BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
  • Ebooki i audiobooki bez limitu
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 134 dostępnych

Praktyczne prezenty dla babci – garść inspiracji

Ukochana babcia to prawdziwa skarbnica rodzinnej wiedzy. Pamięta przepisy na najpyszniejsze potrawy. Zna niezawodne sposoby na smutki. Potrafi zszyć nawet największą dziurę i jak nikt inny opowiada o minionych czasach. Ale babcia XXI wieku to także osoba praktyczna, która nie boi się nowych wyzwań i pragnie spełniać marzenia. Łącząc te dwa zupełnie różne światy, warto wybrać praktyczny prezent dla babci. Może będzie nim na przykład kurs tworzenia własnego lasu w słoiku. Dzięki takiej ozdobie każde wnętrze w babcinym mieszkaniu zyska nowy charakter. Co więcej, obdarowana w ten sposób babcia będzie mogła spróbować swoich sił jako ogrodniczka i florystka w jednej osobie.

Ciekawym, a przy tym wyjątkowo praktycznym prezentem dla babci jest też voucher na kurs tańca towarzyskiego. Na sali treningowej, przed lustrem, wiek nie ma znaczenia. Liczą się dobre chęci, zapał i poczucie rytmu. Jeśli wiesz, że Twoja babcia marzy o powrocie do tańca albo chciałaby postawić na parkiecie pierwsze kroki, podaruj jej praktyczny prezent w postaci udziału w lekcji tańca. Jesteśmy pewni, że będzie Ci wdzięczna. Kto wie, może nawet już niebawem wspólnie podbijecie jakiś parkiet?

Pomysł na prezent dla babci pod choinkę

Grudzień to wyjątkowy czas, w którym spełniają się nawet najbardziej szalone marzenia. To miesiąc, w którym jesteśmy bliżej rodziny i jak nigdy wcześniej pragniemy pielęgnować tradycje. Ostatni miesiąc roku to także okres poszukiwania prezentu dla babci pod choinkę. Spraw, że nadchodząca Gwiazdka będzie naprawdę wyjątkowa i podaruj ukochanej babci upominek prosto z serca. Tworząc wymarzoną torebkę w kreatorze Mana Mana albo komponując zapach perfum, seniorka poczuje się niczym prawdziwa ikona mody i stylu.

Niepowtarzalnym prezentem dla babci pod choinkę będzie każdy, który da jej szansę na rozwój pasji i zainteresowań. Przekonaj się, jak wiele talentów ma babcia, którą tak bardzo kochasz.

Co na prezent dla babci, która lubi podróżować?

To pytanie z pewnością zadaje sobie niejeden wnuczek babci-obieżyświata. Odpowiedzi jest wiele, a znaczną część z nich znajdziesz w Katalogu Marzeń. Prezentem dla babci, która pragnie zwiedzać nieznane dotychczas miejsca, może się na przykład stać voucher na lot widokowy nad Warszawą. Taki podniebny rejs pozwoli spojrzeć na miasto z góry, odkryć jego zakamarki i przekonać się, jak wiele stolica Polski ma do zaoferowania turystom i mieszkańcom.

Miłośniczkom mostów i nadrzecznych miast z pewnością do gustu przypadnie natomiast Pakiet Marzeń we Wrocławiu. 54 różnorodne atrakcje tylko czekają na wybór obdarowanej voucherem osoby. Zamiast pytań o to, co na prezent dla babci żądnej przygód, postaw na spełnione marzenia i odrobinę przygody!

Niecodzienny prezent dla babci – podpowiedzi

Jeżeli Twoja babcia jak nic innego ceni sobie niespodzianki, z okazji jej święta podaruj coś, co ją zaskoczy. Niecodziennym prezentem dla babci z pewnością będzie spacer z alpaką. Czas spędzony na świeżym powietrzu pozwoli się zrelaksować, a bliskość uroczego zwierzęcia z pewnością wprawi babcię w doskonały humor.