BESTSELLER
Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia
BESTSELLER
Escape room
(336 opinii) od 25 zł
BESTSELLER
Spacer z Alpaką
(79 opinii) od 125 zł
BESTSELLER
Lot w tunelu aerodynamicznym
(98 opinii) od 179 zł
Quady dla dzieci
(13 opinii) od 75 zł
BESTSELLER
Wejdź w świat wirtualnej rzeczywistości
Gokarty dla dzieci
(77 opinii) od 29 zł
Wstęp do parku trampolin AIRO
(32 opinii) od 35 zł
Cukierkowe warsztaty dla dwojga
(57 opinii) od 25 zł
Strzelanie dla nastolatków
(35 opinii) od 99 zł
Nocowanie w koronach drzew
(1 opinia) od 599 zł
BESTSELLER
Escape room - pokój zagadek dla grupy
Wstęp do sali zabaw
(6 opinii) od 39 zł
Przygoda w parku rozrywki
(3 opinie) od 59 zł
Sesja zdjęciowa dla dzieci
(3 opinie) od 299 zł
Kosmiczna Sala Zabaw SPACE KIDS
(17 opinii) od 50 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Małe Radości
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 93 dostępnych

Pomysły na prezenty dla chłopczyka

Chłopiec, mały mężczyzna, z pewnością ucieszy się z prezentów, które pozwolą mu spożytkować nadmiar drzemiącej w nim energii. Sportowe emocje zapewni lekcja jazdy na rolkach lub deskorolce, prezentem dla chłopca-przyszłego artysty będzie udział w zajęciach Akademii Youtubera dla dzieci, a jeśli szukasz pomysłu na upominek pełen muzycznego szaleństwa, wybierz na przykład naukę gry na gitarze basowej.

Garść pomysłów na prezent na urodziny dla chłopca

Słodki tort, świeczki i chóralne „Sto lat!” śpiewane przez rodzinę i przyjaciół – oto jedne z najważniejszych elementów każdych kolejnych urodzin. Tego dnia nie można jednak zapomnieć również o prezentach, które najmłodsi doceniają jak nikt inny. Małym miłośnikom sportów z pewnością spodoba się kurs wspinaczki na ściance, dzięki któremu poczują się jak superbohaterowie chodzący po ścianach i zdobywający najtrudniejsze zakątki.

Słodki prezent dla chłopca

Brzuchy łakomczuchów wypełni słodka czekolada, której z pewnością nie zabraknie podczas spotkania z profesjonalnym cukiernikiem. A jeśli szukasz pomysłu na rodzinne spędzenie czasu i wyjątkowy deser w jednym, postaw na udział w warsztatach cukierkowych, podczas których wspólnie stworzycie lizaki i wiele innych, kolorowych łakoci.

Ciekawą propozycją prezentu dla miłośników wielopoziomowych konstrukcji z kolorowych elementów będzie natomiast wstęp do świata klocków, w którym odwiedzających ogranicza tylko ich własna wyobraźnia. Zabawa: czas, start!

Imieniny? Oto prezentowe inspiracje dla chłopców!

Również dzień imienin zasługuje na wyjątkowe niespodzianki. Jedną z nich może stać się w tym roku udział w kursie nurkowania dla najmłodszych. Każdy mały chłopiec choć przez chwilę chciał zostać prawdziwym poszukiwaczem przygód i złota, a dzięki zajęciom Bubblemaker to prostsze niż myślisz!

Przejazd tyrolką będzie natomiast propozycją dla chcących oderwać się od ziemi i poczuć niczym agenci do zadań specjalnych. Wiatr we włosach i pęd powietrza, który powoduje, że uśmiech nie schodzi z twarzy, tylko wzmacniają towarzyszące przejazdowi emocje. Po takiej atrakcji każdy chłopiec poczuje się niczym bohater jednego ze swoich ulubionych filmów.

Dzień Dziecka, czyli święto zabawy i radości

Z okazji pierwszego czerwca można natomiast postawić na spędzanie czasu z rodziną i w ramach prezentu dla chłopca podarować mu jeden z voucherów na wspólny wyjazd. Baśniowe Sady Klemensa nieopodal Rawy Mazowieckiej tylko czekają na małych podróżników, którzy postanowią odkryć ich tajemnice i skarby. Pakiet „Rodzinne Spełnianie Marzeń” to propozycja dla niezdecydowanych, którzy skrycie marzą o wycieczce, ale przy okazji chcieliby również spróbować czegoś całkiem nowego. W JuraParku Solec na młodszych i starszych czeka spotkanie z prehistorycznymi gadami, których wielkość do dziś dnia zapiera dech w piersiach, a wizyta w świecie wirtualnej rzeczywistości to prezent, który z pewnością spodoba się chłopcu będącemu miłośnikiem gier komputerowych i filmów science fiction.

Propozycje wyjątkowych prezentów gwiazdkowych dla chłopców

W ciągu roku nie brakuje okazji do obdarowywania bliskich prezentami. Jedną z najważniejszych jest Boże Narodzenie, na które chłopcy i dziewczynki czekają najbardziej właśnie w okresie dzieciństwa. Przygoda w Jupi Parku będzie trafionym w dziesiątkę pomysłem na prezent dla chłopca, który uwielbia ruch i z trudem udaje mu się usiedzieć w jednym miejscu. Udział w warsztatach mindfullness z pewnością ucieszy chłopca, który chciałby kreatywnie spędzić czas, a przy tym zdobyć wiele nowych, cennych umiejętności. Jeśli natomiast wciąż szukasz prezentu na Gwiazdkę dla chłopca, który skrycie marzy o karierze profesjonalnego piłkarza, z okazji świąt Bożego Narodzenia zorganizuj mu spotkanie z legendą polskiego futbolu – Tomaszem Fankowskim. Po takiej lekcji z mistrzem o braku motywacji do treningów z pewnością nie będzie mowy!