SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Motoryzacja
Kurs Bezpiecznej Jazdy
(55 opinii) od 349 zł
Kurs Doskonalenia Jazdy
(51 opinii) od 349 zł
Pakiet VIP Extreme
(3 opinie) od 1 499 zł od 749 zł
Drifting - Jazda w Poślizgu
(34 opinii) od 1 399 zł
Drift Taxi
(10 opinii) od 199 zł
Akademia driftu
(8 opinii) od 989 zł
Kurs na prawo jazdy kat. B
(1 opinia) 2 999 zł

Załadowano 12 z 12 dostępnych

Kurs na prawo jazdy – wyrusz w trasę

Zanim kariera kierowcy rajdowego stanie przed nami otworem, a najpiękniejsze trasy samochodowe trafią na listę naszego podróżniczego must have, trzeba najpierw zdobyć upragnione prawo jazdy. Aby tak się stało, wystarczy zapisać się na specjalistyczny kurs, podczas którego zdobędziemy mnóstwo teoretycznej i praktycznej wiedzy. Możesz oczywiście skorzystać z oferty jednej z tradycyjnych szkół jazdy, jednak znacznie ciekawiej będzie wybrać voucher na naukę jazdy z Katalogu Marzeń.

W ofercie jest m.in. kurs na prawo jazdy kategorii B, czyli dokumentu, który pozwala na kierowanie standardowymi samochodami osobowymi. Wybierając go, dajesz sobie i bliskim możliwość uczestnictwa w szkoleniu pod okiem profesjonalnych instruktorów i zdobywania doświadczenia „za kółkiem”. Kurs na prawo jazdy kategorii A to natomiast propozycja dla wszystkich, którzy marzą o szalonej jeździe na motocyklu. 30 godzin teorii i 20 praktyki sprawi, że do egzaminu państwowego każdy podejdzie ze spokojem i pewnością.

Doskonalenie jazdy – trening czyni mistrza

Jeśli prawo jazdy nosimy w portfelu już od lat albo dopiero odebraliśmy upragniony dokument, ale chcielibyśmy się nadal szkolić, wybierzmy vouchery na doskonalenie jazdy. Podczas kursu motocyklowego w Zielonej Górze będzie można nauczyć się płynnych skrętów, poprawnego wybierania toru jazdy, a nawet umiejętności ekologicznej zmiany biegów. Wszystko zależy od umiejętności uczestnika i długości trwania zajęć. Do wyboru jest aż pięć wariantów: od godzin do dwóch dni. Dzięki takiej różnorodności każdy znajdzie w kursie doskonalenia jazdy na motocyklu coś dla siebie.

Również właściciele samochodów ucieszą się z vouchera na kurs doskonalenia jazdy. Już kilka godzin spędzonych na torze wystarczy, aby poprawić technikę i poczuć się „za kółkiem” jeszcze pewniej. Już wiesz, komu podarujesz taki voucher w prezencie?

Kurs bezpiecznej jazdy – komfort przede wszystkim

Nawet najbardziej doświadczeni kierowcy wciąż rozwijają swoje umiejętności bezpiecznej jazdy. Na pierwszym miejscu zawsze powinna stać swoboda kierowców i pasażerów. Ciągła czujność, gotowość do szybkiego podejmowania decyzji, refleks – oto co przyda się każdemu kierującemu pojazdem mechanicznym.

Podczas kursu bezpiecznej jazdy w jednym z sześciu miast w całej Polsce to doskonały prezent dla rodziców i rodzeństwa, a także dla przyjaciółki, która niedawno zdała egzamin państwowy. Jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach? Co zrobić, aby podczas rzęsistego deszczu czuć się na drodze bezpiecznie? Dlaczego tak ważne jest wyposażenie samochodu w najnowsze systemy hamowania awaryjnego i co robić, jeśli technika zawiedzie? Pytań, które będziemy chcieli zadać instruktorowi, z pewnością nie zabraknie. A wiedza zdobyta podczas kursu bezpiecznej jazdy zaprocentuje w przyszłości.

Nauka kontrolowanego poślizgu – odrobina szaleństwa

Marzącym o doskonałej zabawie polecamy natomiast udział w lekcji kontrolowanego poślizgu. Podczas 5-6 godzin lekcji będzie można poznać m.in. prawidłową postawę za kierownicą, technikę wchodzenia w zakręt, a nawet zwiększyć efektywność pracy za kierownicą. Jeśli szukasz prezentu, który zadowoli nawet największych miłośników jazdy samochodem, bez wahania wybierz voucher na naukę kontrolowanego poślizgu.