Niezapomniane prezenty-przeżycia w Poznaniu i okolicy!

Jakie atrakcje można zrealizować w Poznaniu? Lot motoparalotnią, przygodę na strzelnicy, jazdę quadem i off-road 4x4, jazdę samochodem rajdowym, degustację win i kurs kiperski z degustacją piwa, skok spadochronowy w tandemie, masaż gorącymi kamieniami i masaż czekoladowy, relaks w grocie solnej, a także kurs sushi, paintball laserowy dla grupy, jazdę gokartem dla dwojga i wiele innych.

Proponujemy również Księgę Marzeń w Poznaniu, czyli pakiet atrakcji, spośród których obdarowana osoba będzie mogła wybrać jedną i zrealizować ją w ciągu 12 miesięcy!

Prezenty - Poznań

Liczba prezentów: 234
Liczba prezentów: 234

Zbliżają się dzień mamy? Nie wiesz co kupić dziewczynie na urodziny? A może zastanawiasz się jaki prezent na ślub kupić?

Katalog Marzeń cały czas rozerza swoją ofertę - ponad 200 prezentów z Poznania czeka na obdarowanie bliskich Ci osób. Jazda gokartem, voucher SPA, jazda Ferrari, kolancja we dwoje i wiele innych atrakcji godnych polecenia!

Jeśli jednak nie wiesz, jaki prezent sprawi największą radość, to warto zastanowić się nad Księgą Marzeń lub Voucherem kwotowym do Katalogu Marzeń

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost