Załadowano 8 z 8 dostępnych

Pojedynki KTM na prezent

Zastanawiasz się nad tym, jaki prezent podarować osobie, która jest dla Ciebie naprawdę ważna? Chcesz obdarować kogoś, komu dużo zawdzięczasz i nie wiesz, co zrobić, aby poczuł się on wyjątkowo? Wybierz taki upominek, który zawróci mu w głowie i sprawi, że krew w żyłach zawrze mocniej. Właśnie taki jest voucher na udział w pojedynku KTM z Ferrari Italia. Za każdym razem będzie to niezapomniana przygoda, która pokaże, że jazda KTM to doskonały sposób na organizację niezapomnianego czasu dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Nie trzeba być wielkim fanem samochodów, aby czerpać frajdę z prowadzenia KTM. Prędkość dochodząca do kilkuset kilometrów na godzinę i wycie kilkuset koni mechanicznych z pewnością zrobią swoje.

Jazda KTM to idealny prezent dla każdego faceta

Nie ma wątpliwości, że wielu mężczyzn ucieszyłoby się z prezentu w postaci szansy na prowadzenie wyścigowego auta z tzw. górnej półki. Dziś to łatwiejsze niż myślisz, a wszystko dzięki Katalogowi Marzeń i zakładce pt. „Jazda KTM”. To właśnie tu znajdziesz mnóstwo propozycji prezentów, które możesz podarować każdemu, kto chciałaby poczuć moto-przyjemność.

Jazda KTM to idealny upominek dla każdego mężczyzny, a wszystko dlatego, że podczas kilkudziesięciu minut jazdy za kierownicą bolidu KTM X-Bow nie zabraknie okazji do doskonałej zabawy, śmiechu, ale też sprawdzenia się w roli zawodowego kierowcy i przetestowania swoich żelaznych nerwów. Czy można wyobrazić sobie rozrywkę z większą dawką testosteronu?

Jak przygotować się do jazdy KTM na torze?

Jeśli chcesz być przygotowany na wszystko, co może się wydarzyć na torze wyścigowym przystosowanym do wyścigów bolidem KTM X-Bow, przede wszystkim postaw na wygodny i nieograniczający ruchów strój. Poza tym nie zapomnij o dokładnym dopasowaniu kasku, który uchroni Twoją głowę w przypadku ewentualnej kraksy.

„Smaczku” jeździe doda też w pewnością odrobina informacji na temat poszczególnych pojazdów, którą można zdobyć z wielu źródeł. Nie każdy pamięta o tym, że KTM to nazwa firmy produkującej nie tylko samochody i motocykle, ale również rowery, gokarty i quady. Twórcą marki jest Austriak Hans Trunkenpolz, który założył firmę w 1934 roku. Od tamtego czasu pojazdy KTM konsekwentnie plasują się w czołówce zawodników biorących udział w Rajdzie Dakar. Czy potrzeba jeszcze jakichś dodatkowych rekomendacji? Z pewnością nie!

Pakiety wyścigowe – wypełnione prędkością

Nie wiesz, jaki prezent motoryzacyjny wybrać dla Twoich bliskich, ale zależy Ci, żeby znalazła się w nim szansa na przejazd legendarną maszyną z logo KTM? W takim razie nie zastanawiaj się dłużej i wybierz jeden z wielu pakietów prezentowych, które oferuje Katalog Marzeń. Pakiet Szybcy i wściekli XXL, dostępny aż w czterech różnych rozmiarach, to propozycja dla starszych i młodszych fanów adrenaliny. W „Motoryzacyjnej przygodzie” znajdziesz natomiast 119 atrakcji, wśród których na pewno nie zabraknie jazdy KTM X-Bow m.in. na torze w Toruniu, Poznaniu, Toruniu i Białymstoku. Jazda KTM na każdym z nich to gwarancja, że na twarzy obdarowanej takim voucherem osoby pojawi się szeroki uśmiech, a niespodzianka wywoła prawdziwie dziecięcą radość.

Jazda KTM X-Bow – opcja nie tylko dla mężczyzn

Motoryzacyjne prezenty to już od dawna propozycje nie tylko dla „dużych chłopców”. Wśród fanów samochodów nie brakuje również kobiet, o czym nietrudno przekonać się, odwiedzając dowolny tor wyścigowy w Polsce i na świecie. Może więc, zamiast tradycyjnych perfum albo kwiatów, w tym roku podarujesz jej w prezencie przejazd KTM? Jazda KTM X-Bow Cup to od jednego do aż czterech okrążeń w ważącym tylko 800 kg aucie. Z racji swojej budowy, ta wyścigowa maszyna doskonale odnajduje się nie tylko na torze, ale również na tradycyjnych drogach, więc jej prowadzenie bez dwóch zdań będzie prawdziwą przyjemnością.