POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 136 dostępnych

Prezent na imieniny dla taty

Co podarować na imieniny tacie, który marzy o relaksie? Masaż! Kilkadziesiąt minut, podczas których jego spięte codzienną gonitwą mięśnie zostaną rozluźnione, głowa odpocznie od natłoku myśli, a czas jakby się zatrzyma to podarunek, o którym marzy wielu z nas. Istnieje wiele różnych metod masażu, jako prezent imieninowy dla taty wybierz więc taką, która będzie najbardziej spójna z jego charakterem lub… zamiłowaniami kulinarnymi! Jak to zrobić? Dla łasucha idealnie nada się masaż czekoladą, a dla konesera czegoś mocniejszego – masaż prawdziwą tequilą. Ojca marzącego o podróży w ciepłe kraje poślij na pełen słońca masaż Lomi Lomi. Zaś dla taty, który chciałby spróbować czegoś zupełnie nowego, wybierz prezent imieninowy w postacie masażu stemplami. Nie ma znaczenia, jaki typ masażu ostatecznie wybierzesz. Po każdym z nich Twój tata będzie wypoczęty, jego skóra nabierze blasku, a na twarzy zagości szeroki uśmiech.

Upominek imieninowy dla ojca

A gdyby tak móc zabrać tatę na prawdziwy kurs sommelierski, a do tego jeszcze pozwolić mu samodzielnie zrobić wymarzoną tabliczkę czekolady? Taki imieninowy podarunek ucieszy wszystkich ojców-łakomczuchów oraz tych, którzy kochają kreatywne prezenty. A jeśli Twój ukochany tata ceni zdrową żywność, pozwól mu poznać tajniki kuchni spod znaku wege i wręcz mu voucher na udział w tematycznym kursie kulinarnym pełnym smaków i aromatów. Bez względu na to, co wybierzesz, niech tegoroczne imieniny będą pełne emocji i wspólnych przeżyć. Bo to one liczą się najbardziej!

Spaghetti alla carbonara, owoce morza w białym winie, makaron w pięciu smakach… Jeśli w Twoim domu tata serwuje właśnie takie potrawy to wiedz, że masz do czynienia z prawdziwym szefem kuchni! A jeżeli, szukając prezentu dla ojca na imieniny, chciałbyś sprawić mu prawdziwą frajdę, wyślij go na tematyczny kurs gotowania, podczas którego udoskonali swoje umiejętności albo zafunduj mu naprawdę słodkie imieniny.

Kulinarny prezent dla ojca na imieniny

Kuchnia wegetariańska dla ojców, którzy w kuchni chętnie zastępują mięso za pomocą tofu. Degustacja czekolady dla miłośników deserów. A może filiżanka aromatycznej, gęstej kawy jako zwieńczenie dnia imienin? Twój tata zasługuje na to, co najlepsze – dlatego wybierając dla niego prezent imieninowy, zadbaj aby dzień jego święta był naprawdę wyjątkowo… smaczny! Doskonałym uzupełnieniem kulinarnych eksperymentów będzie kieliszek wina lub kufel piwa, podczas kursu sommelierskiego lub kiperskiego. Dzięki nim solenizant nie tylko spróbuje najlepszych alkoholi, ale również dowie się, w jaki sposób powstają i skąd biorą się pomysły na kolejne ich odmiany.

Lotniczy podarunek dla taty na imienny

A gdyby tak pozwolić tacie oderwać się od ziemi? To proste! Przelot szybowcem tuż za samolotem, skok ze spadochronem albo rejs awionetką będą doskonałymi prezentami na imieniny dla taty, który chce poczuć naprawdę dziecięcą radość. Lekki niczym piórko, poszybuje na paralotni, aby móc z lotu ptaka oglądać ziemię, a Trójmiasto zobaczy z pokładu samolotu. A dla ojców, którzy nie chcą odrywać się od ziemi, ale marzą o karierze pilota, świetnym prezentem imieninowym będzie wizyta w profesjonalnym symulatorze lotu. Doskonale odwzorowana kabina pilotów i wyobraźnia sprawią, że w dniu imienin Twój tata poczuje się, jakby unosił się nad ziemią. A wszystko, dzięki trafionemu w dziesiątkę prezentowi!

Przy okazji przypominamy: niech nie umknie ci również dzień urodzin twojego taty! A co podarować na prezent tacie, który ma już wszystko? Zobacz inspiracje w artykule na naszym blogu - zapraszamy! :)