POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 61 dostępnych

Prezent na Mikołajki – zabawa

6. grudnia to prawdziwy przedsmak świąt Bożego Narodzenia. W powietrzu unosi się już zapach pierników i ciast, a z radia płyną dźwięki najpiękniejszych gwiazdkowych piosenek z całego świata. Bez względu na wiek, każdy z nas skrycie czeka na upragnione prezenty pod świątecznym drzewkiem.

Jedni okazują przy tym więcej emocji, inni mniej – ale jedno jest pewne: każdemu udany prezent na Mikołajki sprawi frajdę. Jeśli zastanawiasz się, co z tej okazji podarować najmłodszym, postaw na aktywność. Może będzie to, wywołujące gęsią skórkę, gokartowe intro po profesjonalnym torze? Albo czas spędzony na torze doskonale znanym każdemu małemu miłośnikowi czterech kółek, Monster Trucku? Możliwości jest całkiem sporo. Bez względu na zainteresowania i wiek, dzieci ucieszą się również z prezentu mikołajkowego w postaci wstępu do Sali zabaw. Tutaj o nudzie nie będzie mowy!

Pomysły na prezent mikołajkowy – odrobina uczucia

Jeśli chcesz sprawić, że Twoja dziewczyna poczuje się wyjątkowa, podaruj jej jeden z prezentów z Katalogu Marzeń na Mikołajki. Dbającej o piękno ciała i profesjonalny wygląd z pewnością spodoba się wizyta w salonie SPA, gdzie zostanie przeprowadzony kompleksowy zabieg manicure i pedicure. Fance adrenaliny jako prezent dla niej na Mikołajki polecamy wizytę na strzelnicy i trening dla prawdziwej super bohaterki, a tym z pań, które szukają wewnętrznej równowagi i spokoju, bez dwóch zdań przypadnie do gustu indywidualna lekcja jogi.

Jaki prezent na Mikołajki dla chłopaka wybrać?

Może ten, który pozwoli mu pozbyć się nadmiaru negatywnych emocji i przy okazji sprawdzić się w naprawdę męskim zajęciu. Mowa o rzucie siekierą do celu, czyli rozrywce, która przywędrowała do nas z dalekiej Kanady. Tutaj nie ma miejsca na wahanie czy wątpliwości. ;)

Ciekawe prezenty na Mikołajki do 30 zł

Szukając naprawdę ciekawego prezentu na Mikołajki, warto wziąć pod uwagę wizytę w parku linowym i niezapomnianą przygodę na wysokości. Takich emocji nie można porównać z niczym innym, więc jeśli zastanawiasz się, jaki prezent na Mikołajki podarować młodszej siostrze albo bratu, wybierz właśnie voucher do parku linowego. Po teoretycznym przeszkoleniu przyjdzie czas na wybór odpowiedniej trasy i zmierzenie się z przeszkodami zawieszonymi wysoko nad ziemią. Wszyscy, którzy myślą, że park linowy to rozrywka tylko dla najmłodszych, powinni spróbować swoich sił na najtrudniejszych szlakach i zmierzyć się na przykład z mostem linowym albo wielometrową, rozpędzoną tyrolką, którą trudno zatrzymać!

Garść ciekawych pomysłów na prezenty mikołajkowe

Jaki prezent mikołajkowy wybrać? Takie pytanie na początku grudnia zadaje sobie zapewne wiele osób. Katalog Marzeń przychodzi z pomocą i proponuje upominki pełne pasji i uczucia zamkniętego w kopercie. Smakoszom z pewnością spodoba się udział w profesjonalnej degustacji piwa albo czekolady, pełnej wyjątkowych smaków i aromatów. Kilka godzin spędzonych wśród najlepszych gatunków słodkości albo chmielowego trunku bez dwóch zdań podbije kubki smakowe obdarowanego, który wprost uwielbia eksperymenty smakowe.

Fanom imperium DC Comics polecamy za to wizytę w świecie VR i próbę wcielenia się w rolę Supermana. Legendarna peleryna, super moce, a do tego sporo najnowszej technologii – oto, co czeka na każdego faceta, który jako prezent ma Mikołajki otrzyma właśnie ten voucher z Katalogu Marzeń.

Idealny prezent na Mikołajki dla przyjaciół? Wspólny czas!

Najlepszy prezent dla przyjaciół to taki, który pozwoli na spędzenie czasu razem. Może z okazji Mikołajek wybierzecie się na przykład na trening paintballowy dla grupy i weźmiecie udział w profesjonalnej rozgrywce? Albo wspólnie wykorzystacie jedną z atrakcji zawartą w Pakiecie Chwile Przyjemności? Niech będzie nią na przykład wizyta w Escape Roomie – doskonała zabawa gwarantowana.