BESTSELLER
Kolacja we dwoje - Bielsko-Biała (Lunita)
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent - Bielsko-Biała (Góra Żar, Benjamin)
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent - Bielsko-Biała (Lipowa)
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot motoparalotnią - Bielsko-Biała (20 minut)
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot motoparalotnią - Bielsko-Biała (10 minut)
BESTSELLER
Jazda quadem - Bielsko-Biała
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 582 dostępnych

Bielsko Biała z lotu ptaka

A gdyby tak obejrzeć jedno z najpiękniejszych polskich miast z wysokości i przekonać się, jak jego panorama wygląda z pośród chmur. Taki prezenty z Bielska Białej to nie lada propozycja dla wszystkich miłośników wycieczek i niespodzianek wysokich lotów, którzy chcieliby poczuć się wolni i niezależni, a przy tym zwiedzić miasto w niecodzienny sposób. Oczom lotników nie umknie też klimatyczny teren rozpościerający się w pobliżu Góry Żar.

Podaruj voucher na przelot paralotnią z Góry Żar swojej siostrze, która niebawem obchodzi urodziny, albo wręcz go ukochanemu chłopakowi, dla którego lot paralotnią pod czujnym okiem instruktora będzie pierwszym krokiem do spełnienia marzeń o lataniu.

Inną podniebną propozycją prezentu z Bielska Białej może się okazać lot paralotnią we dwoje. Taki upominek to strzał w dziesiątkę dla każdego z bliskich i znajomych, którzy cenią sobie świetną zabawę, a przy tym zorganizować ukochanej „drugiej połówce” niezapominaną randkę, np. z okazji rocznicy ślubu.

Kiedy nie wiesz, jaki prezent z Bielska Białej wręczyć bliskim

Jeśli nadal zastanawiasz się, jaki prezent z Bielska Białej podarować najbliższym, a ważna dla nich okazja zbliża się wielkimi krokami, możesz zdecydować się na przykład na Pakiet Przeżyć. Znajdziesz w nim 26 atrakcji, które osoba obdarowana przetestuje na własnej skórze. Kolacja we dwoje w Bielsku Białej, masaż czekoladowy, a może udział w kursie tworzenia własnej torebki Mama Mana? Decyzja należy do Ciebie. Każdy z upominków wchodzących w skład Pakietu Marzeń z Bielska Białej to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie, a cały voucher jest doskonałym symbolem miłości i troski, którą obdarzasz najbliższe Ci osoby nie tylko w dniu ich święta, ale również na co dzień. Skorzystaj z pomysłów Katalogu Marzeń na wyjątkowy prezent z Bielska Białej i wraz z rodziną i przyjaciółmi świętujcie jeden z najważniejszych dni w ciągu roku.

Prezenty z Bielska-Białej z adrenaliną

Któraś z ważnych dla Ciebie osób marzy o tym, aby otrzymać prezent pełen adrenaliny, a Ty nie wiesz, co mógłbyś jej podarować? Postaw na niewielką kopertę pełną przepisów na spełnione marzenia! Jednym z nich może być profesjonalny skok spadochronowy w Bielsku Białej. Całą podniebna ewolucja zostanie poprzedzona krótkim, ale szczegółowym szkoleniem teoretycznym, podczas którego obdarowany dowie się, o czym powinien pamiętać i na co zwrócić w locie szczególną uwagę. Dzięki temu możecie mieć pewność, że skok spadochronowy będzie prawdziwą przyjemnością i niezapomniana przygodą, która bez dwóch zdań nada się na prezent z Bielska Białej na urodziny, imieniny lub Dzień Mamy.

Gwarantujemy, że towarzyszących skokowi ze spadochronem w Bielsku Białej emocji nie można porównać z niczym innym.

Pościgi i zakręty – samochodowe prezenty z Bielska Białej

Off road 4x4 w okolicach Bielsko Białej to propozycja dla miłośników częstej zmiany biegów i wycia silnika. Nowoczesne auto, doskonale dostosowane nawet do najbardziej wymagających warunków, świetnie sprawdzi się na profesjonalnym torze off roadowym. Tutaj liczą się: umiejętność szybkiego reagowania, pewność siebie i stalowe nerwy. Sprawdź, czy masz je wszystkie i spróbuj swoich sił w niecodziennych warunkach. Może podarujesz taki prezent z okazji Dnia Ojca albo sprawisz, że Twój młodszy brat znajdzie go pod choinką?

Prezenty z Bielska Białej dla niej

Każda kobieta potrzebuje chwili wypełnionej luksusem. Dzięki Pakietowi Marzeń dla niej, to stanie się możliwe. Masaż, warsztaty fotograficzne pod okiem mistrza, degustacja z winem w roli głównej…  Przyjacielowi możesz podarować pakiet pięciu wejść do groty solnej, a mama z pewnością ucieszy się z Pakietu Marzeń w Bielsku Białej.