Nauka gry w tenisa
(13 opinii) od 95 zł
Nauka gry w tenisa we dwoje
(9 opinii) od 165 zł
Nauka gry w squasha
(5 opinii) 139 zł
Nauka gry w squasha we dwoje
(9 opinii) 219 zł

Załadowano 6 z 6 dostępnych

Tenis i squash – kilka słów o modnych sportach

Kto z nas choć raz nie podziwiał z zapartym tchem pojedynków rozgrywanych podczas French Open? Niedane zwycięstwo Polki tylko umocniło pozycję tenisa w rankingu najpopularniejszych sportów w naszym kraju. Jeśli zatem nie próbowałeś jeszcze swoich sił na korcie – to najwyższy czas. A jeżeli gra w tenisa to gwarancja zbyt małej dawki emocji, bez wahania wybierz voucher na naukę squasha. Tutaj piłka „lata” z prędkością nawet 150 km/h, a refleks jest kluczem do sukcesu.

Czym różnią się między sobą tenis i squash? Przede wszystkim rozmiarem boiska – te do squasha są nie tylko mniejsze, ale także z czterech stron osłonięte od podmuchów wiatru. Mniejsze są też piłki do squasha, a rakiety nieco lżejsze. Ze względu na te różnice, gra w tenisa jest bardziej dynamiczna niż mecz tenisowy. Mimo tego, podczas lekcji tenisa, nowy zawodnik musi poświęcić nieco więcej czasu na naukę poprawnego serwu niż ma to miejsce w przypadku squasha. Obie dyscypliny dostarczają natomiast mnóstwa emocji i są świetnym sposobem na relaks po męczącym dniu pracy.

Sposób na randkę – nauka gry we dwoje

Wspólne spotkanie na korcie będzie doskonałym pomysłem na niezapomnianą randkę. Pod okiem trenera, wraz z ukochaną osobą nauczysz się podstaw gry w squasha lub tenisa. Poznacie technikę pomagającą osiągnąć najlepsze rezultaty i dowiecie się, na co zwrócić uwagę na przykład podczas serwowania.

Lekcja gry w tenisa dla dwojga to też świetny pomysł na prezent dla bliskich. Możesz ograniczyć się do vouchera na godzinne zajęcia albo wybrać weekendowy relaks z wyprawą off-road i lekcją gry w tenisa. Dzięki tej drugiej opcji obdarowani zyskają możliwość odpoczynku z dala od codziennych obowiązków.

Atrakcje dla dużych i małych – rodzinna nauka gry w tenisa

Te zajęcia udowodnią, że tenis jest sportem dla każdego. Zabierz swoje pociechy i wspólnie z nimi zaszalej na korcie. Rozegrajcie familijny pojedynek, poćwiczcie technikę idealnych odbić albo nauczcie się, jak zaplanować idealny atak lub obronę naprzeciwko siatki.

We wszystkim pomoże instruktor, który przeprowadzi rodzinną lekcję gry w tenisa dostosowaną do potrzeb małych i całkiem dużych graczy. Kto wie, może dzięki takiemu prezentowi sprawisz, że Twoi najbliżsi odkryją w sobie nową pasję? Jeśli nawet tak się nie stanie, zyskacie doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu we własnym gronie!

Sparing z profesjonalistą – spotkanie oko w oko z mistrzem

Pierwsze lekcje tenisa masz już dawno za sobą, a teraz każdą wolną chwilę spędzasz na korcie, z rakietą w dłoni? Jeśli tak właśnie jest, to znak, że nadszedł czas na sprawdzenie swoich umiejętności. Nie będzie do tego lepszej okazji niż sparing w profesjonalnym tenisistą.

Wybierz taki voucher z Katalogu Marzeń i daj sobie lub ważnym dla Ciebie osobom szansę na udział w pojedynku z mistrzem. Tych kilkadziesiąt minut gry to świetny sposób nie tylko na podszkolenie techniki, ale przede wszystkim na obserwację profesjonalisty podczas gry w tenisa. Tutaj nie ma miejsca na udawanie czy zastanowienie. Liczą się: doświadczenie, czujność i emocje, które wspólnie stworzą naprawdę wybuchową, sportową mieszankę.