BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Ebooki i audiobooki bez limitu
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Kolacja we dwoje
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 559 dostępnych

Co na prezent dla niej?

Aby odgadnąć intencje kobiet, czasem trzeba nieźle pogłówkować. Nie musisz jednak mieć zdolności telepatycznych, aby wiedzieć, co uszczęśliwi kobietę w ważnym dla niej dniu. Jeżeli na pytanie, co Twoja partnerka chce dostać, odpowie „domyśl się” – spokojnie, nic nie jest straconego! Większość naszego zespołu to kobiety, dlatego spieszymy z pomocą w wyborze. Na prezent dla niej najlepiej sprawdzą się emocje i doświadczenia, których nie pokryje warstwa kurzu. Musimy przyznać, że kobiety kochają być doceniane. I to właśnie z taką intencją powinno dobrać się prezent dla dziewczyny, mamy, koleżanki. Podkreślić jej wyjątkowość, odrębność i nietuzinkowość. A tego właśnie dostarczają prezenty w formie przeżyć. Zainspiruj się pomysłami na upominek dla niej i zaskocz obdarowaną osobę kreatywnością!

Oryginalne prezenty dla niej

Co znajdziesz w pomysłach na prezent dla niej? Blisko 400 atrakcji, z których możesz wybrać coś specjalnie dobranego do charakteru, zainteresowań i marzeń obdarowanej.

Dla romantyczki kolacja dla dwojga ze świecami i klimatycznym nastrojem, degustacja win we dwoje z doświadczonym sommelierem lub wieczór w teatrze na ulubionym spektaklu. Romantyczność jest ponadczasowa i nigdy nie wychodzi z mody. Dla kobiety lubiącej relaks i ciszę – odprężające masaże w różnych wydaniach, w tym masaż czekoladowy, gorącymi kamieniami, czy tajski. Relaksujący prezent dla niej przypomni, co to znaczy być odprężonym, wolnym od zmartwień i prawdziwie rozluźnionym. Dla artystycznej duszy – kreatywne kursy: decoupage, tańca i sesja zdjęciowa. Możesz wybrać jedną atrakcję lub połączyć kilka według preferencji obdarowanej i sprawić przyjemność zarówno ciału, jak i duszy.

Prezenty dla niej o ważności 12 miesięcy

Każdy z voucherów jest ważny przez rok od zakupu. Masz więc pewność, że obdarowana znajdzie czas na realizację prezentu i odpowiednio dobierze termin. A co, jeśli szukasz prezentu na ostatnią chwilę? Rozumiemy, że ważna data mogła wypaść Ci z głowy. ;) W takich sytuacjach idealnie sprawdzi się wybór vouchera z opcją dostawy na maila. Wystarczy, że przy formie dostawy zaznaczysz opcję eVoucher PDF, a w mgnieniu oka prezent pojawi się w skrzynce pocztowej. Wybór prezentu będzie trwał kilka minut!

Jak zapakować prezent dla niej?

Kobiety kochają piękno, dlatego już samo opakowanie prezentu może wywołać pozytywne emocje. Jak zapakować voucher, aby kobieta zapamiętała prezent na dłużej? Mamy możliwość wysyłki prezentów Pocztą Balonową. Wyobrażasz sobie reakcję obdarowanej, gdy prezent zostanie dostarczony w dużym pudełku, z którego po otwarciu wyleci przepiękny balon? Z pewnością będzie to efekt "WOW"! Mamy również inne propozycje na samodzielne zapakowanie prezentu, możesz przeczytać o nich w artykule "Jak zapakować prezent?" na naszym blogu, gdzie krok po kroku pokazujemy sposoby na piękne zapakowanie upominku.

Zapytaliśmy kobiety o zdanie w sprawie prezentów, a wyniki możesz sprawdzić w artykule "5 Sprawdzonych Pomysłów na Prezent Dla Niej". Masaż relaksacyjny, czy romantyczna kolacja? Jak myślisz, która z tych opcji wygrała w starciu najlepszych prezentów dla niej?