Załadowano 6 z 6 dostępnych

Prezent na urodziny dla motocyklisty

Dzień urodzin powinien być naprawdę wyjątkowy, więc jeśli szukasz właśnie takiego upominku dla miłośnika „dwóch kółek”, postaw na sprawdzone rozwiązania wprost z Katalogu Marzeń. Prawdziwym surviwalem będzie krakowska wyprawa motocyklowa. Polskie bezdroża albo szerokie, doskonale oznaczone drogi, a do tego aż cztery modele motocykli do wyboru. Honda CBF 500, Suzuki Intruder Honda NTV, a może Suzuki GSR – na który z nich się zdecydujesz? Bez względu na to, pamiętaj, że voucher na wyprawę motocyklową to okazja na przeżycie niezapomnianej przygody aż dla dwóch osób. Zastanów się, kto z Twoich bliskich i przyjaciół najbardziej ucieszy się z takie motocyklowego prezentu, wybierz taki prezent na urodziny dla motocyklisty i w kilka chwil wydrukuj voucher z internetowego sklepu z prezentami na stronie Katalogu Marzeń.

Od początkującego do mistrza – kurs doskonalenia jazdy motocyklem

Każda przygoda zaczyna się od pierwszego kroku – tak można by sparafrazować jedno z najbardziej znanych powiedzeń Lao Tzu, chińskiego filozofa uważanego za twórcę taoizmu. I takie właśnie są motocyklowe prezenty, które znajdziesz w Katalogu Marzeń. Motocyklowy kurs doskonalenia jazdy pozwoli zdobyć podstawy i „podszlifować” wcześniej nabyte umiejętności pod okiem doświadczonego instruktora jazdy. Taki voucher na kurs doszkalający to świetny prezent motocyklowy dla taty, który marzy o znalezieniu nowego hobby, ale także dla młodszej siostry, która z wypiekami na twarzy ogląda firmy pełne pościgów i wybuchów.

Na co warto zwrócić szczególną uwagę, aby jazda motocyklem była nie tylko ekscytująca, ale też bardzo bezpieczna? Lekcja pod opieką kierowcy, który ma na koncie tysiące przejechanych jednośladem kilometrów, to idealne miejsce, aby się tego dowiedzieć i wykorzystać nowe umiejętności w praktyce!

Harley Davidson, czyli spotkanie z legendą

O spotkaniu z tą machiną oko w oko marzy każdy, kto choć przez chwilę miał okazję siedzieć na motocyklu! Harley Davidson, to o nim mowa, to prawdziwy król wśród jednośladów. Dzięki takiemu motocyklowemu prezentowi, obdarowana osoba może być zarówno pasażerem, jak i kierowcą maszyny. Bak zatankowany do pełna, kask, który zagwarantuje bezpieczeństwo – pod ręką, a do tego setki koni mechaniczną ukrytych pod maską. Takiej przejażdżki na ścigaczu nie zapomina się naprawdę na długo. Spraw wyjątkowy prezent swoim bliskim i podaruj im motoryzacyjne emocje dostępne na wyciągnięcie ręki.

Harley Davidson to prawdziwa perła wśród maszyn jednośladowych, a marzenia o jej wypróbowaniu pojawiają się w głowach niejednego kierowcy. Twój chłopak albo ukochana siostra należą do tego grona? W takim razie warto uszczęśliwić ich moto-voucherem z Katalogu Marzeń

Wyprawa na jednośladzie – coś, dla fanów dalekich podróży

A jeśli chcesz, aby upominek motocyklowy pozwolił dodatkowo na odbycie wyjątkowej podróży, szansa odkrycia Hiszpanii na motocyklu będzie strzałem w dziesiątkę. Siedem dni spędzonych w słonecznej Hiszpanii, nocleg w luksusowej willi, a przede wszystkim niepowtarzalne wycieczki motocyklem – oto, co czeka na każdego, kto zostanie obdarowany wyjątkowym voucherem stworzonym specjalnie dla fanów motocykli.

Sześć przepięknych, widokowych tras, które Twoja rodzina i znajomi odkryją w asyście doświadczonego instruktora. Klifowe wybrzeża, piaszczyste równiny, urokliwe morskie wybrzeża… to wszystko i o wiele więcej czeka na wszystkich spragnionych przygód podróżników. Przejażdżka motocyklem na prezent prawdziwa niespodzianka, która bez wątpienia dostarczy mnóstwa wspomnień i pozytywnych emocji.

O prezencie dla motocyklisty słów jeszcze kilka…

Jeśli nadal nie jesteś przekonany do tego, którą inspirację na prezent dla motocyklisty wybrać, przeczytaj nasz artykuł na blogu Katalogu Marzeń. Znajdziesz w nim mnóstwo inspiracji i pomysłów na niezapomniany prezent dla miłośników dwukołowych maszyn. Gwarantujemy, że wystarczy już kilka chwil, aby znaleźć upominek godny króla szos!