BESTSELLER
Lot szybowcem - Rzeszów
Lot szybowcem | Rzeszów (25 opinii) 219 zł
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN - Rzeszów (Avena SPA)
BESTSELLER
Jazda Gokartem - Rzeszów (Śródmieście)
BESTSELLER
Masaż dla dwojga - Rzeszów (Avena Spa)
BESTSELLER
SPA dla dwojga - Rzeszów (Avena SPA)
BESTSELLER
Degustacja whisky - Rzeszów
Degustacja whisky | Rzeszów (14 opinii) 189 zł
BESTSELLER
Escape room - Rzeszów (WydostanSie)
BESTSELLER
Jazda quadem - Rzeszów
Jazda quadem | Rzeszów (3 opinie) 229 zł
BESTSELLER
Masaż czekoladowy - Rzeszów (Avena Spa)
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 508 dostępnych

Jaki prezent w Rzeszowie?

Rzeszów to jedno z najpiękniejszych miast województwa podkarpackiego, w którym jest jeszcze naprawdę wiele miejsc do odkrycia. Odwiedzając tę część Polski, po prostu nie można tam nie być, a jeśli mieszkasz nieopodal – z prezentami z Katalogu Marzeń zyskasz szansę, aby spojrzeć na to miasto z zupełnie innej niż dotychczas perspektywy. Wybierając lot szybowcem, spojrzysz na Rzeszów z góry, a decydując się na wizytę na strzelnicy, poznasz jego wystrzałową stronę. Atrakcji w Rzeszowie nie brakuje, dlatego warto spełnić swoje marzenia właśnie tutaj!

Prezenty pełne odpoczynku w Rzeszowie

Marzysz o chwili relaksu w Rzeszowie? A może chciałbyś podarować taki prezent komuś, kto jest dla ciebie ważny? W takim razie mamy dobrą wiadomość – leniwych prezentów z pewnością nie zabraknie! Masaż dla dwojga w Rzeszowie świetnie sprawdzi się jak podarunek dla dziadków, którzy całymi dniami zwiedzają miasto. Romantyczna kolacja będzie odpowiedzią na potrzeby zakochanej pary, a wizyta w rzeszowskim salonie SPA sprawi, że wspólnie spędzony w Rzeszowie czas upłynie spokojnie i powoli. Taki prezent będzie idealny dla przyjaciółek albo sióstr.

Rzeszów – miasto aktywności dla dwojga

W Rzeszowie każdy znajdzie coś dla siebie. Para przyjaciół ucieszy się z prezentu, dzięki któremu będzie mogła spędzić wieczór w rzeszowskim teatrze. Rodzice albo dziadkowie z okazji Bożego Narodzenia z pewnością chętnie skorzystają z atrakcji Niezapomnianego Weekendu we Dwoje, który będą mogli wspólnie celebrować o każdej porze roku. Nadal szukasz inspiracji dotyczących prezentu do zrealizowania w Rzeszowie dla ukochanego męża? Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i z Katalogu Marzeń wybierz pakiet gokartowe intro na tamtejszym torze wyścigowym.

Odkryj smakowity Rzeszów z Katalogiem Marzeń

A może by tak ruszyć w Rzeszowie szlakiem niewielkich knajpek, romantycznych kawiarń i lokalnych pubów? Taki pomysł na zwiedzanie spodoba się każdemu, kto jak nic innego ceni sobie pyszne jedzenie! Voucher do restauracji do jednej z najlepszych rzeszowskich restauracji sushi to świetny pomysł na prezent dla przyjaciela albo siostry. W ten sposób obdarowani będą mogli odwiedzić Azję bez ruszania się z Rzeszowa. Romantyczny rejs dla dwojga z kolacją to niecodzienny sposób prezent z Rzeszowa, jeśli szukasz czegoś na rocznicę ślubu dla rodziców. Wieczorna degustacja whisky sprawdzi się zaś, jako prezent dla taty lub dziadka z Rzeszowa. Z pewnością będą ci bardzo wdzięczni!

Sportowe prezenty do zrealizowania w Rzeszowie

Południowo-wschodnia Polska do doskonałe miejsce do tego, aby poczuć sportowe emocje na najwyższym poziomie. Zapewni je zarówno pakiet „Chwile przyjemności”, pełen naprawdę aktywnych atrakcji, jak i voucher na gokarty dla dwojga w Rzeszowie. Mieszkającym w Rzeszowie lub odwiedzającym to miasto miłośnikom bardziej tradycyjnych dyscyplin sportowych spodoba się natomiast spotkanie oko w oko z Przemysławem Saletą. Dzięki temu prezent będzie nie tylko okazją do poznania mniej znanych zakątków Rzeszowa, których z reguły nie odwiedzają turyści, ale też pozwoli poczuć się jak prawdziwa gwiazda ringu. W Rzeszowie naprawdę nie sposób się nudzić!

Poznaj ekstremalną odsłonę Rzeszowa

Zwiedzanie nowego miasta, wcale nie musi oznaczać tradycyjnego chodzenia po jego ulicach i odwiedzania muzeów czy ratusza. Jeśli szukasz prezentu, który pozwoli odwiedzić Rzeszów zupełnie inaczej, wybierz vouchery na ekstremalne przeżycia. Skok ze spadochronem z pewnością sprawi, że Rzeszów już zawsze będzie ci się kojarzył z silnymi emocjami. Lekcja strzelania dla nastolatków to propozycja dla tych rodziców, którzy przy okazji wizyty w Rzeszowie chcieliby dać swoim pociechom pretekst do rozwijania pasji. A jeśli szukasz czegoś naprawdę nie z tej ziemi, wybierz pakiet marzeń „Niezapomniane emocje”, w którym znajdziesz aż 11 atrakcji doskonale nadających się na prezent z Rzeszowem w roli głównej.