POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 410 dostępnych

Prezenty dla firm, które wywołują emocje

Kosze prezentowe, alkohol, czy gadżety firmowe powoli przestają być jedynymi formami prezentów w biznesie. Od kilku lat zyskuje podejście spersonalizowane, według którego wybieramy prezenty, które pasują do obdarowanego, co mocniej wpływa na pozytywne budowanie relacji. Kultura dawania prezentów w biznesie nieco różni się od tej w życiu prywatnym. W biznesie potrzebujemy nieco więcej wyczucia, aby podarować coś spersonalizowanego i równocześnie trafionego. Jak możesz wykorzystać vouchery na atrakcje w Katalogu Marzeń?

  • Jako prezent dla pracownika
  • Jako upominek dla kontrahentów i klientów biznesowym
  • Jako wsparcie programów kafeteryjnych
  • Jako nagrody w programach wsparcia sprzedaży oraz w konkursach marketingowych, lojalnościowych
  • Podczas organizacji eventu
  • Jako miły gest w działach związanych z budowaniem relacji, ze sprzedażą i obsługą klientów

To są najpopularniejsze wykorzystania voucherów w środowisku biznesowym.

Prezent świąteczny dla firm

Menażerowie i działy HR są świadome istotności doceniania pracowników w okresie przedświątecznym. W końcu podczas rekrutacji złożyliśmy obietnicę o tej mistycznej „dobrej atmosferze” w zespole. Powszechnym narzędziem motywacji stały się benefity pozapłacowe. W okresie Bożego Narodzenia decydujemy się na premie dla pracowników, bony przedpłacone, ale te rozwiązania stają się już działaniami oczekiwanymi. Jak pozytywnie zaskoczyć swoich pracowników w okresie świątecznym? Podaruj im relaks, na który zasłużyli przez cały rok pracy. Na prezenty bożonarodzeniowe w firmie polecamy vouchery do SPA i na masaże. Pracownicy i kontrahenci docenią możliwość wyboru, jaką dają Pakiety SPA. Decydując się na taki prezent, wiemy, że obdarowany wybierze coś dedykowanego dla niego. Takim prezentem podkreślimy, że zdanie obdarowanego ma znaczenie.

Prezent dla firmy z okazji jubileuszu

Ważną okazją do świętowania są również jubileusze firmy. Kolejny rok obecności na rynku jest powodem do dumy, ale również okazją do integracji pracowników. Szczególnie celebrowane są okrągłe rocznice, jak 5-lecie, 10-lecie, czy 20-lecie istnienia firmy. Obdarowywanie pracowników prezentami z okazji jubileuszu to nie tylko miły gest, ale także forma podziękowania za wkład w rozwój firmy. Z tego tytułu możesz podarować kupon podarunkowy na bardziej ekstremalne atrakcje jak przejażdżka Lamborghini, lot paralotnią, czy wizytę na strzelnicy. Emocje, które będą towarzyszyć podczas celebrowania jubileuszu, z pewnością sprawią, że zostanie on miło zapamiętany.

Wyjątkowy prezent dla firm

Trafiony prezent może zdziałać cuda – możemy liczyć na wiele korzyści, a wśród najważniejszych są lojalność pracowników, wyższe zyski i kolejne zamówienia, dobre relacje z partnerami biznesowymi. Jednak druga strona tego medalu jest bardziej bezlitosna – niestosowny prezent to w najlepszym przypadku rysa w kontaktach biznesowych. Wśród takich zakazanych prezentów w firmach znajdziemy bardzo osobiste upominki jak krawat, czy perfumy. Jeśli nie jesteśmy pewni, jak nasz prezent zostanie odebrany, to doskonałym rozwiązaniem dla tej sytuacji będą zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia kulturalne. Sprawdzi się bilet do teatru, koncertu w sali Fryderyk, czy do portalu e-bilet, w ramach którego obdarowany samodzielnie wybierze scenariusz wieczoru.