POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 71 dostępnych

Podziękowania dla rodziców na weselu

Jak podziękować rodzicom za trud naszego wychowania? Za poświęcony czas na wprowadzanie nas w dorosłość? Jak wynagrodzić im zszarpane nerwy? Jak podziękować za to, kim obecnie jesteśmy?

Często ubranie naszych uczuć w słowa nie przychodzi nam łatwo. Chcemy wyrazić swoją wdzięczność i podkreślić nasze uczucia. Dlatego do ślubnych podziękowań dla mamy i taty warto dołączyć prezent. Podziękowania dla rodziców nabiorą tym więcej znaczenia, im więcej uczucia włożymy w upominek. Idealną propozycją, która zastąpi tradycyjne kosze prezentowe, będą vouchery na przeżycia.

Prezenty ślubne dla rodziców

Na prezencie dla rodziców możesz umieścić własne życzenia, które będą wzruszającą formą podziękowania. Jednak najważniejsze rodzice zyskają po realizacji prezentu. Będą to wspaniałe wspomnienia, które w przeciwieństwie do materialnych upominków, nie będą kurzyły się pośród półek. Co można podarować na prezent dla rodziców na weselu? Podsuwamy kilka pomysłów na sprawdzone prezenty ślubne dla rodziców:

#1 Bilety do TeatruVouchery na występ teatralny będą idealnym prezentem na podziękowanie dla rodziców. Teatr to miejsce, które zapamiętuje się na dłużej. Bilety na spektakl w wybranym mieście będą prezentowym pewniakiem dla wszystkich rodziców, którzy cenią sztukę.

#2 Warsztaty Degustacji Win – Często wśród prezentów ślubnych dla rodziców możemy znaleźć alkohole. Alternatywą do podarowania butelki trunku jest voucher na warsztaty degustacji. Największą popularnością cieszy się degustacja win, podczas której rodzice dowiedzą się więcej o tym szlachetnym trunku. Można również wybrać wariant z własną, spersonalizowaną butelką wina.

#3 Lot Widokowy Awionetką – A może zamiast przyziemnych prezentów podarować lot widokowy, który pozwoli rodzicom na oderwanie się od przyziemnych spraw? Taki prezent ślubny z pewnością zostanie przyjemnie zapamiętany!

Prezenty dla rodziców od pary młodej

Jeśli znasz preferencje rodziców możesz postawić na oryginalne prezenty na ślub.

#4 Lot Balonem – Ślub własnych dzieci to wzruszający moment dla każdego rodzica. Lot balonem będzie idealnym upamiętnieniem tego wyjątkowego dnia.

#5 Lekcja Salsy dla Dwojga – Jeśli chcesz pokazać rodzicom, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń – podaruj im naukę czegoś nowego. Ciekawą propozycją jest lekcja salsy dla dwojga.

#6 Kolacja w Ciemności – Coraz bardziej popularne stają się vouchery na kolacje. Aby urozmaicić prezent oraz sprawić, żeby był nietypowy można pokusić się o kolację w ciemności. Kolacja angażuje zmysły oraz zapada w pamięć.

Aby spotęgować efekt WOW, możesz zapakować prezent ślubny dla rodziców w Przesyłkę Balonową. W Katalogu Marzeń możesz ją zamówić z dostawą na terenie całej Polski.