POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 177 dostępnych

Co kupić chłopakowi na 18?

Choć kwestie prezentowe często sprawiają kłopot, wybór upominku na 18-nastkę nie musi być trudny. Najlepiej sprawdzą się prezenty, które wywołają wielkie emocje. Właśnie takie pozostaną w pamięci obdarowanego na dłużej. Emocje zapamiętujemy silniej niż przedmioty. Dlatego na 18nastkę dla chłopaka sprawdzą się vouchery-przeżycia.

Ciekawy prezent na 18 urodziny dla chłopaka

Co znajduje się pośród pomysłów na ciekawy prezent na 18 dla chłopaka? Zdecydowanie te o zapachu adrenaliny i przygody! Oto kilka propozycji, które wybierają nasi Marzyciele:

#1 Wizyta na strzelnicy – Huk broni, dotyk zimnej stali. Na strzelnicy każdy może poczuć się jak prawdziwy bohater filmu akcji. Voucher poznaj strzelanie można kupić już od 70 zł, a wspomnienia po takiej przygodzie są warte o wiele więcej.

#2 Jazda szybkim autem – 18-naste urodziny to czas, kiedy chłopcy odbierają swoje prawa jazdy. Dlatego świetnym pomysłem na prezent będzie przejażdżka super samochodem. Królem jazdy na torze jest Lamborghini Gallardo, którego warkot silnika przyprawia o gęsią skórę!

#3 Masaż sportowy – A może zamiast wielkich przeżyć, chwila spokoju i relaksu, która nie zdarza się często? Na prezent na 18. dla sportowca polecamy masaże, które pozwolą na głębokie odprężenie.

Pomysłowe prezenty na 18 urodziny dla chłopaka

A może prezent, który dosłownie zwali z nóg solenizanta? Jeśli chcesz podarować coś nietypowego i odróżnić się od pozostałych darczyńców, wybierz coś z oryginalnych propozycji:

#4 Kurs fotografii – 18 urodziny to czas, w którym szuka się swoich pasji. Dlatego voucher na kurs fotografii może okazać się prezentowym strzałem w dziesiątkę.

#5 Rzut siekierą do celu – A może atrakcja dla prawdziwego drwala? Ostatnim trendem wśród nietypowych prezentów jest rzut siekierą do celu. Takiego prezentu z pewnością nikt się nie spodziewa!

#6 Zwiedzanie Muzeum Polskiej Wódki – 18 urodziny to także czas, gdy możemy nauczyć się świadomie pić alkohol. Dlatego wizyta w Muzeum Wódki jest świetnym pomysłem, łączącym odrobinę wiedzy oraz historii o polskiej wódce.

Najlepsze prezenty dla chłopaka na 18 urodziny

Najlepsze prezenty, to te od serca. Dlatego podczas wyboru pamiętaj o tym, aby zastanowić się nad zainteresowaniami obdarowanego. Co lubi robić w wolnym czasie, jakie są jego hobby, o czym marzy? Po odpowiedzi na te pytania wybór prezentu osiemnastkowego będzie o wiele prostszy. Zawęzisz wtedy propozycje prezentowe oraz będziesz miał pewność, że prezent wpadnie w gust solenizanta.