Załadowano 19 z 19 dostępnych

Lamborghini – skąd wzięła się legenda?

W 1963 roku, kiedy Ferruccio Lamborghini zakładał swoją firmę, nic jeszcze nie zwiastowało międzynarodowego sukcesu. Zwłaszcza, że, jak głosi legenda, pomysł ten był efektem założyciela marki z innym konstruktorem samochodów – Enzo Ferrarim. Dziś, po niemal sześciu dekadach od tamtego dnia, Lamborghini to prawdziwy symbol motoryzacji. Charakterystyczne logo z wizerunkiem byka znają chyba wszyscy miłośnicy aut, a o przejażdżce Lamborghini Huracan na torze lub ulicy marzy niejeden fan „czterech kółek”.

Pojedynki, czyli pełna emocji jazda Lamborghini

Jeśli chcesz zafundować komuś naprawdę silne emocje, postaw na wyścigi Lamborghini z innymi autami. Możesz wybierać m.in. spośród: pojedynek Lamborghini Gallardo vs Ferrari Italia, Nissana GT-R czy ultraszybkiego bolidu Ariel Atom. Bez względu na to, jaką decyzję podejmiesz, w kierowcy siedzącym w Lamborghini z pewnością obudzi się żyłka współzawodnictwa i pragnienie wygranej. Tradycyjna przejażdżka Lamborghini to dla Twoich krewnych i znajomych za mało? W takim razie nie wahaj się ani chwili dłużej i w ważnym dla nich dniu podaruj im voucher na wyścigi z innymi autami. Nie będą tego żałować!

Pakiety – jazda Lamborghini jako niespodzianka

Wręczając moto-voucher z logo Katalogu Marzeń nie musisz wybierać konkretnego prezentu. Jeśli nie wiesz, na który upominek się zdecydować, albo obdarowywana przez Ciebie osoba lub podejmować decyzje samodzielnie, zawsze możesz postawić na pakiety pełne wrażeń. W zestawie „Szybcy i wściekli” znajdziesz m.in. jazdę Lamborghini w wielu miejscach Polski. W zależności od wielkości pakietu: tradycyjny, L lub XL, bliska Ci osoba będzie mogła wybierać nawet z ponad stu różnorodnych atrakcji z wyciem silnika w tle. Jeśli więc szukasz niebanalnego pomysłu na niezapomniany prezent dla fana sportów wyścigowych, wybierz pakiet „Szybcy i wściekli” i pozwól cieszyć się jazdą Lamborghini z naprawdę dużą prędkością!

Komu podarować przejażdżkę Lamborghini?

Przejażdżka Lamborghini to prezent, który bez cienia wątpliwości spodoba się wszystkim prawdziwym miłośnikom sportu i motoryzacji. Z takiego upominku ucieszy się zarówno tata, który w dzieciństwie marzył o karierze rajdowca, jak i starszy brak, który chciałby spróbować swoich sił na torze. Ale kto powiedział, że jazda Lamborghini to atrakcja tylko dla mężczyzn?! Jeśli masz w rodzinie lub wśród przyjaciół prawdziwą mistrzynię kierownicy, jej także możesz podarować w prezencie voucher na prowadzenie Lamborghini. Siadając „za kółkiem”, Twoja przyjaciółka, mama czy siostra z pewnością poczują zew przygody, a ich serce zabije szybciej. Wystarczy jeszcze tylko przekręcić kluczyk w stacyjce, aby krew w żyłach zawrzała, a adrenalina szczelnie wypełniła wszystkie komórki ciała. No to co, gaz do dechy?!

O czym warto pamiętać przed rozpoczęciem jazdy?

Przede wszystkim o tym, że aby zająć miejsce kierowcy, Marzyciel musi posiadać ważny dokument prawa jazdy. Oznacza to, że minimalny wiek osoby wykorzystującej voucher to 18 lat. Szukasz sposobu na to, aby ktoś młodszy mógł poczuć się niczym uczestnik wielkiego wyścigu samochodowego? Nic trudnego! Wystarczy, że ze sklepu internetowego Katalogu Marzeń wybierzesz jazdę Lamborghini Gallardo co-drive. W ten sposób Twój bliski zajmie miejsce pasażera, a prowadzeniem samochodu zajmie się wykwalifikowany instruktor. Obawiasz się, że taka przejażdżka Lamborghini nie zagwarantuje wystarczających emocji? Nic bardziej mylnego! Pod okiem prawdziwego mistrza kierownicy, młody przyszły kierowca będzie mógł przeżyć niezapomniane, zapierające dech w piersiach chwile, a osiągane przez ten tandem prędkości po prostu zwalą z nóg!

Poza tym liczy się świetna zabawa, bo jazda Lamborghini ma przecież być spełnieniem marzeń! Wygodne ubranie, uśmiech na twarzy i pozytywne nastawienie – oto, co będzie gwarancją sukcesu na jednym z 20 torów w całym kraju. Nie można przy tym zapomnieć o koncentracji, bo zakręty tylko czekają na to, aby zaskoczyć kierowców!