Załadowano 7 z 7 dostępnych

Jak działa tunel aerodynamiczny?

Zasada działania tunelu polega na wytworzeniu pionowego strumienia powietrza, którego siła pozwala na uniesienie obiektu wewnątrz tunelu. W zależności od wagi uczestnika, w tunelu reguluje się prędkość wiatru. Latanie człowieka w aeorunelu nazywa się również bodyflight. W Polsce znajduje się kilka stacjonarnych aerotuneli oraz jeden przenośny. Zobacz tunele aerodynamiczne w swojej okolicy.

Lot w tunelu aerodynamicznym dla dzieci

Tunel aerodynamiczny przynosi również wiele frajdy młodym miłośnikom latania. Każdy organizator ustala własne ograniczenia wiekowe. Przed przybyciem powinniśmy więc zapoznać się z warunkami realizacji. W historii najmłodszy uczestnik lotu miał 3 lata!

Czy tunel aerodynamiczny jest bezpieczny dla dzieci? Zapewniamy, że tunel aerodynamiczny jest całkowicie bezpieczny, a w ostatnich latach zyskuje on coraz większą sympatię wśród najmłodszych uczestników. Polska może pochwalić się również osiągnięciami Mai Kuczyńskiej, która w wieku 11 lat zaczęła swoją przygodę z lataniem i w niedługim czasie zdobyła Mistrzostwo Świata Juniorów w lotach freestyle. Możesz więc zapisać swoje dziecko na pierwszy lot w tunelu, być może będzie to pierwszy krok do przepięknej pasji.

Komu spodoba się lot w aerotunelu?

Jeżeli chciałbyś doświadczyć uczucia swobodnego spadania lub podarować taką możliwość bliskiej osobie, która już od dawna marzy o lataniu, zapraszamy na przygodę w tunelu aerodynamicznym! Jest to fantastyczna alternatywa dla tych, którzy chcieliby skoczyć ze spadochronem, ale jeszcze nie pokonali strachu przed wysokością i na razie jest to dla nich zbyt duże wyzwanie. W aerotunelu odnajdują się również dzieci i osoby starsze – nie ma tutaj większych ograniczeń wiekowych, dlatego przygoda ze swobodnym spadaniem jest dostępna niemalże dla każdego. Przetestowaliśmy lot w aerotunelu, a całą relację możesz zobaczyć w artykule "Lot w Aerotunelu – Chcemy Jeszcze Raz!" na naszym blogu.

Na jaką okazję voucher na lot w tunelu aerodynamicznym?

Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym to wymarzony prezent dla każdego miłośnika adrenaliny i mocnych wrażeń. Możesz go wręczyć prezent na 40 urodziny dla męża lub prezent urodzinowy dla żony. Będzie to również ciekawy pomysł na prezent bożonarodzeniowy dla szefa. Każda okazja jest dobra do wręczenia prezentu marzeń!

Jeżeli masz pytania związane z lotem w aerotunelu – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje zapytanie.

Więcej o aerotunelach dowiesz się na naszym blogu. W specjalnym artykule gdzie zdradzamy: jak działają, ile kosztują oraz jakie są przeciwwskazania do lotów w tunelach aerodynamicznych.