PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Gdańsk
Lot szybowcem | Gdańsk (148 opinii) 499 zł 449 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Off Road 4x4 - Gdańsk (1 godzina)
Off Road 4x4 | Gdańsk (1 godzina) (201 opinii) 459 zł 413 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Off Road 4x4 - Gdańsk (2 godziny)
Off Road 4x4 | Gdańsk (2 godziny) (6 opinii) 799 zł 719 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Off Road 4x4 - Starogard Gdański (Zmota)
BESTSELLER
Kolacja we dwoje - Gdynia (Bistro Serwus)
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent - Gdynia (10-20 minut)
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent - Gdynia (60 minut)
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent - Gdańsk
PROMOCJA
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent - Gdańsk
Skok ze spadochronem na prezent | Gdańsk (57 opinii) 1 049 zł 997 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Jazda Gokartem - Sopot
Jazda Gokartem | Sopot (1 opinia) 179 zł 161 zł
BESTSELLER
Masaż dla dwojga - Sopot (Baltiqa Day SPA)
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 830 dostępnych

Skok na bungee – spójrz na Gdańsk z góry

Gdańsk widziany z góry to panorama, która potrafi wprost zaprzeć dech w piersiach. Szczególnie, jeśli szukasz skoku na bungee w Gdańsku to właśnie takiego upominku z tym miastem w tle, bez trudu znajdziesz w Katalogu Marzeń. Już dziś możesz podarować voucher na emocje spod znaku bungee mamie, siostrze albo ukochanej przyjaciółce, które marzą o silnych emocjach. Taki wyjątkowy prezent z Gdańska doskonale sprawdzi się nie tylko na urodziny, ale też na święta Bożego Narodzenia oraz Walentynki. Wyobraź sobie, jak zareaguje Twoja druga połówka, jeśli dowie się, że chcesz jej wręczyć prezent z Gdańska w formie niezapomnianych przeżyć…

Romantyczna kolacja we dwoje w Gdańsku

Gdańsk, miasto doskonale wplecionych w miejski krajobraz żurawi i legendarnej stoczni, to jedno z najbardziej romantycznych miejsc na mapie Polski. Nie bez przyczyny prezent z Gdańska również powinien być właśnie taki – przepełniony uczuciem i emocjami. Wszystkie te warunki spełnia pyszna i romantyczna kolacja we dwoje w Gdańsku w jednej z najlepszych restauracji w tym mieście. Doświadczeni kucharze przygotują dla obdarowanej w ten sposób pary prawdziwą ucztę, pełną smaków i aromatów. Kompozycje, które tego wieczora znajdą się na talerzach, bez dwóch zdań podbiją kubki smakowe nawet największych łasuchów. Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Niepotrzebnie! Prezent marzeń dla dwojga z Gdańska to niewątpliwie właśnie romantyczna kolacja. Wręcz ją swoim przyjaciołom i zafunduj im niesamowity wieczór.

Wieczór japoński w Gdańsku – daleka wyprawa bez pakowania walizek

Masz wśród ważnych dla Ciebie osób prawdziwych fanów odległych wycieczek? W takim razie na stronie Katalogu Marzeń mamy dla nich perfekcyjny prezent z Gdańska! Wieczór japoński to unikatowa okazja to tego, aby w łatwy sposób odbyć podróż do najdalszych zakątów kuli ziemskiej. W Kraju Kwitnącej Wiśni sushi jest jednym ze skarbów narodowych, a dzięki prezentowi z Gdańska, obdarowana w ten sposób para będzie mogła spróbować go bez konieczności wielogodzinnego lotu. Wykwalifikowani sushimasterzy zaserwują gościom prawdziwy smakowy misz-masz, który będzie po brzegi wypełniony świeżymi warzywami, doskonale dobranymi przyprawami i owocami morza. Atmosfera panująca podczas wieczoru sushi sprawia, że taki voucher jest świetnym prezentem na ślub z Gdańska. Być może stanie się on początkiem niezapomnianego miesiąca miodowego nowożeńców..?

Poznaj strzelanie w Gdańsku

Strzelnic w Gdańsku z pewnością nie brakuje i właśnie ta różnorodność sprawia, że w tym mieście każdy fan adrenaliny znajdzie coś dla siebie. Dla tych, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w obsłudze broni, przed tarczą stawiają dopiero pierwsze kroki, a przy tym marzą, by choć na chwilę poczuć się niczym filmowi policjanci albo szeryfowie z Dzikiego Zachodu, proponujemy voucher Poznaj strzelanie. Taka wizyta na strzelnicy w Gdańsku będzie doskonałą okazją do tego, aby z bliska przyjrzeć się najróżniejszym modelom pistoletów czy karabinów, wysłuchać informacji związanych z bezpieczeństwem i zdobyć wiedzę teoretyczną wprost od instruktora z wieloletnim doświadczeniem, a przy tym po raz pierwszy oddać strzały do celu. Voucher na strzelnicę w Gdańsku to upominek trafiony w dziesiątkę.

Gdański w stylu mindfulness

Szum fal, krzyk mew, miękkość piasku wyczuwanego pod stopami… Taka atmosfera idealnie sprzyja wypoczynkowi w stylu mindfulness! Zwłaszcza, jeśli dodamy do tego indywidualną sesję jogi pod okiem instruktora. W tym roku wręcz bliskim wyjątkowy prezent z Gdańska i spraw, że zyskają niecodzienną szansę wsłuchania się w głąb siebie. Joga to idealny prezent na 40 urodziny z Gdańska, który doceni na przykład zapracowana mama albo teściowa. Podczas lekcji, kursant dowie się, na co zwrócić szczególną uwagę, w jaki sposób zrelaksować ciało i umysł, a także pozna podstawowe pozycje związane z jogą. Taki prezent z Gdańska będzie prawdziwą niespodzianką, którą obdarowana osoba zapamięta na długo.