POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 90 dostępnych

Jaki prezent dla dziadka na święta?

Dziadek to ważna osoba w naszym życiu. To dziadkowie najbardziej rozpieszczają swoich wnuków, opowiadają ciekawe historie ze swojej młodości, ale przede wszystkim darzą bliskich szczerym uczuciem. Jak wybrać idealny prezent dla dziadka na Gwiazdkę? Z pewnością nie jest to najłatwiejsze zadanie, choć nie z takimi mierzyliśmy się w Katalogu Marzeń. Dziadkowie to wyjątkowe osoby w naszym życiu, więc nie chcemy stawiać na banalne prezenty. Kolejna para skarpetek z reniferami lub śmieszny krawat w bałwankowy wzór z pewnością nie wywołają tak szerokiego uśmiechu, co vouchery na przeżycia. I choć wydaje się, że dziadek w swoim życiu doświadczył już wszystkiego… Z pewnością znajdą się jeszcze rzeczy, które może zrobić po raz pierwszy! Wybierając prezent na święta dla dziadka w postaci vouchera pełnego atrakcji sprawiamy, że jest od tego o krok bliżej.

Pomysły na świąteczny prezent dla dziadka

Aby ułatwić wybór gwiazdkowego prezentu dla dziadka, podrzucamy kilka najczęściej wybieranych propozycji. Są wśród nich zarówno vouchery na aktywności sportowe, prezenty umożliwiające obcowanie z kulturą, jak i propozycje upominków bożonarodzeniowych dla prawdziwych smakoszy. Oto 5 najlepszych prezentów dla dziadka na Boże Narodzenie. Na który z nich się zdecydujesz?

1# Voucher na strzelnicę 

Zapach prochu, chłód metalu wyczuwalny na skórze dłoni, a także możliwość sprawdzenia swojego opanowania oraz celności – wszystko to przynosi początkującym i doświadczonym strzelcom wiele radości. Najlepsze modele broni, które czekają na to, aby z nich skorzystać, mogą przenieść dziadka do czasów jego młodości. Nie każdy zdaje dziś sobie sprawę z tego, że kilkadziesiąt lat temu strzelectwo było bardziej popularne. Niech najbliższa Gwiazdka będzie dla Twojego ukochanego dziadka naprawdę wyjątkowa i pod choinkę spraw mu prezent w postaci wizyty na strzelnicy pod okiem instruktora.

2# Degustacja piwa

Pod okiem profesjonalnego kipera można w ciągu kilku godzin wejść do świata browarnictwa i poznać zasady produkcji, podawania oraz odpowiedniej degustacji piwa. Podczas takich warsztatów podarowanych jako prezent na święta dla dziadka, będzie on mógł przekonać się, że piwo to nie tylko wyjątkowo popularny trunek, ale również prawdziwa sztuka warzenia oraz degustacji chmielowego napoju. Kto wie, może po takich zajęciach z profesjonalistą Twój dziadek postanowi spróbować swoich sił w produkcji piwa samodzielnie? To byłby wspaniały początek nowej pasji!

3# Bilet do teatru – odrobina kultury w prezencie dla dziadka

Dla dziadków, którzy kochają sztukę, voucher na spektakl teatralny dla dwojgabędzie idealnym prezentem na święta. W Katalogu Marzeń gwarantujemy wstęp do jednego z kilku najlepszych teatrów w Polsce, do których najlepiej wybrać się we dwoje. Z okazji świąt Bożego Narodzenia podaruj dziadkowi okazję do wzięcia udziału w wyjątkowym wieczorze z ukochaną osobą. I to w dodatku podczas niepowtarzalnego wydarzenia, jakim jest spektakl teatralny!

4# Wizyta u barbera – prezent dla dziadka, który pomoże o siebie zadbać

Odpowiednia pielęgnacja brody oraz włosów zaczęła być coraz popularniejsza. Profesja barbera wróciła do łask po wielu latach, a mężczyźni są dziś z roku na rok coraz bardziej świadomi tego, jak ważne jest dbanie o swój wygląd. Nienagannie przycięty zarost będzie prawdziwą dumą dla każdego dziadka, a w jego uzyskaniu pomoże wizyta u barbera na prezent.

5# Zwiedzanie Muzeum PRL

A może powrót do przeszłości? Zwiedzanie Muzeum PRL to sentymentalna podróż po symbolach życia w minionym wieku. Mały Fiat, adapter Bambino czy pralka Frania to tylko niektóre z rzeczy, jakie można będzie zobaczyć na wystawie.

Mikołaj z workiem nietypowych prezentów pod choinkę

A co z tymi dziadkami, którzy mimo upływających lat pozostają młodzi duchem? Niedawno 102-letnia Australijka skakała ze spadochronem i dowiodła teorii, której powtarzamy jak mantrę – na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno! Więc skok spadochronowy będzie ekstremalnym prezentem na święta dla dziadka. Dla odważnych proponujemy również lot motoparalotnią lub szybowcem, które dostarczają wyjątkowych wrażeń.

Każdy świąteczny prezent powinien być dopasowany do zainteresowań obdarowanego. Świątecznym podarunkiem dla dziadka możemy przekazać wielkie podziękowania za czas, który nam poświęcił oraz wszystkie dobre wspomnienia, które stworzył. Podaruj więc dziadkowi wyjątkowe doświadczenia, które będzie pamiętał latami.