PROMOCJA
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent - Zielona Góra
BESTSELLER
Poznaj strzelanie - Zielona Góra
BESTSELLER
Ostre strzelanie - Zielona Góra
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot motoparalotnią - Zielona Góra (10 minut)
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot motoparalotnią - Zielona Góra (15 minut)
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot motoparalotnią - Zielona Góra (20 minut)
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 473 dostępnych

Prezenty z Zielonej Góry – podziwiaj miasto spośród chmur

Widok miasta z lotu ptaka niejednym zapiera dech w piersiach. Wąskie uliczki ukazują wtedy swoje drugie, nieznane wcześniej oblicze, a na najbardziej znane budynki można nareszcie spojrzeć z nowej perspektywy. Voucher z Zielonej Góry, który zapewni właśnie takie przeżycia, to widokowy lot motoparalotnią. Pod opieką profesjonalnego instruktora, osobo obdarowana nie tylko dowie się, w jaki sposób paralotnia jest wprawiana w ruch, ale również zyska niepowtarzalną szansę oderwania się od ziemi. Część praktyczną poprzedzi kurs teoretyczny, aż wreszcie nadejdzie czas na upragnione oderwanie się od ziemi. Czy można wyobrazić sobie lepszy prezent niż widokowy lot motoparalotnią w Zielonej Górze? Z pewnością nie! W tym roku zaskocz swoich rodziców albo dziadków i z okazji zbliżającego się święta podaruj im właśnie taki voucher do zrealizowania w Zielonej Górze.

Prezenty w Zielonej Górze pełne adrenaliny

Skok spadochronowy w Zielonej Górze to marzenie wielu osób. Towarzyszące mu emocje trudno porównać z czymkolwiek innym. Właśnie dlatego taki prezent z adrenaliną z Zielonej Góry będzie strzałem w dziesiątkę dla brata. Pozwól mu poczuć się niczym Daniel Craig wcielający się w rolę legendarnego agenta 007. Taki prezent marzeń realizowany w Zielonej Górze bez wątpienia pozostanie w pamięci obdarowanego na długo i sprawi, że jego święto okaże się wyjątkowe. Innym pomysłem na upominek z Zielonej Góry dla osób lubiących wystrzały adrenaliny może się okazać na przykład przelot awionetką. A to tylko niektóre z pomysłów, jakie przygotowaliśmy dla Was w Katalogu Marzeń.

Prezenty z Zielonej góry, które przeniosą Cię do nowego świata

Kto powiedział, że dalekie podróże muszą oznaczać wielodniowe przygotowania i żmudne pakowanie? Dzięki prezentom w Zielonej Górze może być zupełnie inaczej! Wystarczy tylko niewielki voucher z Katalogu Marzeń, a wizyta w równoległej rzeczywistości będzie na wyciągnięcie ręki. Jak to możliwe? Sprawdź najnowocześniejszą technologię wykorzystaną do realizacji wizyty w świecie wirtualnej rzeczywistości w Zielonej Górze i wraz z najbliższymi ciesz się niezapomnianą przygodą. Taki prezent z Zielonej Góry przypadnie do gustu małym i dużym miłośnikom nowości i niespodzianek, bo to właśnie właściciel vouchera będzie miał szansę zdecydować, który z wielu dostępnych scenariuszy zrealizuje. 30 minut minie w mgnieniu oka, a ciekawym prezentem z Zielonej Góry jest też pakiet marzeń „Przygoda”.

Prezenty z Zielonej Góry dla dwojga – będzie romantycznie

Zielona Góra to naprawdę romantyczne, wprost idealne dla zakochanych miejsce na mapie Polski. I takie też będą prezenty z Zielonej Góry dla pary. Niezwykły przelot paralotnią we dwoje w Zielonej Górze, który pozostawi wyjątkowe wspomnienia i sprawią, że rodzice albo para przyjaciół zapragnie sięgnąć po więcej. Taki voucher z Zielonej Góry z pewnością zaskoczy każdego, komu postanowicie go podarować. Kto wie, może stanie się on również pretekstem do odwiedzenia Zielonej Góry w dniu rocznicy ślubu albo Walentynek? Przecież każdy pretekst jest dobry do tego, aby wykorzystać prezent dla dwojga w Zielonej Górze!

„Winne” prezenty w Zielonej Górze dla każdego

Zielona Góra – miasto słynące między innymi z miłości do wina, jest jednym z najpiękniejszych punktów na mapie zachodniej Polski. Położona w województwie lubuskim zaprasza turystów i mieszkańców do wspólnego odkrywania m.in. zabytkowego ratusza i licznych świątyń, a także do spacerów po terenach mniejszych i większych winnic. To właśnie ta ostatnia cecha sprawia, że prezenty z Zielonej Góry po prostu muszą być związane z winem! Degustacja wina online pod okiem doświadczonego sommeliera będzie wyjątkowym przeżyciem, podczas którego Twoi bliscy spróbują najlepszych odmian winogronowego trunku, nauczą się dobierać go do potraw, a także zyskają możliwość wyczucia subtelnych różnic pomiędzy efektami obróbki owoców pochodzących z poszczególnych gatunków winorośli.