POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 134 dostępnych

Prezent na 10 rocznicę ślubu dla męża

W zabieganym świecie często nie mamy czasu na pielęgnowanie tego, co jest dla nas najważniejsze. Dlatego w rocznicę ślubu możemy pomyśleć o podarowaniu chwili wyłącznie dla siebie. Na dziesiątą rocznicę dla męża sprawdzą się więc emocje przeżywane razem. Na rocznicę, możesz więc zabrać swojego męża na romantyczną kolację… w ciemności. Gwarantujemy, że taka kolacja zapewni nietuzinkowe emocje – w końcu będziecie mogli wyczulić swoje zmysły na nowe doznania! Proponujemy również podróż po najpiękniejszych zakątkach Polski podczas weekendu dla dwojga. Odkrywanie nowych miejsc na mapie lub po prostu relaks z dala od domu to świetny sposób na spędzenie rocznicy. 

Prezent na 10 rocznicę ślubu dla żony

Każdy z nas pragnie, aby nawet 10 lat po ślubie, uczucie między parą było nadal tak gorące i namiętne, jak podczas składania przysięgi. Aby ogień miłości nie zgasł, musimy nieustannie go pielęgnować. Aby uciec od codziennych problemów i zmartwień, w dniu rocznicy zabierz swoją żonę na relaksacyjny masaż dla dwojga. Klimatyczna muzyka, blask świec oraz rytmiczny masaż pozwoli Wam na wspólny relaks. Rocznica będzie się więc kojarzyła z przyjemnością, a nie ze stresem, co podarować drugiej połówce. W najchętniej wybieranych propozycjach na prezent na rocznicę znajdziemy również lot paralotnią we dwoje. To propozycja dla każdego, kto marzy o podniebnych przygodach i chce przeżywać je wspólnie z bliską osobą. Czy jest coś lepszego, od doświadczania radości u boku najbliższej osoby?

Prezent na 10 rocznicę ślubu dla znajomych

Jeśli zaś poszukujesz prezentu dla znajomych, którzy będą obchodzili 10 rocznicę ślubu, z pomocą przychodzą atrakcje we dwoje. Dobrze, aby taki prezent pozwolił na wspólną realizację i dał możliwość jeszcze bliższego poznania. Jeśli nie znasz preferencji pary, prezentowym pewniakiem jest voucher do teatru. Obdarowani będą mieli 12 miesięcy na zrealizowanie vouchera i wspólne chwile podczas spektaklu. Jeśli zaś znasz parę bliżej, dobrym pomysłem będzie sesja fotograficzna dla par. To pamiątka na długie lata, a Jubilaci będą mogli odświeżyć swoje wspólne zdjęcia z sesji ślubnej.

Wiemy, że wybór prezentu na 10. rocznicę nie jest łatwy. Szczególnie jeśli ma się wiele propozycji i pomysłów. Dlatego świetnym rozwiązaniem może okazać się Pakiet Marzeń dla Dwojga, dzięki któremu Obdarowani będą mogli samodzielnie wybrać atrakcję.