Szukasz motywującego prezentu dla pracownika, a może oryginalnej niespodzianki dla koleżanki lub kolegi z pracy? Podaruj w prezencie pozytywne emocje!

Popołudnie SPA, romantyczna kolacja, degustacja win, a także lot motolotnią lub jazda samochodem rajdowym – to tylko kilka propozycji prezentów w formie przeżyć, które oferuje serwis KatalogMarzeń.pl

Jeżeli chcesz kwestię wyboru prezentu pozostawić obdarowanej osobie i jej osobistym preferencjom, podaruj Gift Voucher, czyli kartę podarunkową na określoną kwotę do wykorzystania w naszym serwisie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Prezent dla Pracownika

Liczba prezentów: 209
Liczba prezentów: 209

Na urodziny, imieniny, Boże Narodzenie, a może w ramach nagrody za udaną finalizację ważnego projektu lub integracji zespołu? W Katalogu Marzeń znajdziesz oryginalny prezent dla pracownika i pracowników na każdą okazję!

Wśród naszych pomysłów znajdziesz szeroki wachlarz przeżyć – od relaksacyjnych po ekstremalne. Możesz kierować się zainteresowaniami osoby, której chcesz zrobić niespodziankę, lub sprezentować jej zupełnie nowe doświadczenia. Jeżeli chcesz, żeby Twój pracownik się zrelaksował, podaruj mu voucher na masaż czekoladowy lub popołudnie w SPA. Jeżeli zastanawiasz się, jak zintegrować Twój team, warto rozważyć paintball laserowy, przygodę w pokoju zagadek lub kreatywny kurs gotowania. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo inspiracji: lot paralotnią, jazda quadem i off-road 4x4, przygoda na strzelnicy, wspinaczka skałkowa, kurs nurkowania i wiele innych.

Sprawdź całą ofertę i podaruj możliwość realizacji marzenia. Voucher jest ważny 12 miesięcy.

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost