BESTSELLER
Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia
Jazda Mini Monster Truckiem dla dzieci
(18 opinii) od 249 zł od 224 zł
BESTSELLER
Lot w tunelu aerodynamicznym
(98 opinii) od 179 zł od 152 zł
BESTSELLER
Spacer z Alpaką
(82 opinii) od 125 zł od 106 zł
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Voucher do kina - 104 kina do wyboru
BESTSELLER
Lot balonem
(32 opinii) od 599 zł od 569 zł
BESTSELLER
Escape room
(343 opinii) od 25 zł od 21 zł
BESTSELLER
Wejdź w świat wirtualnej rzeczywistości
(111 opinii) od 29 zł od 25 zł
Gokarty dla dzieci
(77 opinii) od 29 zł od 25 zł
Quady dla dzieci
(13 opinii) od 89 zł
BESTSELLER
Escape room - pokój zagadek dla grupy
(33 opinii) od 35 zł od 30 zł
NOWOŚĆ
Przygoda w salonie Arcade Bee Blue City
Wstęp do sali zabaw
(6 opinii) od 39 zł od 33 zł
Wstęp do parku trampolin AIRO
(33 opinii) od 35 zł od 32 zł
Paintball dla 4 osób
(13 opinii) od 239 zł od 203 zł
Portret rodzinny - sesja fotograficzna
(14 opinii) od 249 zł od 212 zł
Przygoda w parku rozrywki
(4 opinie) od 59 zł od 53 zł
Strzelanie dla nastolatków
(35 opinii) od 99 zł od 84 zł
Sesja zdjęciowa dla dzieci
(3 opinie) od 299 zł od 254 zł
Kosmiczna Sala Zabaw SPACE KIDS
(17 opinii) od 50 zł od 45 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Małe Radości
House of Attractions Kraków
(1 opinia) od 79 zł
BESTSELLER
Ebooki i audiobooki bez limitu
Stwórz własną Fotoksiążkę
(3 opinie) od 50 zł od 45 zł
Crazy Carts
(9 opinii) od 49 zł od 42 zł
Warsztaty kulinarne dla dzieci i młodzieży
(22 opinii) od 135 zł od 115 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 115 dostępnych

Co wybrać na prezent komunijny?

Z okazji pierwszej komunii świętej często zastanawiamy się, co będzie odpowiednim wyborem na wyjątkowy upominek. Zazwyczaj od rodziców chrzestnych dziecko otrzymuje między innymi pamiątki komunijne czy inne symboliczne upominki. Natomiast poza tym warto wziąć pod uwagę prezent na komunię w formie przeżycia. Kiedy człowiek jest najmłodszy to najwięcej chłonie wiedzy i odkrywa swoje pasje. Pierwsza Komunia Święta to doskonała okazja, aby podarować wyjątkowy prezent, który na długie lata zapadnie w pamięci!

Oryginalny prezent na komunię

Na pierwszą Komunię Świętą postaw na prezent, który wywoła szeroki uśmiech na twarzy. Dawka emocji i same pozytywne odczucia? To zawsze dobre połączenie! Pomyśl o tym, co może najbardziej ucieszyć dziecko i podaruj mu prezent na komunię, który na długo zapadnie w pamięci.

Motoryzacyjna przygoda dla najmłodszych

Z okazji Komunii Świętej podaruj voucher na gokarty dla dzieci, który pozwoli poczuć się niczym zawodowy kierowca! Najmłodsi często interesują się tym, jak mama czy tata prowadzi samochód, a na profesjonalnym i bezpiecznym torze będą sami mogli przekonać się, jakie to uczucie. Co więcej, ta atrakcja to przede wszystkim dawka pozytywnych emocji i mnóstwo frajdy!

Możesz wybrać także nieco większą formę motoryzacyjnej przygody, a mianowicie quady dla dzieci! To świetna okazja na spędzenie wolnego czasu inaczej niż zwykle i w naprawdę oryginalny sposób. Podczas tej atrakcji towarzyszyć dziecku będą pozytywne emocji i masa radości, płynąca z jazdy tą maszyną.

Prezenty komunijne dla aktywnych dzieci

Jeśli poszukujesz prezentu dla dziecka, które uwielbia pożytkować swoją energię w aktywny sposób, to voucher do parku trampolin AIRO będzie strzałem w dziesiątkę! To miejsce, gdzie dominuje przede wszystkim dobra zabawa. Dziecko z pewnością ucieszy się z możliwości skakania i wykonywania akrobacji powietrznych, a wiele atrakcji dodatkowo urozmaici wizytę w parku trampolin.

Wstęp do sali zabaw to dobry pomysł na prezent na komunię dla dzieci, które uwielbiają eksplorować nowe przestrzenie. Liczne strefy i atrakcja sprawiają, że w takim miejscu nie ma mowy o jakiejkolwiek nudzie! Dzieci lubią się dobrze bawić, a ten prezent na komunię dostarczy wielu możliwości na różnorodną rozrywkę.

Praktyczne prezenty komunijne

Jeśli chcesz postawić na praktyczne upominki, to wybierz coś, co być może w przyszłości przyda się w życiu dziecka! Do takich prezentów można zdecydowanie zaliczyć voucher na warsztaty kulinarne dla dzieci. Niech spróbuje swoich sił podczas przygotowywania posiłków pod okiem profesjonalistów. To świetne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Kto wie, może to będzie ważne wydarzenie, które zapoczątkuje pasje do gotowania!

Voucher na naukę gry na gitarze to piękny prezent na komunię dla dziecka, które wykazuje zainteresowanie muzyką! Niech weźmie udział w zajęciach, na których od podstaw pozna ten instrument. Być może to będzie początek pięknej przygody z gitarą! Muzyka potrafi kształcić i rozwijać zmysły, więc to zdecydowanie praktyczny prezent komunijny.

Przygoda na prezent na komunię

Wyjątkowe prezenty to takie, które pozostawiają po sobie masę pozytywnych wspomnień. A do takich zdecydowanie zalicza się voucher na przygodę w Parku Rozrywki Energylandia! To fantastyczne miejsce, które na ogromnym terenie posiada masę zróżnicowanych atrakcji, a także stref tematycznych. Odczucia podczas korzystania z wszelkiego rodzaju kolejek górskich z pewnością dziecko zapamięta jako niezwykłe przeżycie!

Dla dzieci, które kochają zwierzęta, świetnym pomysłem na prezent komunijny będzie rodzinne spotkanie z alpaką! To znakomita okazja, aby osobiście przekonać się, jakie cudowne są to stworzenia. Ta atrakcja to przede wszystkim kontakt z naturą, miło spędzony czas na świeżym powietrzu i wiele uśmiechu na twarzy.

Voucher z okazji pierwszej Komunii Świętej

Prezent na komunię to może być doskonała pamiątka na długie lata. Wybierz podarunek, który po prostu sprawi mnóstwo radości. W Katalogu Marzeń znajdziesz unikalne prezenty na komunię, które pomogą sprawić, że ten wyjątkowy dzień będzie jeszcze ciekawszy! Wybierz voucher na upominek komunijny z indywidualną dedykacją i podaruj niezapomniane przeżycie. Sprawdź pozostałe pomysły na prezent w dedykowanej kategorii prezent dla dziecka!