POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 124 dostępnych

Jaki prezent ślubny dla kolegi?

Ślub przyjaciela, kolegi z pracy, czy kuzyna to świetna okazja do świętowania. Prezent powinien być nie tylko dla Pana Młodego, ale również dla Panny Młodej. Musimy więc podarować coś, co spodoba się obojgu zakochanym.

Prezent ślubny dla kolegi z pracy

Jeśli dobrze znasz swojego kolegę z pracy, prawdopodobnie wiesz, co sprawi mu przyjemność. Problem pojawia się wtedy, gdy nie znasz upodobań Państwa Młodych. Wtedy personalizowany prezent odpada – w końcu nie wiesz, czego Państwo Młodzi potrzebują, jakie są ich wspólne zainteresowania. A może idziesz na wesele jako przedstawiciel całego zespołu, aby wręczyć prezent od wszystkich współpracowników? Zadbaj o wspaniałe opakowanie! Idealnym rozwiązaniem będzie Poczta Balonowa, którą możesz zamówić do każdego miejsca w Polsce. Prezent w takiej oprawie z pewnością wywoła jeszcze większe emocje.

 A co wręczyć oprócz pięknego opakowania?  Proponujemy vouchery kwotowe, dzięki którym Państwo Młodzi będą mogli samodzielnie wybrać atrakcję. Gift Vouchery możesz nabyć w różnych kwotach – od 25 zł w górę. Obdarowani zyskają możliwość realizacji marzenia, na które wcześniej nie mogli się zdecydować. Oprócz Gift Vouchera, wspaniałym pomysłem na prezent ślubny dla kolegi z pracy są Pakiety Marzeń. W pracy, zamiast osobnych prezentów, możecie zdecydować się na prezent grupowy o większej wartości.

Prezent ślubny dla przyjaciela

Rudy, rudy się żeni! Jednak zanim Rudy weźmie ślub... czeka go nauka pierwszego tańca. Aby odciążyć przyjaciela w weselnych przygotowaniach, podaruj mu voucher na taniec ślubny. Bez pierwszego tańca wiele par nie wyobraża sobie wesela. Ten wyjątkowy moment pamięta się przez lata oraz wraca się do niego podczas oglądania filmu i zdjęć z wesela.
Jako przyjaciel pomyśl o niebanalnym prezencie. W końcu każdy gość może podarować kopertę z pieniędzmi, czy kwiaty, dlatego takie upominki giną w tłumie innych. Co podarować przyjacielowi na ślub, aby prezent został zapamiętany? Proponujemy romantyczny weekend dla dwojga. Jeśli para chce spędzić miesiąc miodowy w Polsce – voucher będzie strzałem w dziesiątkę! Nawet w przypadku, gdy para ma już plany na wyjazd… nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podarować im chwilę dla siebie. Bo odpoczynku nigdy nie jest zbyt wiele :)