BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Kolacja we dwoje
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Gift Voucher
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 580 dostępnych

Pomysł na prezent dla faceta

O czym powinniśmy pamiętać, wybierając prezent dla niego? O tym, aby upominek był dopasowany do preferencji obdarowanego. Przed zakupem musimy zastanowić się, co mężczyzna lubi robić w wolnym czasie, jakie są jego zainteresowania. A może ma jakieś marzenie, o którym wiesz, a nie mówi o nim głośno? To idealna szansa na spełnienie najśmielszych marzeń mężczyzny.

Elegancki prezent dla mężczyzny

Na okazje jak rocznica ślubu, okrągłe urodziny, czy jubileusz warto podarować upominek, który będzie elegancki. Co sprawdzi się wśród prezentów w formie przeżyć?

Garnitur szyty na miarę – Cóż może być bardziej eleganckiego od dobrze skrojonego i dopasowanego garnituru, w którym mężczyzna poczuje się jak James Bond? Idealnie uszyty garnitur na miarę to nie tylko dobry wygląd, ale również podkreślenie charakteru mężczyzny. Jednorzędowa marynarka doda lekkości oraz będzie świetnie układać się nawet podczas siedzenia. Garnitur slim podkreśli sylwetkę oraz wyraźnie zaznaczy klatkę piersiową. Więcej ciekawych faktów z krawieckiego świata stanie się jasne podczas realizacji prezentu. Voucher na garnitur szyty na miarę będzie eleganckim prezentem dla niego na wyjątkowe okazje. 

Pojedynek Lamborghini versus Ferrari – Co idealnie pasuje do eleganckiego garnituru? Luksusowe auto! Na wyjątkowe okazje możesz podarować facetowi pojedynek superaut. Do wyboru masz kilka modeli najsławniejszych marek, jednak najlepiej przetestować konie mechaniczne, które przyprawiają o dreszcze. Podaruj więc chłopakowi możliwość porównania jazdy Lambo i Ferrari.

Praktyczny prezent dla mężczyzny

Wśród propozycji na praktyczny prezent dla mężczyzn, gadżety odchodzą do lamusa. Dlaczego? Każda zabawka kiedyś trafi zakurzona na strych lub nieużywana do kąta. W alternatywie proponujemy praktyczne kursy, ponieważ wiedza nigdy nie ma terminu przydatności.

Zostań operatorem drona – Od kilku lat drony są pożądanym gadżetem przez każdego faceta. Jeśli Twój wybranek, brat lub tata posiadają drona, lub przymierzają się do jego zakupu, kurs obsługi drona będzie świetnym pomysłem na prezent dla faceta. Zdobyte na kursie wiadomości z pewnością przydadzą się podczas lotów.

Gra w bilarda z profesjonalistą – Wiedzy nigdy za wiele, szczególnie takiej wiedzy, dzięki którą mężczyzna będzie mógł podzielić się ze swoimi znajomymi. Lekcja gry w bilarda okaże się przydatna podczas spotkań z najbliższymi, podczas których każda rozgrywka będzie kończyła się wygraną obdarowanego. Nauka u boku profesjonalisty to świetna możliwość poznania tajników bilarda, które są zarezerwowane dla zawodowców.

Jeśli nadal nie trafiłeś na prezent marzeń dla niego, wybierz jeden z pakietów. Najlepiej sprawdzi się Pakiet Marzeń dla Niego, dzięki któremu obdarowany samodzielnie wybierze atrakcję spośród ponad 400 propozycji w całej Polsce.