POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 216 dostępnych

Prezenty dla brata na każdą okazję

Idealny prezent dla brata musi być osobisty i doskonale dopasowany do jego pasji i zainteresowań. Jako upominek na urodziny, podaruj bratu jazdę sportowym samochodem. Strzałem z dziesiątkę na każdą okazję dla dorosłego brata będzie profesjonalna degustacja whisky, a z okazji osiemnastych urodzin możesz postawić na wspólną podróż do parku rozrywki Energylandia. A jaki prezent dla brata wybrać, jeśli szukamy czegoś niewielkiego, o symbolicznym znaczeniu? W takiej sytuacji sprawdzi się na przykład wizyta w świecie wirtualnej rzeczywistości albo pierwsza lekcja wakeboardingu. Pomysłów nie brakuje!

Samochodowy prezent dla brata

Wielu mężczyzn to prawdziwi fani czterech kółek. Nie tylko skrycie marzą o jeździe za kierownicą najszybszych aut na świecie, ale również przykładają wyjątkową wagę do tego, by ich własny samochód prezentował się jak najlepiej. Jeśli więc szukasz prezentu dla brata, który uwielbia samochody – zdecyduj się na wizytę na profesjonalnym torze wyścigowym. Kilka okrążeń na siedzeniu kierowcy w bolidzie Ariel Atom, czerwonym Ferrari albo nieznającej ograniczeń Tesli z pewnością będzie prezentowym strzałem w dziesiątkę.

Wybierając prezent brata, możesz też postawić na przejażdżkę w stylu off-road po najbardziej wymagających leśnych drogach. Wycie silnika, ziemia sypiąca się spod kół i konieczność częstej zmiany biegów to tylko przedsmak tego, co czeka jubilata.

A może Twój braciszek dopiero zaczyna swoją przygodę z motoryzacją i szukasz prezentu dla małego albo nastoletniego brata? Jeśli tak, bez obaw – mamy garść pomysłów na wyjątkowe prezenty motoryzacyjne dla każdego. Pierwsza lekcja jazdy gokartem albo profesjonalny pościg na torze dla najmłodszych to tylko niektóre z naszych propozycji prezentów dla młodszego brata

Kreatywny prezent dla brata

Udany prezent to taki, który poruszy wyobraźnię i pozwoli obdarowanemu cieszyć się nim przez długie lata. Szukając prezentu dla brata, warto więc postawić na coś, co pobudzi jego kreatywność. Być może będzie to kurs bilarda pod okiem profesjonalistów? A może zdecydujesz się na warsztaty kulinarne albo Escape Room w wersji junior? Decyzja należy do ciebie. Ważne jednak, aby prezent dla brata był naprawdę wyjątkowy.

Śmiesznym prezentem dla dorosłego brata, który bez wątpienia wywoła uśmiech na jego twarzy, będzie natomiast nauka stepowania z doświadczonymi instruktorami. Możesz go podarować z okazji Dnia Mężczyzn albo imienin – za każdy razem ucieszy brata równie mocno. Kto wie, może po takiej lekcji Twój brat stanie się prawdziwą rodzinną gwiazdą parkietu?

Prezent dla brata-podróżnika

Najchętniej, zamiast siedzieć w jednym miejscu, odwiedzałby najdalsze zakątki świata i przecierał nieznane szlaki. Mowa o twoim rodzeństwie? Jeśli tak, prezent dla takiego brata musi być jednym spod znaku mapy i kompasu! Podaruj Pakiet Marzeń dla Mężczyzny, a jako imieninowy prezent dla brata świetnie sprawdzi się voucher na wakacje Sun & Snow. Wyprawy solo, w duecie czy z rodziną i przyjaciółmi – oto co naprawdę cieszy każdego podróżnika! Właśnie dlatego, idealny prezent dla brata-obieżyświata powinien oznaczać nową przygodę

Ciekawym pomysłem podróżniczym na prezent dla brata jest też spływ kajakowy. Bliskość przyrody, zapierające dech w piersiach widoki, cisza i nienaruszona ludzką ręką natura z pewnością sprawią, że twój brat ucieszy się z takiego prezentu.

Prezenty dla brata do 50 zł – bo liczy się symbol

Nie cena, a jakość – oto co naprawdę liczy się w prezencie dla brata. Szukając upominków na małe, ale ważne okazje, możesz wybierać m.in. spośród seansu w kinie 7D, Akademii Driftingu i symulatora paralotni. A my gwarantujemy, że każdy z tych prezentów do 50 zł sprawi bratu prawdziwą frajdę!