PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Poznań (Ostrów Wielkopolski)
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Poznań (15 minut)
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Poznań (30) minut)
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Poznań (z akrobacjami)
PROMOCJA
BESTSELLER
Off Road 4x4 - Poznań (Książ Wielkopolski)
PROMOCJA
BESTSELLER
Off Road 4x4 - Poznań (Dąbrówka Kościelna)
PROMOCJA
BESTSELLER
Kolacja we dwoje - Poznań (U Myśliwych)
PROMOCJA
BESTSELLER
Kolacja we dwoje - Poznań (Mollini)
Kolacja we dwoje | Poznań (Mollini) (18 opinii) 150 zł 143 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Kolacja we dwoje - Poznań (Glamour Hotel)
PROMOCJA
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN - Poznań Jeżyce (Samui Spa)
PROMOCJA
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN - Poznań Centrum (Samui Spa)
PROMOCJA
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN - Poznań (Chill City Spa)
PROMOCJA
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent - Poznań (Bednary)
PROMOCJA
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent - Poznań (Kobylnica)
PROMOCJA
BESTSELLER
Poznaj strzelanie - Poznań
Poznaj strzelanie | Poznań (63 opinii) 175 zł 166 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Ekstremalna jazda Monster Truckiem - Poznań (15 minut)
PROMOCJA
BESTSELLER
Ekstremalna jazda Monster Truckiem - Poznań (30 minut)
PROMOCJA
BESTSELLER
Jazda Gokartem - Poznań
Jazda Gokartem | Poznań (9 opinii) 149 zł 127 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej - Poznań Jeżyce (Samui Spa)
PROMOCJA
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej - Poznań (Glamour Hotel)
PROMOCJA
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej - Poznań (Yasumi)
PROMOCJA
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej - Poznań Centrum (Samui Spa)
PROMOCJA
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej - Poznań (Chill City Spa)
PROMOCJA
BESTSELLER
Masaż dla dwojga - Poznań Jeżyce (Samui Spa)
PROMOCJA
BESTSELLER
Masaż dla dwojga - Poznań Centrum (Samui Spa)
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 955 dostępnych

Pomysły na prezent w Poznaniu

Poznań to miasto pełne atrakcji dla małych i dużych. Jeśli zatem szukasz super prezentu w poznańskim klimacie, w Katalogu Marzeń na pewno znajdziesz coś dla siebie. Babci i dziadkowi możesz na przykład podarować wizytę w jednej z najlepszych pańsoznkich restauracji podczas romantycznej kolacji. Prezentem z Poznania dla siostry, niech będzie bilet do tamtejszego teatru, a przyjacielowi zafunduj jazdę samochodem wyścigowym na poznańskim torze. Przejrzyj nasze propozycje świetnych prezentów ukrytych w Poznaniu i na szczególną okazję podaruj bliskim osobom prezenty pełne wielkopolskiej pasji.

Atrakcje w Poznaniu i okolicy

Nic tak nie cieszy, jak możliwość rozwijania swoich zainteresowań w otoczeniu przyrody i wyjątkowej architektury. Poznań ma to wszystko i dlatego, jeśli szukasz prezentu pełnego emocji – bez wahania wybierz jedną z atrakcji właśnie w tym mieście. Wszystkich fanów wysokich lotów, z pewnością ucieszy prezent z Poznania w postaci lotu paralotnią. Poznań widziany z dużej wysokości robi wrażenie, a po takim rejsie codzienne chodzenie po miejskich uliczkach już nigdy nie będzie takie samo.

Aktywności w Poznaniu dla dwojga

Propozycją na prezent w Poznaniu dla dwojga, może być na przykład wizyta na strzelnicy i wspólna lekcja celności. Kto będzie bliżej środka tarczy? Która broń okaże się najprostsza, a która najtrudniejsza w obsłudze? Na te i wiele innych pytań, odpowie prezent w postaci kursu „Strzelanie dla dwojga” w Poznaniu.

Emocji dostarczy również laserowy paintball. Zacięta rywalizacja i walka o przetrwanie to gwarancja dziecięcej radości dla osób w każdym wieku. W Poznaniu, taki prezent dla przyjaciół lub rodzeństwa sprawi, że czas minie szybko, a wypełnią go śmiech i doskonała zabawa.

Sportowe atrakcje w Poznaniu

Jazda Lamborghini, Subaru, a może Ferrari? Który wyjątkowy prezent z Poznania wybierzesz? Fani motoryzacji pokochają to miasto ze względu na niecodzienną możliwość sprawdzenia się na profesjonalnym torze wyścigowym. Za kierownicą najszybszych samochodów każdy poczuje się jak wytrawny kierowca. Taki moto-prezent z Poznania możesz więc podarować zarówno koleżance, jak i ojcu czy któremuś z rodzeństwa. Świetnym prezentem dla taty z Poznania będzie również jazda gokartem. Ta niewielka maszyna rozwija naprawdę duże prędkości, dzięki czemu obdarowany voucherem ojciec przeżyje na torze chwile pełne adrenaliny.

Ale nie każdy poznański moto-prezent musi oznaczać wizytę na torze wyścigowym. Dla lubiących bliskość natury świetną opcją będzie rajd w stylu off-road w Poznaniu. Piach sypiący się spod kół i wymagający, leśny teren to tylko początek wyjątkowej, samochodowej przygody w Wielkopolsce!

Kreatywne prezenty w Poznaniu

W prezentach liczy się to, żeby były jak najbardziej kreatywne. Ta zasada dotyczy zarówno wyboru, którego dokonują obdarowujący, jak i przeznaczenia podarunku. Jaki prezent z Poznaniem w tle wybrać, aby osoba, która go otrzyma, mogła rozwinąć wyobraźnię? Mamie, która na co dzień i od święta jest pełna energii, podaruj lekcję pole dance od podstaw. Podczas kilkudziesięciu minut zajęć pod okiem profesjonalnego instruktora, będzie mogła poczuć się jak prawdziwa królowa parkietu i spróbować jednej z najpopularniejszych dyscyplin tanecznych ostatnich lat.

Kreatywności z pewnością nie zabraknie również, jeśli zdecydujesz się na prezent „Stwórz własną torebkę”. Kolor, wielkość, styl – o wszystkim decyduje osoba obdarowana! Jak widzisz, słowa „Poznań” i „prezent” łączy ze sobą nie tylko pierwsza litera, ale również cała masa kreatywności!

Pomysł na kulinarny prezent w Poznaniu

Miasto w samym centrum województwa wielkopolskiego to prawdziwa skarbnica kulinarnych niespodzianek. Przekonają się o tym wszyscy, którzy jako prezent otrzymają wizytę w jednej z tamtejszych restauracji. Ekskluzywna kolacja we dwoje jako podarunek dla pary poznańskich przyjaciół? Degustacja piwa w jednym z browarów Poznania, podarowana tacie albo dziadkowi? A może prezent dla przyjaciółek, w postaci wieczoru japońskiego? Poznań daje naprawdę dużo możliwości na super prezenty!