
Zapisz się
do newslettera!
Korzystaj z promocji i nowości!

Zapisz się
do newslettera!
Korzystaj z promocji i nowości!
Zobacz opinie
Bardzo fajna opcja zwiedzenia nowego miasta! Zdecydowanie nie trzeba być super zaawansowanym fanem escape roomów by to przeżyć 🥰 Dla osób początkujących - zagadki mogą być lekko podchwytliwe, dla tych z doświadczeniem - fabuła i czasem nieoczywiste rozwiązania sytuacji utrzymają uwagę i zapewnią super spacer!
Spędziliśmy tu kilka dni, voucher i dodatkowe. Świetna lokalizacja sąsiedztwo Term Bania i baza wypadowa Zakopane, Czorsztyn, Szczawnica. Obsługa przemiła, kompetentna i bardzo pomocna. Śniadanie do łóżka i degustacja serów i win w ramach Voucher jest super. Bardzo szeroki wybór smacznych dań na śniadanie. Wg. mnie dobry stosunek ceny do oferty Katalogu marzeń i pobytu standardowego. Polecam pobyt w Novobilski.
Z całego serca polecam masaż u Pani Izy! ❤️ To cudowna, ciepła i profesjonalna osoba, która od pierwszej chwili sprawia, że można poczuć się swobodnie i zaopiekowanie. Sam gabinet to wyjątkowe miejsce – piękne, spokojne i stworzone z myślą o prawdziwym relaksie. Masaż był fantastyczny, a po wizycie wyszłam zregenerowana i odprężona. Na pewno wrócę i będę polecać to miejsce każdemu, kto potrzebuje chwili dla siebie.
Jestem absolutnie zachwycona - zarówno przeżyciem, jak i miejscem. Zacznę od tego drugiego: wspaniała przestrzeń, przyjazna atmosfera, nieskazitelna czystość. Obsługa na najwyższym poziomie, czułam się zaopiekowana na każdym etapie. Samo przeżycie: doznanie wyjatkowe, jakbym dryfowała po oceanie gdzieś na Malediwach, bez obaw o to, że utonę, odpłynę. Coś niesamowitego.
Świetna zabawa w przemiłej atmosferze pełnej żartów po drodze i opowiadania, które zachęca wrócić w innej porze roku. Samo auto robi ogromne wrażenie ! Samo wejście po drabince jest niesamowite ! Autko nadszarpnięte zębem czasu ale nie o to w tym chodzi !! Autem sterujesz jak łodzią a że niewiele widać daje to niesamowite uczucie. Dokupiłem żonie przejażdżkę na tylnej kanapie a uśmiech nie schodził jej z twarzy przez godzinę po skończeniu jazdy. Jeżeli oczekujesz SKOKÓW jak na pokazach Monster Trucków to się zawiedziesz. To spokojna jazda po wysokich górkach i wzniesieniach. Ja osobiście chętnie wrócę jeszcze raz !!