POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 104 dostępnych

Prezent pod choinkę dla męża

Pomyśl przez chwilę – co Twój mąż lubi robić? Czym się interesuje? Co sprawia, że jego tętno rośnie i skacze mu adrenalina? Podaruj mu na Święta coś zupełnie wyjątkowego! Jazda szybkim samochodem, off-road, przygoda na strzelnicy? Wszystko jest teraz w zasięgu jednego kliknięcia myszką. Na naszej stronie znajdziesz tyle inspiracji na świąteczne prezenty, że pomysły wystarczą Ci na kilkanaście lat ;) Taki prezent gwiazdkowy dla męża najczęściej wybierają Żony, które chcą mieć 100% pewności, że trafią z niespodzianką w gusta swoich małżonków:

#1 Off-road 4x4 – Piach, błoto, kamienie i On za kierownicą terenowego auta z napędem 4x4. Off road to wyjątkowy prezent dla Twojego mężczyzny. Zapamięta to na zawsze, a przy tym będzie świetnie się bawił! Szaleństwo po bezdrożach gwarantuje Twojemu mężowi niezapomniane przeżycia. To rozrywka, która ubrudzi i zmęczy — ale czy to właśnie nie o to chodzi?

#2 Szybkie auta – Niech Twój mąż poczuje się jak profesjonalny kierowca! Porshe, Subaru, Ferrari, a może Lamborghini? Ryk silnika, zapach spalin, profesjonalny tor… To się nie może nie udać! Podaruj Mężowi na Święta Bożego Narodzenia voucher na oryginalne przeżycie. Z pewnością mu się spodoba i będzie oryginalny — nikt nie wpadnie na taki sam pomysł, co Ty!

#3 Strzelnica – Tak właśnie spełnia się dziecięce marzenia o zostaniu bohaterem filmu akcji. Wizyta na strzelnicy to świetna rozrywka dla każdego faceta! Sprawdzi się również jako prezent pod choinkę dla Męża. Będzie mógł przetestować różne rodzaje broni. Zajmie się Nim profesjonalny instruktor, który rozjaśni wszelkie wątpliwości oraz zadba o Jego komfort i świetną zabawę!

Co kupić mężowi na prezent gwiazdkowy?

Twój Mąż ostatnio dużo pracował? Jeśli uważasz, że w tym roku pod choinkę wolałby dostać chwilę spokoju niż zastrzyk adrenaliny – proponujemy błogi relaks w eleganckim stylu. Niech Twój mąż znajdzie pod choinką prezent, który zagwarantuje mu regenerację lub dawkę wiedzy zaserwowaną w odprężającym wydaniu. Poniżej znajdziesz pomysły na prezent świąteczny dla Męża, które są absolutnymi klasykami. 

#4 Degustacja whisky – Masz w domu miłośnika tego złocistego trunku? Degustacja whisky to nie tylko kosztowanie, ale także potężna dawka wiedzy na temat rodzajów, metod wytwarzania i serwowania whisky. Twój mąż z pewnością będzie sypał ciekawostkami o whisky jak z rękawa! Degustacja whisky zgarnia w naszym serwisie same najlepsze noty. To idealny prezent pod choinkę dla Męża. Może okazać się pierwszym krokiem do świadomej przygody z whisky!

#5 Męskie popołudnie SPA – Wydaje Ci się, że popołudnie w SPA to oklepany prezent? Nic bardziej mylnego. Jest po prostu sprawdzony i bardzo uniwersalny. W końcu każdy z nas potrzebuje odpoczynku. Twój mąż zasługuje na chwilę zapomnienia. Zajmą się Nim certyfikowani profesjonaliści — zadbają zarówno o Jego ciało, jak i umysł. Równowaga duszy i ciała sprawi, że z podwójną energią stawią czoła nowym wyzwaniom!

#6 Pakiet Marzeń dla Niego – Za dużo pomysłów na prezent gwiazdkowy dla Męża? Nie masz pewności, co wybrać? Pakiet Marzeń dla Niego daje mu możliwość wyboru atrakcji, która spodoba mu się najbardziej. Sam zdecyduje, co i kiedy chce zrealizować. Proste rozwiązanie, prezent świąteczny dla Męża gotowy!