Niezapomniane prezenty-przeżycia w Opolu!

Jakie atrakcje można zrealizować w Opolu? Lot paralotnią i szybowcem we dwoje, pierwszy kurs pilotażu, jazdę gokartem, romantyczną kolację we dwoje, a także przygodę na strzelnicy, masaż gorącymi kamieniami i masaż dla dwojga, paintball laserowy dla grupy, park linowy dla dziecka i wiele innych.

Oferujemy także karty podarunkowe na określoną kwotę do wykorzystania w naszym serwisie. Gift Voucher to gwarancja trafionego prezentu, który obdarowana osoba może wybrać samodzielnie według własnych preferencji, i zrealizować go w ciągu 12 miesięcy.

Prezenty - Opole

Liczba prezentów: 147
Liczba prezentów: 147

Opole, choć może to zabrzmieć dziwnie, kojarzone jest z przedszkolem, jednak to nie oznacza że mamy same dziecinne atrakcje!

Fani strzelania będą zachwyceni ofertą dostępną na stronie Katalogu Marzeń, to samo tyczy się motoparalotniarzy czy fanów gokartów. Jednak dla tych, którzy wolą odpocząć w SPA, mamy w ofercie liczne zabiegi czy masaże, takie jak masaż czekoladowy czy relaksacyjny. 

Znajdź idealny prezent dla swojej mamy, siostry, koleżanki, czy dla swojego męża czy taty z Opola! Na wykorzystanie każdej usługi dajemy 12 miesięcy, w trakcie których można wymienić prezent na dowolną usługę dostępną na Naszej stronie.

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost