BESTSELLER
Off Road 4x4
(1875 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(113 opinii) 299 zł
BESTSELLER
Gift Voucher
(1 opinia) od 25 zł
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN
(559 opinii) od 200 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(860 opinii) od 79 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(425 opinii) od 55 zł
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej
(590 opinii) od 249 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(709 opinii) od 189 zł
BESTSELLER
Wieczór w kinie KinoGram
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(688 opinii) od 129 zł
BESTSELLER
Romantyczna kolacja we dwoje
(518 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Symulator lotu
(300 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niego
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej
BESTSELLER
Jazda quadem
(314 opinii) od 35 zł
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Voucher do kina
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Przygoda
BESTSELLER
Kurs Kiperski - Degustacja Piwa i piwnych przekąsek
Stwórz własny Las w Słoiku
(135 opinii) od 99 zł
BESTSELLER
Kurs Sushi
(274 opinii) od 249 zł
BESTSELLER
Wieczór japoński - kolacja sushi
(416 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Skok na bungee
(146 opinii) od 279 zł
BESTSELLER
Masaż gorącymi kamieniami
(215 opinii) od 149 zł
Wieczór w teatrze
(44 opinii) od 50 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Niezapomniane Emocje
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 293 dostępnych

Prezenty dla pracowników

Czasy, w których podarowanie gadżetów firmowych z logotypem na prezent, odchodzą do lamusa. Pracownicy oczekują spersonalizowanych upominków, które powiedzą, że są ważną częścią firmy. I tak – niektórzy pracownicy preferują premię finansową, inni docenią bony przedpłacone, a jeszcze inni – vouchery na przeżycia. Wesprzyj swojego pracownika w rozwijaniu hobby, podaruj mu odrobinę relaksu, pozwól na ekstremalne przeżycie, ale przede wszystkim – podaruj mu prezent, dzięki któremu poczuje się doceniony.

Podziękowanie dla pracownika

Jest wiele okazji, w których chcemy podziękować pracownikowi i sprawić, by czuł się ważny. Wśród głównych są urodziny, jubileusze oraz Boże Narodzenie. W zależności od wielkości i budżetu firmy, prezenty dla pracowników będą również miały inny charakter. Dlaczego polecamy vouchery na przeżycia dla firm? Po stronie prezentów w formie przeżyć w Katalogu Marzeń przychylają się elastyczne ceny prezentów. Możesz dowolnie dopasować prezent do budżetu - najtańsze zaczynają się już od kilkunastu złotych, jeżeli chodzi zaś o luksusowe prezenty dla pracowników – nie ma limitu górnego. Propozycją z ograniczonym budżetem jest np. relaks w grocie solnej. Prezentem z wysokiej „półki” cenowej będzie np. ekskluzywny lot balonem, czy kurs pilotażu szybowców.

Prezent dla pracownika odchodzącego z pracy

Co podarować pracownikowi, który opuszcza firmę? W pierwszej kolejności relaks! Wśród chętnie wybieranych prezentów są vouchery kwotowe do SPA. W ramach takiego vouchera pracownik będzie mógł wybrać dowolny zabieg w konkretnym salonie beauty. Bez względu na to, czy pracownik odchodzi na emeryturę, zmienia pracę, czy filię firmy – wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia. Odejście z pracy oznacza również pewne życiowe zmiany. A do zmian – mniejszych lub większych, potrzebujemy odwagi. Możesz dodać odwagi pracownikowi, gdy podarujesz mu prezent… z adrenaliną. Taki prezent podaruj, gdy znasz obdarowanego i wiesz, że będzie to trafiony upominek. Dla odważnych proponujemy wizytę na strzelnicy z bliską osobą. To idealna okazja do wyładowania złych emocji oraz przygotowanie się na nowe wyzwania. :)

Pomysły na prezenty dla pracownika na święta

Jeśli zastanawiasz się, czy dawanie pracownikom prezentów na święta jest dobrym zwyczajem, to spieszymy z odpowiedzią! W naszym raporcie dotyczącym tradycji prezentowej w Polsce, aż 97% respondentów oceniło je pozytywnie. Z tego samego opracowania dowiedzieliśmy się, ze prezenty w firmie poprawiają samopoczucie pracowników oraz motywują ich do nowych wyzwań zawodowych. Więc jeśli mówimy, że prezenty na Boże Narodzenie w firmie są świetnym pomysłem – mamy na to niezbite dowody. :)

Więcej o przygotowanym przez nas raporcie dowiesz się z artykułu „Prezent dla pracownika na święta”.

Więcej inspiracji na prezenty dla pracowników na święta

Rozumiemy, że okres świąteczny dla wielu firm oznacza wzmożony czas pracy. W przygotowaniu podsumowań, raportów, kampanii świątecznych ciężko znaleźć czas na odpowiednie dopasowanie świątecznych upominków dla pracowników. Doskonale to rozumiemy, dlatego, aby ułatwić podjęcie decyzji, a przy tym wybrać dopasowane prezenty dla Twojego zespołu, przygotowaliśmy specjalny formularz kontaktowy. Opisz potrzeby i oczekiwania zespoły, a my postaramy się wybrać najlepszy z możliwych prezentów, który wywoła uśmiech na twarzy Twoich pracowników.

Prezent dla pracownika potrzebny na już!

Wśród naszych opcji dostawy znajdziesz dostawę kurierem, do paczkomatu, ale również wysyłkę elektroniczną. Pamiętaj, że wszystkie vouchery w Katalogu Marzeń możesz zamówić z opcją dostawy PDF w 1 minutę. Wierzymy, że prezenty mają ogromną siłę i wystarczy niewiele, aby sprawić radość swojemu pracownikowi!