Niezapomniane prezenty-przeżycia w Białymstoku!

Jakie atrakcje można zrealizować w Białymstoku? Lot motoparalotnią, romantyczną kolację we dwoje, przygodę na strzelnicy, warsztaty kulinarne i kurs barmański, skok spadochronowy w tandemie, relaks w grocie solnej i masaż relaksacyjny, a także paintball laserowy dla grupy, przygodę w pokoju zagadek, jazdę gokartem dla dwojga i wiele innych.

Oferujemy także karty podarunkowe na określoną kwotę do wykorzystania w naszym serwisie. Gift Voucher to gwarancja trafionego prezentu, który obdarowana osoba może wybrać samodzielnie według własnych preferencji, i zrealizować go w ciągu 12 miesięcy.

Prezenty - Białystok

Liczba prezentów: 70
Liczba prezentów: 70

Chcesz kupić prezent dla bliskiej Ci osoby, która mieszka w Białymstoku? Katalog Marzeń przychodzi z pomocą!

Białystok to piękne miasto, które ma wiele do zaoferowania. W swojej ofercie posiadamy prawie 300 atrakcji dostępnych w tym mieście - to zbiór idealnych pomysłów na prezent zarówno dla Niej jak i dla Niego, na urodziny lub imieniny, na Boże Narodzenie lub walentynki. Kolacja we dwoje, strzelanie, jazda quadem, masaż relaksacyjny, skok spadochronowy, paintball, warsztaty kulinarne - to tylko część naszych atrakcji dostępna dla każdego, kto pochodzi z Białegostoku

Odważ się spełnić czyjeś marzenia!

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost