PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Opole
Lot szybowcem | Opole (55 opinii) 229 zł 206 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent - Opole
Lot paralotnią na prezent | Opole (5 opinii) 309 zł 263 zł
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN - Opole (Amari SPA)
PROMOCJA
BESTSELLER
Jazda Gokartem - Opole
Jazda Gokartem | Opole (19 opinii) 99 zł 89 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot motoparalotnią - Opole
BESTSELLER
Lot balonem - Opole (w tygodniu)
BESTSELLER
Gokarty dla dwojga - Opole
Gokarty dla dwojga | Opole (6 opinii) 195 zł
PROMOCJA
Gokartowe intro - Opole
Gokartowe intro | Opole (3 opinie) 55 zł 47 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 457 dostępnych

Opole z góry – prezenty pod niebem

Chwilowe oderwanie się od rzeczywistości doskonale zrobi każdemu, kto na co dzień zmaga się ze zbyt dużą liczbą obowiązków i wykonuje naprawdę stresującą pracę. Prezent z Opola, który pozwoli dodatkowo oderwać się od powierzchni ziemi, zapewni natomiast nie tylko odpoczynek, ale też prawdziwą, niemal dziecięcą frajdę. Tego uczucia nie zapomina się naprawdę na długo! Jeśli więc szukasz upominku z Opola, który zagwarantuje mnóstwo świetnej zabawy, sprawi, że krew w żyłach zacznie krążyć szybciej, a na twarzy obdarowanej osoby pojawi się uśmiech – nie wahaj się ani chwili dłużej i wybierz lot szybowcem w Opolu. Nie niewielka, niepozorna maszyna kryje w sobie niezwykłe pokłady mocy, którą wykorzystuje po oderwaniu się od ziemi. Jak to możliwe, że samolot jest w stanie poruszać się w przestrzeni powietrznej bez konieczności posiadania silnika? Oto zagadka, którą rozwiążą wszyscy pasażerowie rejsu szybowcem nad stolicą polskiej piosenki. Wybierz ten prezent z Opola, jeśli szukasz emocji i wrażeń zamkniętych w kopercie. Gwarantujemy, że ucieszą się z niego wszyscy Twoi bliscy – bez względu na wiek czy zainteresowania!

Trening czyni mistrza – strzeleckie prezenty z Opola

Nic, co cenne i wartościowe, nie przychodzi łatwo, ale zdecydowanie najtrudniejszym etapem przygotowań jest pierwszy krok w kierunku spełniania marzeń. Jeżeli swoi prezentem z Opola chciałbyś sprawić, aby Twoi przyjaciele i rodzina rozpoczęli własną podróż w kierunku osiągania celów, podaruj im voucher, który pozwoli im rozwinąć swoje umiejętności. Może będzie nim na przykład naukę strzelania w Opolu pod okiem doświadczonego instruktora? Jego obecność na strzelnicy zapewni całkowite bezpieczeństwo, a uczestnikom szkolenia pozostanie wyłącznie świetna zabawa i pokonywanie własnych barier. Innym rozwijającym upominkiem z Opola niech będzie sesja zdjęciowa „Metamorfoza”, podczas której każda kobieta na nowo odkryje swoje wewnętrzne piękno i moc.

Emocje za kółkiem – jazda gokartem w Opolu

Takiej zabawy nie odmówi sobie żaden miłośnik motoryzacji i współzawodnictwa! Krótki instruktarz teoretyczny, dopasowanie stroju, zapięcie kasku… I już można zajmować miejsca w niewielkich kabinach wyjątkowo szybkich samochodów. Wystarczy jeszcze tylko pamiętać o odpowiednim zapięciu kasku i: gaz do dechy! Prezent w postaci vouchera z Opola na jazdę gokartem to sposób na rozkręcenie każdej imprezy. Rozpoczęty w ten sposób wieczór kawalerski lub panieński z pewnością zapamiętacie na długo, a urodziny młodszej siostry czy córki staną się prawdziwą atrakcją wśród najmłodszych gości! W ofercie Katalogu Marzeń znajduje się nie tylko prezent z Opola w formie jazdy gokartem dla dorosłych, ale też wersja dla dzieci. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ważne dla wszystkich święto będzie udane, a taki prezent z Opola okaże się strzałem w dziesiątkę.

Odrobina niecodziennego relaksu – prezenty pełne niespodzianek w Opolu

Prawdziwy relaks to ten, podczas którego zapominamy o otaczającym nas świecie, a nasze myśli skupiają się wyłącznie na „tu i teraz”. Właśnie takie przeżycia zapewnia seans w grocie solnej dla dwojga w Opolu. Jeśli otrzymałeś taki prezent – przyjedź i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać. Jeżeli natomiast nadal zastanawiasz się nad tym, jaki upominek z Opola będzie najlepszy dla osób poszukujących niecodziennych sposobów wypoczynku – wybierz właśnie voucher na relaks w grocie solnej dla pary. Możesz go podarować ukochanym dziadkom, przyjaciołom albo wybrać się do wnętrza groty wraz z rodzeństwem. Każdy powód jest przecież dobry do tego, aby wspólnie z bliskimi odnaleźć spokój i wewnętrzną równowagę. Innym pomysłem na niebanalny prezent z Opola będzie zaś masaż relaksacyjny. Dasz się skusić?

Coś dla dwojga, czyli pomysły na prezent dla pary w Opolu

Zakochane pary mają wiele okazji do wspólnego świętowania. Właśnie dlatego warto mieć pod ręką kilka prezentowych inspiracji na upominki z Opola dla dwojga. Masaż dla dwojga albo udział w cukierkowych warsztatach to tylko niektóre z propozycji przygotowanych przez nas w sklepie z prezentami, w zakładce „Upominki z Opola”.