Załadowano 29 z 29 dostępnych

Przygoda na wysokości – park linowy

Czy można wyobrazić sobie czas spędzony lepiej niż na wspólnej zabawie z rodziną i przyjaciółmi? Z pewnością nie! Tym bardziej jeśli postanowicie wybrać się z tej okazji do jednego z parków rozrywki w całej Polsce. Przyprawiająca o zawrót głowy przejażdżka roller coasterem, wielobarwna karuzela czy wysokie i strome zjeżdżalnie, które zaspokoją głód adrenaliny zarówno dzieci, jak i dorosłych, to tylko niektóre z czekających tam na Was atrakcji. A gdyby tak zamiast do tradycyjnego parku rozrywki wybrać się do parku linowego? W takim miejscu po prostu nie można się nudzić, a zawieszone kilka metrów nad ziemią, podatne na podmuchy wiatru konstrukcje pozwalają sprawdzić swoją odwagę, wytrzymałość i zmysł równowagi. Wizyta w parku linowym i przygoda na wysokości spodoba się nie tylko najmłodszym, ale też nieco starszym fanom aktywnego wypoczynku. Podaruj ją na przykład rodzeństwu albo rodzicom, którzy chcą się świetnie bawić.

Park trampolin – wyskokowa niespodzianka

A może z okazji Dnia Dziecka wspólnie z rodziną wybierzecie się do parku trampolin? To idealne miejsce do tego, aby poczuć się jak legendarny Tygrysek z historii o Kubusiu Puchatku. Wystarczy zaopatrzyć się w wygodny strój, zamknąć oczy, a potem już tylko: hop! I w górę! Odwiedziny parku trampolin w jednym z pięciu miast Polski będą doskonałym pomysłem na niespodziankę zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Maluchom taki voucher z Katalogu Marzeń pomoże odkryć, jak wiele frajdy płynie ze swobodnego skakania w idealnie przystosowanych do tego salach wypełnionych po brzegi trampolinami, zaś dorośli przypomną sobie, jak bawili się jako dzieci.

Przygoda w parku rozrywki – tradycja i nowoczesność

Miłośnikom tradycyjnej rozrywki polecamy natomiast wizytę w parku rozrywki w Sadach Klemensa, Legendii, JuraParku Krasiejów albo wielu innych miejscach. Znajdziesz tam wszystkie zapamiętane z dzieciństwa atrakcje, które na nowo rozpalą uczucie dziecięcej radości. Każdy park rozrywki charakteryzuje się zupełnie odmienną tematyką, co sprawia, że w ofercie Katalogu Marzeń z pewnością znajdziesz coś dla siebie, przyjaciół i rodziny. Farma Iluzji stanie się miejscem, w którym spróbujecie wydostać się z kopalni złota albo latającej chaty, a JuraPark w Solcu Kujawskim pozwoli Wam stanąć oko w oko z legendarnymi, olbrzymimi gadami.

Energylandia – park rozrywki w naprawdę nowoczesnym wydaniu

Tego parku rozrywki nie trzeba przedstawiać chyba żadnemu miłośnikowi doskonałej zabawy. W całości wypełniony konstrukcjami nawiązującymi do aż pięciu różnych stref tematycznych, jest miejscem, które po prostu trzeba odwiedzić. Hyperion - największy roller coaster w Europie, kolejka górska wykonana w całości z drewna, strefa pełna wodnych atrakcji… Energylandia w Zatorze to unikatowe w kraju miejsce, gdzie doskonale odnajdą się dorośli i dzieci. Spędź tu kilka godzin i przekonaj się, jak wiele ma do zaoferowania ten wyjątkowy park rozrywki zlokalizowany jedynie 55 km od Krakowa. Voucher umożliwiający skorzystanie z atrakcji z pewnością spodoba się na przykład rodzicom z dziećmi albo Twojemu bratu.

Spędź dzień w parku przygód i baw się, jak nigdy wcześniej!

Gdzie spróbujesz swoich sił za kierownicą quada, zmierzysz się z zawieszonym w powietrzu torem przeszkód, a do tego przetestujesz swoje umiejętności strzeleckie? W jednym z trzech parków rozrywki i przygód w Polsce! Odwiedź Łódź, Olsztyn albo Trójmiasto i wykorzystaj voucher z Katalogu Marzeń. W takim miejscu o nudzie po prostu nie może być mowy, dlatego, jeśli szukasz pomysłu na niezapomniany czas z najbliższymi, nie wahaj się dłużej i postaw na wizytę w parku przygód pełnym przygód i niespodzianek!