BESTSELLER
Spacer z Alpaką
(88 opinii) od 125 zł
BESTSELLER
Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia
Gokarty dla dzieci
(82 opinii) od 29 zł
Kąpiel w piwie
(5 opinii) od 289 zł
Kąpiel w winie
od 289 zł
Kąpiel w mleku
od 389 zł
BESTSELLER
Escape room
(350 opinii) od 25 zł
BESTSELLER
Wejdź w świat wirtualnej rzeczywistości
Quady dla dzieci
(13 opinii) od 89 zł
Spływ kajakiem dla dwojga
(93 opinii) od 39 zł
BESTSELLER
Escape room - pokój zagadek dla grupy
Wstęp do sali zabaw
(6 opinii) od 20 zł
Wstęp do parku trampolin AIRO
(35 opinii) od 35 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 107 dostępnych

Prezent dla dzieci pod choinkę – prawdziwa magia świąt

Okres Bożego Narodzenia to szczególny czas absolutnie dla każdego. Dorośli Marzyciele z wolna zaczynają snuć plany na kolejny rok i zabierają się do podsumowywania mijającego. Gwiazdka skłania nas także do tego, aby wygospodarować więcej czasu na najbliższych, z którymi na co dzień nie mamy okazji widywać się zbyt często. Nie ulega jednak wątpliwości, że na zapach świątecznego drzewka i wspólne śpiewanie kolęd najbardziej czekają najmłodsi. Nic w tym dziwnego, przecież prezenty na Boże Narodzenie dla dzieci to prawdziwy temat-rzeka, który wywołuje rumieńce na twarzach niemal przez cały rok. Można zatem wybierać spośród zabawek edukacyjnych, tradycyjnych przytulanek, gadżetów sportowych i wielu innych propozycji, które zaczynają kusić wzrok już na przełomie listopada i grudnia. A gdyby tak, zamiast wręczać prezenty dla dzieci na święta w postaci dobrze znanych przedmiotów, zdecydować się raczej na zagwarantowanie najmłodszym… przeżycia? Mowa rzecz jasna o wspaniałych emocjach, które niesie ze sobą realizacji voucherów z Katalogu Marzeń. Sprawdź, które z nich warto wybrać jako pomysły na prezenty dla dzieci pod choinkę, a potem zadbaj o swoje pociechy już dziś.

Prezenty na Gwiazdkę dla dzieci – okazja do odnalezienia pasji

Dzieciństwo jest wyjątkowym etapem w życiu każdego z nas. To okazja nie tylko do niekończącej się zabawy i wygłupów, ale także do tego, aby odkryć, co tak naprawdę nas interesuje. Aby jednak było to możliwe, warto dać dzieciom szansę na próbowanie wielu różnorodnych aktywności. Sporty wodne, zajęcia artystyczne, kółka zainteresowań związane z nauką i technologią… Pomysłów na trafione w dziesiątkę świąteczne prezenty dla dzieci trudno zliczyć, dlatego wiele osób zadaje sobie pytanie: „Który z nich wybrać?”, „Jaki będzie najlepszy?”. Odpowiedzią mogą być wyjątkowe vouchery podarunkowe z logo Katalogu Marzeń. Każdy z nich kryje w sobie okazję do spełnienia jednego, wspaniałego marzenia, dzięki któremu obdarowane w ten sposób dziecko zyska okazję do tego, aby się rozwinąć.

Wśród najchętniej wybieranych pomysłów na prezenty świąteczne dla dzieci voucherów pełnych przeżyć można znaleźć na przykład wizyta w profesjonalnym, pełnym zaskoczeń Escape Roomie. Słynne pokoje zagadek są dziś chętnie odwiedzane na całym świecie i to już od najmłodszych lat. Scenariusze dostosowane do wieku i umiejętności uczestników gry gwarantują wiele dobrej zabawy, a to wszystko w otoczeniu niepowtarzalnej scenografii nawiązującej m.in. do ulubionych bajek najmłodszych. Innym pomysłem na kreatywny prezent dla dzieci pod choinkę może się okazać wizyta w teatrze. Na scenie wystąpią dla najmłodszych najlepsi aktorzy z całej Polski, którzy w zaledwie kilka chwil przeniosą widzów do świata wyobraźni i baśni.

Prezenty bożonarodzeniowe dla dzieci dostosowane do wieku

Doskonałym pomysłem na dobór idealnych prezentów dla dzieci pod choinkę jest kierowanie się wiekiem obdarowywanych. Dzięki temu możemy mieć pewność, że dziecko, które otrzyma wybrany przez nas prezent świąteczny, będzie mogło z niego skorzystać, mając z tego prawdziwą frajdę. Jeśli nie wiesz, czy upatrzony podarunek okaże się właściwy dla dziecka w danym wieku, zawsze możesz zapytać o to jego rodziców. Oni bez wątpienia najlepiej wiedzą, z czego ucieszy się ich pociecha i czym najchętniej się bawi. Innym rozwiązaniem może być poproszenie o radę naszych Ekspertów do spraw marzeń albo po prostu… przeczytanie tego artykułu.

Prezenty na święta dla dzieci 6 lat

Wciąż myślisz o tym, co podarować na Gwiazdkę sześciolatkowi? Mamy rozwiązanie idealne! Taki maluch z całą pewnością ucieszy się na przykład z vouchera na przejazd mini Monster Truckiem. Możliwość poprowadzenia takiej kolorowej, dużej maszyny, to spełnienie pragnień niejednego dziecka. Wyjątkowo duża dawka przeżyć, jaką na co dzień gwarantuje realizacja vouchera na jazdę Monster Truckiem standardowych rozmiarów, dla dorosłych, tym razem nie zmniejsza się ani o jotę! Wręcz przeciwnie: dzięki designowi i mechanizmom dostosowanym do wieku i wzrostu małego kierowcy, voucher na jazdę mini Monster Truckiem może być wspaniałą przygodą zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Wybierz więc właśnie taki prezent dla dziecka na Boże Narodzenie i tym samym rozpal w nim miłość do samochodów już od najmłodszych lat.

Prezenty na święta dla dzieci 10 lat

10-latki to już prawdziwi tropiciele nowości i niespodzianek, dlatego ukrycie przed nimi prezentów na święta Bożego Narodzenia nie należy do najłatwiejszych! Ale spokojnie, jeśli zgodnie z naszymi radami zdecydujesz się na zamianę przedmiotu na niewielki, ale za to pełen magii voucher podarunkowy, ze schowaniem go przed ciekawskim wzrokiem małych Marzycieli nie będzie najmniejszego problemu! „Prezenty na święta dla dzieci 10-lat” to jedna z najczęściej wpisywanych w wyszukiwarkę internetową fraz w okresie okołoświątecznym. Wierzymy, że nie chcesz spędzać na poszukiwaniach wielu godzin, bo znacznie lepiej byłoby poświęcić ten czas rodzinie, prawda? A skoro tak, jak najszybciej wybierz spośród naszych propozycji idealny prezenty na Boże Narodzenie dla 10-latka i w ten sposób wywołaj na jego twarzy szeroki uśmiech. Może dokonasz tego na przykład dzięki voucherowi na spacer z alpaką? To zwierzątko stało się jednym z najchętniej wykorzystywanych wizerunków na ubraniach i gadżetach dla dorosłych i dzieci. Zarówno lamy, jak i alpaki uchodzą za wyjątkowo przyjazne ludziom, dlatego możliwość wzięcia udziału w spacerze z jedną z nich to prezent dla dzieci na święta, który one zapamiętają naprawdę na długo. Nie zapomnijcie tylko zrobić wielu wspólnych zdjęć! Trudno wyobrazić sobie lepszą pamiątkę niż właśnie takie śmieszne fotografie!

Więcej inspiracji dla 10-latków na prezenty pod choinkę

Jeśli chciałbyś pozostawić swojemu 10-latkowi możliwość wyboru, również mamy dla Ciebie doskonały pomysł na prezent dla dzieci pod choinkę. Mowa oczywiście o naszym flagowym Gift Voucherze na dowolnie wybraną kwotę. Podarowując go, kiedy pierwsza gwiazdka rozbłyśnie wreszcie na niebie, dajesz dziecku nie tylko niecodzienny prezent, ale przede wszystkim sygnał, że jest już wystarczająco duże, aby samo decydować o tym, jak chce spędzać czas.

Taki Gift Voucher może okazać się przepustką do świata wirtualnej rzeczywistości, biletem na wielką misję z paintballem w roli głównej, a nawet pretekstem do tego, aby spróbować swoich sił podczas torów przeszkód zbudowanych w sali zabaw. Na którą z tych atrakcji zdecyduje się najmłodszy w nadchodzące święta? Tego jeszcze nie wiemy! Jesteśmy jednak pewni, że prezent dla dzieci na Boże Narodzenie w postaci Gift Vouchera będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Prezenty dla dzieci pod choinkę: inne dla chłopca i dla dziewczynki?

„Czy w tak młodym wieku rozdzielanie prezentów dla dzieci pod choinkę na damskie i męskie ma w ogóle sens?” – to pytanie coraz częściej zadają sobie rodzice, opiekunowie, ale także psychologowie i pedagodzy na całym świecie. Może podczas tegorocznej Gwiazdki warto pójść właśnie tym tropem i przestać na siłę szukać prezentów świątecznych dla dzieci według płci? Przecież tak naprawdę wszyscy mali Marzyciele pragną tego samego – dobrej zabawy, możliwości spełnienia marzeń i spędzenia czasu z tymi, których lubią. Zamiast kierować się kolorem prezentu dla dzieci na święta, weź więc może pod uwagę jego zbieżność z pasjami obdarowywanego? Małej miłośniczce przygód zafunduj na przykład grupowe wyjście do pokoju zagadek, a dla kilkuletniego fana ruchu i aktywności fizycznej wybierz z Katalogu Marzeń voucher na pobyt w profesjonalnie wyposażonej sali zabaw. Pamiętaj też, że dziecięce prezenty na święta wcale nie muszą być olbrzymie. Znacznie bardziej niż ich rozmiar liczy się bowiem ilość emocji i czasu włożonych w poszukiwanie idealnego prezentu świątecznego dla dzieci. Maluch z całą pewnością doceni wszystko to, co podarujesz mu właśnie z myślą o sprawieniu mu radości. Odpuść więc drogie upominki w postaci błyskotek czy elektroniki, a zamiast tego podaruj mu drobne upominki dla dzieci na święta wraz z nieograniczonym czasem spędzonym na wspólnej zabawie. Trudno wyobrazić sobie cenniejszy i bardziej trafiony prezent pod choinkę dla dzieci niż właśnie taki duet!

Pomysły na prezent świąteczny dla dzieci

Przeczytałeś już cały artykuł, ale nadal nie jesteś pewien, który prezent dla dzieci na Boże Narodzenie wybrać w te święta? Spokojnie! W zanadrzu mamy jeszcze wiele propozycji, które szybko zamienią się w vouchery z logo Katalogu Marzeń na okładce. Są wśród nich zarówno propozycje prezentów dla dzieci na Gwiazdkę, które zadowolą małych miłośników słodkości, jak i takie podarunki bożonarodzeniowe, które spodobają się przede wszystkim fanom wielkiego sportu. Wybierz spośród nich ten, który najbardziej odpowiada Twojemu dziecku, a potem po prostu poczekaj na 24 grudnia. Tego dnia niespodziankom nie będzie końca, a wszystko zacznie się już rano, kiedy Twoja pociecha otworzy ostatnie okienko w kalendarzu adwentowym. Potem przyjdzie czas na ostatnie poprawki świątecznego drzewka, doprawianie barszczu lub zupy grzybowej, a także na uroczyste przygotowania do kolacji wigilijnej. A kiedy wreszcie nastąpi ta długo wyczekiwana przez wszystkich chwila, w której wymienisz się z najbliższymi prezentami, na twarzy Twojego dziecka z całą pewnością pojawi się szeroki uśmiech.

Prezent dla dziecka na święta? Spełnij jego marzenie z Katalogiem Marzeń

Wszystko dzięki spełniającym marzenia prezentom pod choinkę dla dzieci, a także emocjom, które włożyłeś w jego znalezienie. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Ci w wyborze tego wyjątkowego upominku dla Twoich bliskich. Prezentowe inspiracje nigdy się nie kończą! Wesołych świąt!

Zobacz również prezenty świąteczne w kategorii:

Prezent na święta dla brata | Prezent na święta dla chłopaka | Prezent na święta dla męża | Prezent na święta dla dziewczyny | Prezent na święta dla mamy | Prezent na święta dla tatyPrezent na święta dla żony | Prezent na święta dla rodzicówPrezent na święta dla siostry | Prezent na święta dla nastolatka | Prezent na święta dla pary | Prezent na święta dla przyjaciela | Prezent na święta dla przyjaciółki | Prezent na święta dla dziadka | Prezent na święta dla babci