POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 260 dostępnych

Co na prezent dla dwojga?

Zbliża się wyjątkowa okazja i szukasz upominku dla pary, który będą mogli zrealizować w duecie? Wybierz voucher dla dwojga na wybraną atrakcję. Zastanów się, czym interesują się obdarowani, co robią w wolnym czasie lub co chcieli od dawna zrobić, ale brakowało im budżetu, czasu lub motywacji! :)

Spa i weekend na prezent dla dwojga

Miłośnikom podróży i odkrywania nieznanego polecamy na prezent weekend dla dwojga. Na Mazurach, nad morzem, w górach czy wielkim mieście - nie ważna jest miejsce podróży, a to z kim się podróżuje. Dlatego dwoje obdarowanych docenią możliwość spędzenia wspólnie czasu i poznania siebie jeszcze bliżej.

Idealnym prezentem dla dwojga będzie również pobyt w spa. Nie trzeba wybierać się tam na całe wieki - wystarczy popołudnie, podczas którego para będzie mogła korzystać z zabiegów i dobrodziejstw spa. Na prezent dla dwojga z małym budżetem możesz podarować małe preludium do weekendu w spa, czyli masaż relaksacyjny. Odpoczynek od codziennych obowiązków i uwolnienie od stresu będzie idealnym połączeniem na prezent dla dwojga zabieganych ludzi.

Najlepsze pomysły na prezent w duecie

Jeżeli chcesz podarować atrakcję, która przyniesie wielką porcję adrenaliny, wybierz lot paralotnią we dwoje. W myśl zasady - najlepiej doświadczać wspaniałych rzeczy we dwoje! Swobodne bujanie w obłokach przypomni obdarowanym o błogiej młodości. To jedno z tych doświadczeń, do których chce się wracać i przeżywać jeszcze raz. Inną ekstremalną przygodą będzie poznaj strzelanie dla dwojga, czyli wprowadzająca lekcja strzelectwa w asyście instruktora. Para będzie mogła wcielić się w filmowe postacie prosto z filmów akcji. Kto nie marzy o chwilach jako James Bond, czy Lara Croft? Strzelnica z pewnością dostarczy tych emocji!

Więcej pomysłów na ciekawe pomysły dla pary znajdziesz poniżej. Pamiętaj jednak, że najlepsze prezenty to te podarowane od serca!