POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 212 dostępnych

Co na prezent na 18 dla dziewczyny?

Głodne wiedzy dziewczyny na pewno skorzystają z nauki makijażu, bądź lekcji tańca na rurze. Dla dziewczyn, które kochają smak przygody, sprawdzą się ekstremalne przeżycia. 18-nastka to idealny czas na skok spadochronowy, aby wejść w dorosłe życie z wielkim przytupem! Wśród ekstremalnych prezentów znajdziemy również lot paralotnią, który dostarczy podniebnych wrażeń. Świetnie sprawdzi się również voucher na strzelnicę, gdzie mimo powszechnej opinii – dziewczyny radzą sobie świetnie. A co podarować na 18 miłośniczce gotowania? Nic nie ucieszy bardziej niż voucher na kurs gotowania! Masz tu wiele opcji - od podróży do Japonii z kursem Sushi aż po szkolenie z kuchni bałkańskiej, więc z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego.

Co na prezent na 18 dla chłopaka?

Chłopcy również wyczekują dnia, w którym skończą 18 lat. Większość z nich odbiera wtedy swoje prawa jazdy i wkraczają na drogę już jako kierowcy. Dlatego świetnym pomysłem na prezent dla chłopaka będzie upominek motoryzacyjny, który doda początkującemu kierowcy pewności siebie. Proponujemy jazdę off road 4x4, gdzie obdarowany będzie mógł bez skrupułów wyciskać z auta wszelkie możliwości. Specjalnie przygotowana trasa, na której będzie pokonywał podjazdy, zjazdy oraz rowy będą świetnym testem umiejętności. Po takiej wyprawie jazda po zwykłych drogach będzie łatwizną! Osiemnastka to także czas, gdy poznajemy swoje zainteresowania i odkrywamy pasje. Prezent w tym szczególnym dniu możesz więc podarować okazję do znalezienia hobby. Taką rolę spełni voucher na lekcję nurkowania. Spróbowanie podwodnej przygody może być pierwszym krokiem do wielkich przygód jak nurkowanie na Karaibach czy w Oceanie Indyjskim? Amatorzy lotnictwa nie pogardzą lotem szybowcem lub przelotem motoparalotnią. Chłopak z pewnością doceni taką przygodę!

Prezenty o smaku emocji będą świetnym ukoronowaniem osiemnastkowej imprezy. A jeśli nadal nie masz pomysłu, co podarować na 18 – wybierz Pakiet Marzeń Przygoda, który zawiera kilkadziesiąt atrakcji w całej Polsce. Obdarowany będzie mógł samodzielnie wybrać atrakcję, więc prezent będzie na pewno udany!