BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
PROMOCJA
NOWOŚĆ
Życzenia od Roberta Janowskiego
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
PROMOCJA
NOWOŚĆ
Życzenia od Pawła Zagumnego
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
PROMOCJA
NOWOŚĆ
Życzenia od Weroniki Marczuk
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
PROMOCJA
NOWOŚĆ
Życzenia od Piotra Zelta
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
PROMOCJA
NOWOŚĆ
Życzenia od Anny Powierzy
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
PROMOCJA
NOWOŚĆ
Życzenia od Martyny Grajber
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
PROMOCJA
NOWOŚĆ
Życzenia od Adama Kszczota
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
PROMOCJA
NOWOŚĆ
Życzenia od Pawła Fajdka
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
PROMOCJA
NOWOŚĆ
Weronika Marczuk- rozmowa online
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
PROMOCJA
NOWOŚĆ
Robert Korzeniowski- rozmowa online
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 606 dostępnych

Pięćdziesiąte urodziny, czyli okazja wyjątkowa

W dniu 50 urodzin jubilat powinien czuć się naprawdę wyjątkowo. To doskonały czas, aby spełnić jego najskrytsze marzenia i pozwolić mu na chwilę tylko dla siebie. Jeśli nadal zastanawiasz się, jaki prezent z okazji pięćdziesiątych urodzin wybrać dla swoich najbliższych, mamy garść inspiracji. Masaże i pakiety SPA sprawdzą się doskonale jako upominek dla 50-tkę dla mamy. Sportowe szaleństwo to przepis na wystrzałowy prezent na 50. urodziny dla taty.Najważniejsze jest bowiem to, aby wręczony podarunek był jak najbardziej spójny z zainteresowaniami jubilata.

Prezenty na 50 urodziny dla taty

Jeżeli szukasz prezentu na 50-tkę dla taty, zdecyduj się na elegancki prezent dla mężczyzny. Może nim być na przykład Pakiet Marzeń dla Niego, pełen emocji na najwyższym poziomie. Ciekawym pomysłem na prezent z okazji 50. urodzin dla taty jest również degustacja piwa połączona z profesjonalnym kursem kiperskim. Po takim wieczorze Twój tata stanie się prawdziwym piwowarskim specjalistą! A jaki prezent na 50 urodziny dla taty wybrać, jeśli on od dziecka marzył o karierze pilota? W takiej sytuacji zdecyduj się na wizytę w tunelu aerodynamicznym albo w symulatorze lotu. Możesz też podarować tacie lot na prawdziwej paralotni albo na pokładzie szybowca. Takich wrażeń nie zapomni do końca życia! Prezent na 50-tkę dla ojca niech będzie pomysłowy i pełen miłości – bo właśnie takie są najlepsze!

Prezenty na 50-tkę dla mamy

Wybierając prezent na 50. urodziny dla mamy, zadbaj o to, by poczuła się naprawdę luksusowo. Całodniowy pobyt w SPA albo pakiet marzeń specjalnie dla niej, pozwolą jej zregenerować siły i spełnić marzenia o chwili tylko dla siebie. Prezentem na 50-tkę dla zabieganych mam może być natomiast chwila dla siebie spędzona na profesjonalnym masażu gorącymi kamieniami albo czekoladą. Jeśli szukasz prezentu na 50. urodziny, dzięki któremu Twoja mama poczuje się naprawdę piękna, wybierz wizytę w salonie kosmetycznym i zabieg manicure. A chcąc dać w prezencie na 50-tkę prawdziwy, głęboki relaks ciała i ducha, możesz wręczyć mamie seans w kapsule odpływowej. Każda z naszych propozycji na prezent z okazji 50-tych urodzinb to przepis na odrobinę luksusu i prawdziwy odpoczynek od codziennego pędu.

Kreatywne prezenty na 50 urodziny

Nic tak dobrze nie wywołuje uśmiechu na twarzy jubilata, jak naprawdę kreatywny upominek. Doskonałym pomysłem na prezent z okazji 50-tych urodzin dla każdej fashionistki, może być na przykład udział w warsztatach tworzenia własnej torebki. Jeśli szukasz upominku na pięćdziesiąte urodziny dla miłośników fotografii, wybierz kurs fotograficzny albo bezkrwawe łowy z aparatem w dłoni.

A jeżeli nadal szukasz kreatywnego prezentu na 50. urodziny, może zdecydujesz się na zajęcia z tworzenia własnego lasu w słoiku? Taki ekosystem można zabrać ze sobą wszędzie, dzięki czemu upominek z okazji 50-tki już zawsze będzie cieszył oczy obdarowanej osoby. W każdym przypadku samodzielnie stworzone przedmioty będą towarzyszyły jubilatowi jeszcze przez wiele kolejnych lat. A taki właśnie powinien być idealny prezent z okazji 50. urodzin: ponadczasowy i osobisty.

Sportowe prezenty z okazji 50. urodzin

Nie ma złego wieku na sport! Tradycyjne przysłowie mówi, że w zdrowym ciele – zdrowy duch, więc jeśli zastanawiasz się nad idealnym prezentem z okazji 50. urodzin dla swoich rodziców, postaw na odrobinę ruchu. Wizyta na strzelnicy to świetny pomysł na prezent na półwiecze dla prawdziwych fanów Rambo. Skok ze spadochronem z pewnością ucieszy miłośników ekstremalnych wrażeń. A jeśli jubilaci wolą twardo stąpać po ziemi albo dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną, jak prezent na 50. urodziny doskonale sprawdzi się spotkanie z trenerem personalnym i indywidualny trening. Wybierając prezenty spraw, aby dzień 50-tych urodzin wprowadził coś nowego w życie twoich najbliższych. Postaw na zdrowie i sport!