BESTSELLER
Off Road 4x4
(1872 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(859 opinii) od 79 zł
NOWOŚĆ
Szkolenie strzeleckie
BESTSELLER
Degustacja whisky
(317 opinii) od 149 zł
Warsztaty degustacji wódek
(3 opinie) od 249 zł
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent
(372 opinii) od 799 zł od 759 zł
BESTSELLER
Lot szybowcem
(823 opinii) od 199 zł od 179 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(707 opinii) od 189 zł
BESTSELLER
Symulator lotu
(293 opinii) od 149 zł od 139 zł
BESTSELLER
Jazda quadem
(314 opinii) od 35 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(654 opinii) od 199 zł od 179 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(423 opinii) od 55 zł
BESTSELLER
Escape room
(336 opinii) od 25 zł
BESTSELLER
Skok na bungee
(146 opinii) od 279 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(683 opinii) od 129 zł
BESTSELLER
Ekstremalna jazda Monster Truckiem
(268 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Lot w tunelu aerodynamicznym
(98 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Poznaj FLYBOARD® - adrenalina na wodzie
BESTSELLER
Kolacja w ciemności
(600 opinii) od 175 zł
Lunch in the sky
od 789 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(233 opinii) od 199 zł od 179 zł
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Gallardo - 1 okrążenie
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Gallardo - 2 okrążenia
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Gallardo - 4 okrążenia
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 278 dostępnych

Pomysły na prezenty dla przyjaciela

Warto, aby prezent dla przyjaciela był dopasowany do jego charakteru i pozwalał mu spełniać marzenia. Jeśli szukasz prezentu dla przyjaciela na święta, postaw na aktywność sportową, na przykład w formie lekcji nurkowania. Ciekawym prezentem dla najlepszego przyjaciela będzie też coś kreatywnego, co pozwoli mu pobudzić wyobraźnię i odkryć całkiem nowe pasje. A może zastanawiasz się, co kupić przyjacielowi na prezent pożegnalny, przed długą podróżą lub nowym rozdziałem w życiu? W takim razie, bez wahania wybierz prezent, który twój przyjaciel będzie mógł zabrać ze sobą nawet na drugi koniec świata! Oto kolejne propozycje, prosto z Katalogu Marzeń.

Fit-prezent dla przyjaciela

„Najpierw masa, potem rzeźba”, kardio albo interwały… Jeśli słownik Twojego przyjaciela jest pełen właśnie takich haseł, to znak, że masz do czynienia z prawdziwym fanem sportu. Jaki prezent wybrać dla przyjaciela w takiej sytuacji? Wizyta na strzelnicy i kurs gry w tenisa na pewno zagwarantuje najlepszemu przyjacielowi całą masę atrakcji. Nie zabraknie adrenaliny i elementów współzawodnictwa, a o to właśnie chodzi w sporcie, prawda?

A jeśli Twój kolega jest miłośnikiem najbardziej tradycyjnej formy aktywności fizycznej, jako prezent dla przyjaciela wybierz raczej indywidualnego spotkania z trenerem personalnym. Doświadczony sportowiec pomoże dobrać najlepsze dla danej osoby zestawy ćwiczeń, poprawi technikę i z pewnością zaproponują kilka nowych propozycji, które wzbogacą codzienny ruch.

Oryginalny upominek dla przyjaciela

Jeśli chcesz, żeby Twój prezent dla przyjaciela był oryginalny, postaw na spotkanie z gwiazdami sportu. Może będzie to Grzegorz Jędrzejewski, doskonały polski piłkarz? A może postawisz raczej na kilka godzin spędzonych z gwiazdą ringu, Przemysławem Saletą? Wszystko zależy od tego, jakim sportem interesuje się Twój przyjaciel! Jedno jest pewne – prezent dla przyjaciela w postaci dnia z idolem to najlepsze, co możesz mu wręczyć na przykład na urodziny czy święta.

Prezenty dla przyjaciela-artysty

Co wybrać na prezent dla przyjaciela, żeby nie było mowy o nudzie? Z pewnością coś kreatywnego! Dla przyjaciela-miłośnika kawy, wybierz na przykład kurs baristy, podczas którego on pozna tajniki swojego ulubionego napoju. Kurs barmański z pewnością ucieszy przyjaciół, którzy są prawdziwymi królami wszystkich weekendowych imprez, a jako prezent dla przyjaciela, który jest miłośnikiem wyjątkowych wnętrz i projektowania, wybierz profesjonalny kurs stylizacji mebli. Dzięki takiemu prezentowi dla przyjaciela nie tylko będzie mógł spróbować swoich sił w całkiem nowej dziedzinie, ale również stworzy przedmioty, które będą mu towarzyszyły jeszcze przez wiele lat.

A może Twój kolega marzy o byciu artystą scenicznym? Piosenkarz albo aktor musicalowy to dla niego wymarzone zawody? Jeśli tak, mamy idealny prezent dla Twojego przyjaciela! Indywidualne lekcje śpiewu to szansa na poznanie własnych możliwości, rozgrzanie strun głosowych i przekonanie się, jak duży potencjał drzemie w naszym głosie. A po takim prezencie dla przyjaciela, już tylko krok dzieli go od międzynarodowej kariery na największych estradach!

Zabawne prezenty dla przyjaciela

Śmiech to zdrowie, wie to każdy z nas! Właśnie dlatego tak ważne, aby wyjątkowy prezent dla przyjaciela wywołał na jego twarzy prawdziwy uśmiech i dziecięcą radość. Jaki upominek wybrać, chcąc wywołać właśnie takie uczucia? Może będzie to na przykład wizyta w parku linowym i próba zmierzenia się z przeszkodami zawieszonymi na wysokościach? A może, jako zabawny prezent dla przyjaciela, zdecydujesz się raczej na wizytę w świecie wirtualnej rzeczywistości.

Zabawnym prezentem dla przyjaciela będzie też wspólny rafting z grupą bliskich i znajomych, który połączy aktywne spędzenie czasu z prawdziwą radością. A może, szukając idealnego prezentu dla przyjaciela, postawisz na czas spędzony w parku przygód, pełnym emocji dla małych i nieco większych miłośników dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Więcej przykładów prezentów dla przyjaciela, znajdziecie na kolejnych stronach Katalogu Marzeń.