Załadowano 13 z 13 dostępnych

Dlaczego kursy językowe to dobry pomysł na prezent?

Odpowiedzi na to pytanie można by chyba wymieniać bez końca. Uczestnictwo w kursie językowym nie tylko pozwala skutecznie i trwale pozbyć się tzw. bariery, na co dzień blokującej nas przed mówieniem w obcym dla nas języku, ale też jest szansą na poznanie wielu naprawdę ciekawych ludzi z najdalszych zakątków świata.

Poza tym kurs językowy to okazja do poszerzenia wyobraźni. Nie wierzysz? W takim razie wyobraź sobie, że za każdym razem, kiedy przyswajasz nowe słowo lub regułę, w Twoim mózgu tworzy się kolejne połączenie pomiędzy neuronami! Oznacza to, że regularna nauka języka obcego istotnie wpływa na rozwój mózgu.

Co więcej, poznawanie języków, których na świecie jest dziś już pond 7 tysięcy, pozwala również zaznajamiać się z powiązanymi z nimi kulturami. To szczególnie ważne dziś, kiedy granice pomiędzy niektórymi państwami zaczynają się powoli zacierać, a możliwości podróżowania wydają się nie mieć końca.

Komu podarować voucher na kurs językowy?

Czy wiesz, że w języku francuskim głoskę „o” można wymówić aż na… 13 sposobów?! No właśnie! Z pewnością nie uwierzy w to większość osób, które choć raz nie będą miały okazji usłyszeć mowy rodowitego frankofona. Podczas lekcji online lub w wersji stacjonarnej, będzie to łatwiejsze, niż sądzisz! I właśnie dlatego warto podarować voucher na taki kurs językowy wszystkim żądnym wiedzy i niezapomnianych wrażeń. Podczas zajęć z lektorem, uczniowie poznają wiele ciekawostek i przekonają się, że nawet najprostszy na pozór język ma przed nimi naprawdę wiele tajemnic. Kurs językowy to świetny pomysł na upominek zarówno dla dzieci, jak i dla nieco starszych członków rodziny. Przekonaj się i sprawdź nasze językowe propozycje w Katalogu Marzeń!

Kurs językowy – prezent, który pomaga tworzyć przyszłość

Dając sobie i innym szansę na poznanie wielu języków w jak najmłodszym wieku, dajemy również okazję do odnalezienia swojego ulubionego. Doskonale sprzyja temu kurs językowy online, który gromadzi w sobie aż pięć różnych języków. Dzięki specjalnie platformie internetowej, uczniowie mają dostęp do materiałów niemal z każdego miejsca na Ziemi. W ten sposób mogą wykorzystać czas spędzany na przykład w komunikacji miejskiej albo w kolejce do lekarza. Efekty pojawią się szybciej niż sądzisz!

Innym pomysłem, który zaprocentuje w przyszłości, jest kurs języka angielskiego. Uczestnicząc w nim, będzie można zmierzyć się z dziełami Williama Shakespeare’a albo Charlesa Dickensa w oryginale i przekonać się, jak wiele różni je od tłumaczeń. Kurs języka angielskiego online to także propozycja dla najbardziej zabieganych osób, które mimo napiętego grafiku marzą o poszerzeniu swoich kompetencji językowych. Na co dzień musisz używać angielskiego w pracy? Marzysz o studiach na Oxfordzie? A może chciałbyś, aby konieczność oglądania filmów z lektorem albo napisami była tylko wspomnieniem? Odpowiedzią na wszystkie te potrzeby jest kurs języka angielskiego w wersji online!

Na jakie kursy językowe warto dziś postawić?

Nie ma wątpliwości, że najbardziej pożądanymi na rynku pracy są dziś języki uważane za „egzotyczne”. Norweski, szwedzki, chiński czy koreański to tylko niektóre z przykładów najczęściej pojawiających się ofertach pracy na wysoko płatnych stanowiskach. Jeśli jednak w nauce stawiasz przede wszystkim na samorozwój, doskonałym wyborem będzie udział w zajęciach językowych w Angloville. Kurs językowy we Wrocławiu lub Warszawie da Ci szansę na bezpośredni kontakt z native speakerami i przyswojenie słynnego, brytyjskiego akcentu bez przeszkód.

Kurs językowy – doskonała zabawa bez wychodzenia z domu!

Kursy językowe online to propozycja dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w zajęciach tradycyjnych. Dostęp do wykładów, materiałów i sekcji powtórzeniowych gwarantuje elektroniczna platforma internetowa. Swoje możliwości i poczynione w ostatnim czasie postępy można zaś bez trudu sprawdzić, logując się na specjalnie utworzonym do tego celu koncie.

Kurs językowy online to opcja, która sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży, dzięki czemu już nigdy nie będziesz mieć wrażenia, że nie wystarcza Ci czasu na realizację Twoich językowych pasji!