Stwórz własną Fotoksiążkę
(3 opinie) od 50 zł od 45 zł
BESTSELLER
Ebooki i audiobooki bez limitu
Kursy językowe on-line (5 języków)
(4 opinie) od 39 zł od 35 zł
NOWOŚĆ
Angielski dla biznesu
Kurs języka angielskiego on-line
(1 opinia) od 299 zł od 254 zł
Kurs Projektowania Wnętrz online
(1 opinia) od 399 zł 199 zł
Kurs fotografii
(39 opinii) od 149 zł
Nauka gry na gitarze
(5 opinii) od 49 zł od 42 zł
Nauka gry na pianinie
(5 opinii) od 89 zł od 76 zł
Nauka gry na perkusji
(11 opinii) od 79 zł od 67 zł
Lody Willisch z dostawą do domu
(2 opinie) od 120 zł
Warsztaty czekoladowe w Twoim domu
(8 opinii) od 75 zł 68 zł
NOWOŚĆ
Zajęcia na perkusji
od 49 zł od 44 zł
Programista gier Roblox
od 380 zł od 342 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 119 dostępnych

Prezenty on-line, czyli vouchery na skrzynkę mailową

Co robić, gdy nie możemy osobiście wręczyć prezentu? Jako specjaliści od marzeń przewidzieliśmy i taką trudność w ich spełnianiu. Dlatego już w minutę po dokonaniu rezerwacji, prezent w postaci vouchera on-line wędruje na skrzynkę nowego Marzyciela. Opcji jest naprawdę dużo. Chcemy, żeby czas spędzony w domu był nie tylko odskocznią od pędzącego świata, ale naprawdę fantastyczną atrakcją, którą można przeżyć, nie wychodząc z ciepłych kapci. Zdziwisz się, ile mamy możliwości. ;) 

Zacznijmy od czegoś dla spragnionych ciągłego rozwoju. Wszelkiej maści kursy on-line to sposób na gimnastykę umysłu na miarę Olimpiady, od tych, co uczą języków, przez wytrenowanie mózgu na kursach: szybkiego czytania, zapamiętywania czy pisania bezwzrokowego na klawiaturze. Zadbamy też o stronę kreatywną mózgu. Dla tych, którzy chcą rozwijać pasję, albo dowiedzieć się, dlaczego wszystko na zdjęciach jest jakieś takie nieproporcjonalne, prezent w postaci kursu fotografii będzie najlepszą domową atrakcją.

Prezenty, które mają długi termin ważności

Obdarowany ma dwanaście miesięcy na spełnianie swoich marzeń, co za tym idzie — voucher możemy podarować nawet tym najbardziej zapracowanym, będąc pewnym, że znajdzie czas na jego realizację. 

Dodatkowy miesiąc na wymianę

Jeśli jednak trafi się Obdarowany zapracowany do granic, albo wyjątkowo zapominalski, nic straconego! Nawet w ostatniej chwili przedłużymy ważność vouchera o kolejny miesiąc. 

Prezenty na każdą okazję bez wychodzenia z domu

Życzymy sobie, by każda chwila była wyjątkowa, nawet wtedy, gdy całą arenę do popisu stanowi tylko (lub aż), nasz własny dom. Mamy więc w ofercie propozycje uwzględniające wszelkie potrzeby i okazje. Nie musimy się też nigdzie ruszać, to one przyjdą do nas! Dla tych spragnionych relaksu polecamy domowy masaż. Wraz z kojącą wonią olejków w naszych drzwiach pojawi się wykwalifikowany masażysta, którego złoty dotyk rozluźni każde spięcie. Najlepszym prezentem są jednak emocje tworzone wraz z ukochanymi, a jeśli w grę wchodzi wspólny relaks, to czego chcieć więcej? Niczego, tylko vouchera na kurs masażu w domu dla dwóch osób.

Każdy z nas zna też prawdziwego artystę-marzyciela. Ciężko go złapać, bo skacze gdzieś w kosmosie pomiędzy lewym obłokiem i prawą gwiazdą. Jaki prezent na ostatnią chwilę będzie najlepszy dla niej? MANA-MANA pomyślało właśnie o takich ludziach, a my z chęcią dołączyliśmy ich pomysł do naszej oferty prezentowej. O czym mowa? O torbach a dokładniej też o: workowatych plecakach, torebkach czy nerkach. Mogą być damskie, męskie, jednak jeśli powstaną według pomysłu Marzyciela, na pewno nie będą nijakie. Co więcej? Pozostańmy w sferach wyobraźni. Nic tak jej nie rozwija jak czytanie, to niezaprzeczalny fakt, dobra powieść zawsze sprawdza się jako prezent dla mamy, taty jak i urodzinowy podarunek dla dawno niewidzianego kolegi. W Katalogu Marzeń odnajdziesz klucz otwierający drzwi do krainy wyobraźni, w postaci vouchera na ebooki i audiobooki bez limitu. Sześćdziesiąt tysięcy historii czeka, do przeczytania i odsłuchania – tę formę też lubimy, równie chętnie zakładamy słuchawki i przeżywamy najpiękniejsze przygody bez wychodzenia z domu.