Dzień w parku przygód
(1 opinia) od 100 zł
Dzień w parku przygód we dwoje
(2 opinie) od 249 zł
Przygoda w Parku Trampolin
od 25 zł od 21 zł
Voucher do JuraParku w Bałtowie
(3 opinie) od 109 zł
Wstęp do świata klocków
(4 opinie) od 79 zł
Wstęp do sali zabaw Digiloo
(3 opinie) od 69 zł
Przygoda w parku rozrywki
(4 opinie) od 59 zł
Przygoda w JuraParku
(3 opinie) od 59 zł
Wstęp do sali zabaw
(6 opinii) od 39 zł
BESTSELLER
Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia
Wstęp do parku trampolin AIRO
(33 opinii) od 35 zł
Kosmiczna Sala Zabaw SPACE KIDS
(17 opinii) od 50 zł
Voucher do sali zabaw Fikołki
(3 opinie) od 55 zł

Załadowano 29 z 29 dostępnych

Przygoda na wysokości – park linowy

Czy można wyobrazić sobie czas spędzony lepiej niż na wspólnej zabawie z rodziną i przyjaciółmi? Z pewnością nie! Tym bardziej jeśli postanowicie wybrać się z tej okazji do jednego z parków rozrywki w całej Polsce. Przyprawiająca o zawrót głowy przejażdżka roller coasterem, wielobarwna karuzela czy wysokie i strome zjeżdżalnie, które zaspokoją głód adrenaliny zarówno dzieci, jak i dorosłych, to tylko niektóre z czekających tam na Was atrakcji. A gdyby tak zamiast do tradycyjnego parku rozrywki wybrać się do parku linowego? W takim miejscu po prostu nie można się nudzić, a zawieszone kilka metrów nad ziemią, podatne na podmuchy wiatru konstrukcje pozwalają sprawdzić swoją odwagę, wytrzymałość i zmysł równowagi. Wizyta w parku linowym i przygoda na wysokości spodoba się nie tylko najmłodszym, ale też nieco starszym fanom aktywnego wypoczynku. Podaruj ją na przykład rodzeństwu albo rodzicom, którzy chcą się świetnie bawić.

Park trampolin – wyskokowa niespodzianka

A może z okazji Dnia Dziecka wspólnie z rodziną wybierzecie się do parku trampolin? To idealne miejsce do tego, aby poczuć się jak legendarny Tygrysek z historii o Kubusiu Puchatku. Wystarczy zaopatrzyć się w wygodny strój, zamknąć oczy, a potem już tylko: hop! I w górę! Odwiedziny parku trampolin w jednym z pięciu miast Polski będą doskonałym pomysłem na niespodziankę zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Maluchom taki voucher z Katalogu Marzeń pomoże odkryć, jak wiele frajdy płynie ze swobodnego skakania w idealnie przystosowanych do tego salach wypełnionych po brzegi trampolinami, zaś dorośli przypomną sobie, jak bawili się jako dzieci.

Przygoda w parku rozrywki – tradycja i nowoczesność

Miłośnikom tradycyjnej rozrywki polecamy natomiast wizytę w parku rozrywki w Sadach Klemensa, Legendii, JuraParku Krasiejów albo wielu innych miejscach. Znajdziesz tam wszystkie zapamiętane z dzieciństwa atrakcje, które na nowo rozpalą uczucie dziecięcej radości. Każdy park rozrywki charakteryzuje się zupełnie odmienną tematyką, co sprawia, że w ofercie Katalogu Marzeń z pewnością znajdziesz coś dla siebie, przyjaciół i rodziny. Farma Iluzji stanie się miejscem, w którym spróbujecie wydostać się z kopalni złota albo latającej chaty, a JuraPark w Solcu Kujawskim pozwoli Wam stanąć oko w oko z legendarnymi, olbrzymimi gadami.

Energylandia – park rozrywki w naprawdę nowoczesnym wydaniu

Tego parku rozrywki nie trzeba przedstawiać chyba żadnemu miłośnikowi doskonałej zabawy. W całości wypełniony konstrukcjami nawiązującymi do aż pięciu różnych stref tematycznych, jest miejscem, które po prostu trzeba odwiedzić. Hyperion - największy roller coaster w Europie, kolejka górska wykonana w całości z drewna, strefa pełna wodnych atrakcji… Energylandia w Zatorze to unikatowe w kraju miejsce, gdzie doskonale odnajdą się dorośli i dzieci. Spędź tu kilka godzin i przekonaj się, jak wiele ma do zaoferowania ten wyjątkowy park rozrywki zlokalizowany jedynie 55 km od Krakowa. Voucher umożliwiający skorzystanie z atrakcji z pewnością spodoba się na przykład rodzicom z dziećmi albo Twojemu bratu.

Spędź dzień w parku przygód i baw się, jak nigdy wcześniej!

Gdzie spróbujesz swoich sił za kierownicą quada, zmierzysz się z zawieszonym w powietrzu torem przeszkód, a do tego przetestujesz swoje umiejętności strzeleckie? W jednym z trzech parków rozrywki i przygód w Polsce! Odwiedź Łódź, Olsztyn albo Trójmiasto i wykorzystaj voucher z Katalogu Marzeń. W takim miejscu o nudzie po prostu nie może być mowy, dlatego, jeśli szukasz pomysłu na niezapomniany czas z najbliższymi, nie wahaj się dłużej i postaw na wizytę w parku przygód pełnym przygód i niespodzianek!