BESTSELLER
Off Road 4x4
(1951 opinii) 199 zł
BESTSELLER
Gift Voucher
(1 opinia) od 25 zł
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN
(597 opinii) od 200 zł
BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(122 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(894 opinii) od 79 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(443 opinii) od 55 zł
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej
(619 opinii) od 249 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej: Odważna i romantyczna
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(723 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(731 opinii) od 139 zł
BESTSELLER
Symulator lotu
(336 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Wieczór w kinie KinoGram
BESTSELLER
Romantyczna kolacja we dwoje
(554 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niego: Adrenalina i Relaks
BESTSELLER
Poznaj FLYBOARD® - adrenalina na wodzie
BESTSELLER
Jazda quadem
(319 opinii) 35 zł
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Voucher do kina - 104 kina do wyboru
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Przygoda
Stwórz własny Las w Słoiku
(147 opinii) od 99 zł
BESTSELLER
Kurs Kiperski - Degustacja Piwa i piwnych przekąsek
BESTSELLER
Skok na bungee
(150 opinii) 279 zł
BESTSELLER
Wieczór japoński - kolacja sushi
(431 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Kurs Sushi
(279 opinii) od 249 zł
BESTSELLER
Masaż gorącymi kamieniami
(224 opinii) od 149 zł
Wieczór w teatrze
(48 opinii) od 50 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 288 dostępnych

Prezenty dla pracowników

Czasy, w których podarowanie gadżetów firmowych z logotypem na prezent, odchodzą do lamusa. Pracownicy oczekują spersonalizowanych upominków, które powiedzą, że są ważną częścią firmy. I tak – niektórzy pracownicy preferują premię finansową, inni docenią bony przedpłacone, a jeszcze inni – vouchery na przeżycia. Wesprzyj swojego pracownika w rozwijaniu hobby, podaruj mu odrobinę relaksu, pozwól na ekstremalne przeżycie, ale przede wszystkim – podaruj mu prezent, dzięki któremu poczuje się doceniony.

Podziękowanie dla pracownika

Jest wiele okazji, w których chcemy podziękować pracownikowi i sprawić, by czuł się ważny. Wśród głównych są urodziny, jubileusze oraz Boże Narodzenie. W zależności od wielkości i budżetu firmy, prezenty dla pracowników będą również miały inny charakter. Dlaczego polecamy vouchery na przeżycia dla firm? Po stronie prezentów w formie przeżyć w Katalogu Marzeń przychylają się elastyczne ceny prezentów. Możesz dowolnie dopasować prezent do budżetu - najtańsze zaczynają się już od kilkunastu złotych, jeżeli chodzi zaś o luksusowe prezenty dla pracowników – nie ma limitu górnego. Propozycją z ograniczonym budżetem jest np. relaks w grocie solnej. Prezentem z wysokiej „półki” cenowej będzie np. ekskluzywny lot balonem, czy kurs pilotażu szybowców.

Prezent dla pracownika odchodzącego z pracy

Co podarować pracownikowi, który opuszcza firmę? W pierwszej kolejności relaks! Wśród chętnie wybieranych prezentów są vouchery kwotowe do SPA. W ramach takiego vouchera pracownik będzie mógł wybrać dowolny zabieg w konkretnym salonie beauty. Bez względu na to, czy pracownik odchodzi na emeryturę, zmienia pracę, czy filię firmy – wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia. Odejście z pracy oznacza również pewne życiowe zmiany. A do zmian – mniejszych lub większych, potrzebujemy odwagi. Możesz dodać odwagi pracownikowi, gdy podarujesz mu prezent… z adrenaliną. Taki prezent podaruj, gdy znasz obdarowanego i wiesz, że będzie to trafiony upominek. Dla odważnych proponujemy wizytę na strzelnicy z bliską osobą. To idealna okazja do wyładowania złych emocji oraz przygotowanie się na nowe wyzwania. :)

Pomysły na prezenty dla pracownika na święta

Jeśli zastanawiasz się, czy dawanie pracownikom prezentów na święta jest dobrym zwyczajem, to spieszymy z odpowiedzią! W naszym raporcie dotyczącym tradycji prezentowej w Polsce, aż 97% respondentów oceniło je pozytywnie. Z tego samego opracowania dowiedzieliśmy się, ze prezenty w firmie poprawiają samopoczucie pracowników oraz motywują ich do nowych wyzwań zawodowych. Więc jeśli mówimy, że prezenty na Boże Narodzenie w firmie są świetnym pomysłem – mamy na to niezbite dowody. :)

Więcej o przygotowanym przez nas raporcie dowiesz się z artykułu „Prezent dla pracownika na święta”.

Więcej inspiracji na prezenty dla pracowników na święta

Rozumiemy, że okres świąteczny dla wielu firm oznacza wzmożony czas pracy. W przygotowaniu podsumowań, raportów, kampanii świątecznych ciężko znaleźć czas na odpowiednie dopasowanie świątecznych upominków dla pracowników. Doskonale to rozumiemy, dlatego, aby ułatwić podjęcie decyzji, a przy tym wybrać dopasowane prezenty dla Twojego zespołu, przygotowaliśmy specjalny formularz kontaktowy. Opisz potrzeby i oczekiwania zespoły, a my postaramy się wybrać najlepszy z możliwych prezentów, który wywoła uśmiech na twarzy Twoich pracowników.

Prezent dla pracownika potrzebny na już!

Wśród naszych opcji dostawy znajdziesz dostawę kurierem, do paczkomatu, ale również wysyłkę elektroniczną. Pamiętaj, że wszystkie vouchery w Katalogu Marzeń możesz zamówić z opcją dostawy PDF w 1 minutę. Wierzymy, że prezenty mają ogromną siłę i wystarczy niewiele, aby sprawić radość swojemu pracownikowi!