Załadowano 10 z 10 dostępnych

Co daje udział w warsztatach ceramicznych?

Przede wszystkim gwarancję doskonałej zabawy pod okiem doświadczonego instruktora. To dzięki niemu, bez względu na umiejętności, podczas warsztatów ceramicznych Ty albo Twoi najbliżsi będziecie migli stworzyć naczynia i ozdoby o niepowtarzalnym charakterze. Marzysz o jedynej w swoim rodzaju paterze na słodkości? A może chciałbyś nadać wyjątkowego charakteru swojemu wnętrzu, a wszystko dzięki samodzielnie wykonanemu wazonowi? Podczas warsztatów ceramicznych wszystko jest możliwe! Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, bo o wielkości, kształcie czy kolorze tworzonego w pracowni naczynia zadecydują sami kursanci.

Poza tym, udział w warsztatach ceramiki to także okazja do wypoczynku i „odcięcia się” od świata. Codzienna pogoń za kolejnymi celami i nadmiar obowiązków dla wielu z nas są nadmiernie męczące. Właśnie dlatego tak ważna jest umiejętność odnalezienia równowagi, którą zapewni właśnie praca podczas warsztatów ceramicznych. Czy można wyobrazić sobie ciekawiej spędzone popołudnie..?

Warsztaty ceramiczne – dla kogo?

Nad tym nie trzeba się długo zastanawiać! Takie zajęcie będzie doskonałe dla młodszych i starszych, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego. Wykorzystaj voucher z Katalogu Marzeń samodzielnie albo zabierz ze sobą rodzinę i przyjaciół, i wspólnie poczujcie się niczym bohaterowie kultowego filmu „Uwierz w ducha” z Demi Moore, Whoopi Goldberg i Patrickiem Swayzem. Już sam zapach gliny, który roznosi się w pracowni i kilka minut spędzonych w dłońmi zanurzonymi w glinie wystarczą, aby odzyskać siły, a także relaksować ciało i umysł. Właśnie o te elementy tak trudno w dzisiejszym, zabieganym świecie, dlatego warsztaty ceramiczne to doskonała propozycja na prezent dla każdego!

Warsztaty ceramiczne – co warto wiedzieć?

Przede wszystkim pamiętaj o tym, że aby wziąć w nich udział, nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia. Pierwsze kroki w tworzeniu ceramiki może postawić każdy i właśnie to sprawia, że taki voucher będzie strzałem w dziesiątkę. Poza tym, wybierając się do jednej z pracowni zlokalizowanych w całej Polsce, pamiętaj o wygodnym stroju, który nie będzie ograniczał Twoich ruchów. Praca z ceramiką wymaga bowiem dokładności, która z pewnością zaowocuje wyjątkowym dziełem sztuki.

Warsztaty ceramiki online – propozycja dla zapracowanych

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na udział w zajęciach stacjonarnych, zdecyduj się na warsztaty ceramiki online. Lekcje internetowe, przewodnik, który przeprowadzi uczestników krok po kroku, a do tego jeszcze porcje gliny i akcesoria, które pozwolą zadbać o porządek na stanowisku pracy – oto, co znajdziesz w zestawie dedykowanym każdemu, kto marzy, aby stać się prawdziwym rzeźbiarzem albo garncarzem. Warsztaty ceramiki online to świetny pomysł na upominek dla bliskich i znajomych, których chciałbyś zaskoczyć i obdarować.

A co poza warsztatami ceramiki? Propozycji na ciekawe popołudnie nie brakuje!

A jeśli wraz z rodziną chciałbyś obejrzeć najpiękniejsze woskowe rzeźby, wspólnie odwiedźcie muzeum figur woskowych w Poznaniu. Taka wycieczka będzie doskonałym podsumowaniem lub przedłużeniem dnia spędzonego na warsztatach ceramiki w Krakowie lub Warszawie albo wstępem do samodzielnego tworzenia rzeźb lub naczyń.