POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 90 dostępnych

Pomysły na prezenty dla chłopczyka

Chłopiec, mały mężczyzna, z pewnością ucieszy się z prezentów, które pozwolą mu spożytkować nadmiar drzemiącej w nim energii. Sportowe emocje zapewni lekcja jazdy na rolkach lub deskorolce, prezentem dla chłopca-przyszłego artysty będzie udział w zajęciach Akademii Youtubera dla dzieci, a jeśli szukasz pomysłu na upominek pełen muzycznego szaleństwa, wybierz na przykład naukę gry na gitarze basowej.

Garść pomysłów na prezent na urodziny dla chłopca

Słodki tort, świeczki i chóralne „Sto lat!” śpiewane przez rodzinę i przyjaciół – oto jedne z najważniejszych elementów każdych kolejnych urodzin. Tego dnia nie można jednak zapomnieć również o prezentach, które najmłodsi doceniają jak nikt inny. Małym miłośnikom sportów z pewnością spodoba się kurs wspinaczki na ściance, dzięki któremu poczują się jak superbohaterowie chodzący po ścianach i zdobywający najtrudniejsze zakątki.

Słodki prezent dla chłopca

Brzuchy łakomczuchów wypełni słodka czekolada, której z pewnością nie zabraknie podczas spotkania z profesjonalnym cukiernikiem. A jeśli szukasz pomysłu na rodzinne spędzenie czasu i wyjątkowy deser w jednym, postaw na udział w warsztatach cukierkowych, podczas których wspólnie stworzycie lizaki i wiele innych, kolorowych łakoci.

Ciekawą propozycją prezentu dla miłośników wielopoziomowych konstrukcji z kolorowych elementów będzie natomiast wstęp do świata klocków, w którym odwiedzających ogranicza tylko ich własna wyobraźnia. Zabawa: czas, start!

Imieniny? Oto prezentowe inspiracje dla chłopców!

Również dzień imienin zasługuje na wyjątkowe niespodzianki. Jedną z nich może stać się w tym roku udział w kursie nurkowania dla najmłodszych. Każdy mały chłopiec choć przez chwilę chciał zostać prawdziwym poszukiwaczem przygód i złota, a dzięki zajęciom Bubblemaker to prostsze niż myślisz!

Przejazd tyrolką będzie natomiast propozycją dla chcących oderwać się od ziemi i poczuć niczym agenci do zadań specjalnych. Wiatr we włosach i pęd powietrza, który powoduje, że uśmiech nie schodzi z twarzy, tylko wzmacniają towarzyszące przejazdowi emocje. Po takiej atrakcji każdy chłopiec poczuje się niczym bohater jednego ze swoich ulubionych filmów.

Dzień Dziecka, czyli święto zabawy i radości

Z okazji pierwszego czerwca można natomiast postawić na spędzanie czasu z rodziną i w ramach prezentu dla chłopca podarować mu jeden z voucherów na wspólny wyjazd. Baśniowe Sady Klemensa nieopodal Rawy Mazowieckiej tylko czekają na małych podróżników, którzy postanowią odkryć ich tajemnice i skarby. Pakiet „Rodzinne Spełnianie Marzeń” to propozycja dla niezdecydowanych, którzy skrycie marzą o wycieczce, ale przy okazji chcieliby również spróbować czegoś całkiem nowego. W JuraParku Solec na młodszych i starszych czeka spotkanie z prehistorycznymi gadami, których wielkość do dziś dnia zapiera dech w piersiach, a wizyta w świecie wirtualnej rzeczywistości to prezent, który z pewnością spodoba się chłopcu będącemu miłośnikiem gier komputerowych i filmów science fiction.

Propozycje wyjątkowych prezentów gwiazdkowych dla chłopców

W ciągu roku nie brakuje okazji do obdarowywania bliskich prezentami. Jedną z najważniejszych jest Boże Narodzenie, na które chłopcy i dziewczynki czekają najbardziej właśnie w okresie dzieciństwa. Przygoda w Jupi Parku będzie trafionym w dziesiątkę pomysłem na prezent dla chłopca, który uwielbia ruch i z trudem udaje mu się usiedzieć w jednym miejscu. Udział w warsztatach mindfullness z pewnością ucieszy chłopca, który chciałby kreatywnie spędzić czas, a przy tym zdobyć wiele nowych, cennych umiejętności. Jeśli natomiast wciąż szukasz prezentu na Gwiazdkę dla chłopca, który skrycie marzy o karierze profesjonalnego piłkarza, z okazji świąt Bożego Narodzenia zorganizuj mu spotkanie z legendą polskiego futbolu – Tomaszem Fankowskim. Po takiej lekcji z mistrzem o braku motywacji do treningów z pewnością nie będzie mowy!