Załadowano 6 z 6 dostępnych

Vouchery na kursy fotograficzne

Chciałbyś robić naprawdę ładne i dobre jakościowo zdjęcia, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? A może kariera fotografa to marzenie twoich bliskich lub przyjaciół? Jeśli tak, mamy dla nich prezent idealny. Kursy fotograficzne o różnym poziomie trudności to doskonały pomysł na prezent urodzinowy czy ten z okazji imienin. Dzięki profesjonalnym lekcjom fotografii i dostępowi do wielu cennych, wysokojakościowych materiałów, każdy Marzyciel obdarowany voucherem na kurs fotograficzny będzie mógł poczuć się jak prawdziwy mistrz obiektywu. Szukając doskonałego prezentu dla fanów robienia zdjęć, nie wahaj się zatem i wybierz jeden z kursów fotograficznych dostępnych w Katalogu Marzeń. Jego efekty zobaczysz szybciej, niż myślisz!

Fotografia dla początkujących – kursy podstawowe

Pierwsze kroki stawianie na ścieżce fotograficznej pasji wcale nie muszą być trudne. Dzięki prezentowi w postaci kursu „Poznaj fotografię”, każdy będzie mógł odkryć tajemnicę idealnych ujęć. Zdjęcia robione w plenerze to szansa na czujną obserwację rzeczywistości i wyszukiwanie takich kadrów, które na długo zapadną w pamięć oglądających. A jeśli szukasz prezentu na imieniny dla kogoś, kto chciałby się nauczyć robić zdjęcia studyjne – wybierz kurs fotografii. Portrety, właściwe naświetlanie, budowa i zasady działania aparatu – teraz już nic nie będzie trudne. Doświadczeni instruktorzy podpowiedzą, na co zwrócić uwagę i czego unikać, chcąc wykonać dobrą fotografię. Po takim kursie fotograficznym miłość do robienia zdjęć będzie jeszcze silniejsza.

Kursy fotograficzne dla zaawansowanych – odkryj tajemnice dobrego kadru

Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent podarować komuś, kto uwielbia fotografować i poznał już podstawy tego fachu, wybierz jeden z kursów fotograficznych dla zaawansowanych. Nauka robienia niezwykłych zdjęć nocą to okazja do podszkolenia swoich umiejętności i wejścia na kolejny poziom fotografowania. Nie każdy wie, że złapanie ostrości po zmroku czy uchwycenie wystarczającej ilości światła nocą to nie taka łatwa sprawa! Warsztaty fotograficzne dla zaawansowanych w Bielsku-Białej, Lublinie lub Warszawie pozwolą natomiast popracować nad głębią ostrości, dzięki której każde zdjęcie nabiera charakteru, a także będzie okazją do poznania możliwości poszczególnych typów obiektywów.

Dla chcących sprawdzić się z aparatem „w terenie” doskonałym prezentem będzie zaś udział w bezkrwawych łowach, podczas których staną przed szansą uwiecznienia na zdjęciach wyjątkowych gatunków zwierząt i roślin. Wykonane wówczas zdjęcia mogą potem stanowić klimatyczną dekorację pomieszczenia albo cieszyć oczy oglądających albumy fotograficzne.

Kurs fotografii – wiele miast, wiele możliwości

Zajęcia fotograficzne odbywają się dziś w niemal całej Polsce. Dzięki temu, aby wziąć w nich udział, nie trzeba już jechać na drugi koniec kraju, co znacznie ułatwia realizację vouchera. Kurs fotografii w Warszawie to szansa na spojrzenie na stolicę w niecodzienny, inny niż dotychczas sposób. Codziennie mijane budynki i doskonale znane ulice widziane przez pryzmat aparatu fotograficznego odkryją przed kursantami swoje zupełnie nowe oblicza. Podczas kursu fotograficznego w Poznaniu będzie można bliżej przyjrzeć się pełnym detali secesyjnym kamienicom na Jeżycach albo uchwycić niezwykły kadr podczas spaceru przez legendarną Teatralkę. Kurs fotografii – Wrocław to natomiast szansa, by podążając szlakiem krasnali ujrzeć miasto oczyma najmłodszych jego mieszkańców i turystów, albo że żeby na własnej skórze poczuć klimat „Dżumy w Breslau” i innych tomów przygód policjanta Eberharda Mocka. Każde miasto jest inne i każde ma coś do zaoferowania miłośnikom robienia zdjęć. Dzięki udziałowi w kursach fotograficznych nadarzy się okazja, aby się o tym przekonać.

Fotografia online – zostań fotografem w dowolny miejscu na świecie

Aby poznać zasady rządzące fotografią, wcale nie trzeba wychodzić z domu! Wszystko dzięki kursom online, w których można uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Taki kurs fotografii online pozwoli na rozwój umiejętności za pośrednictwem tematycznej platformy internetowej przez okrągły rok. Do materiałów można wracać wielokrotnie, dzięki czemu raz zdobyta wiedza nigdy nie wypadnie z głowy. A dla bardziej zaawansowanych fanów fotografowania i obróbki zdjęć, jako prezent polecamy voucher otwarty na kursy programistyczne i komputerowe. Dzięki nim będzie można udoskonalić swoje zdolności i poznać najbardziej zaawansowane programy fotograficzne.