Załadowano 12 z 12 dostępnych

Jak przygotować się do lotu helikopterem?

Zanim postawimy stopę na pokładzie wiatrakowca albo helikoptera, warto odpowiednio przygotować się do podniebnego rejsu. Na co zwrócić uwagę w szczególności? Na pewno warto zastanowić się nad tym, jaką prędkość potrafi rozwinąć wiatrakowiec czy tradycyjny helikopter. Nie każdy wie, że niekiedy dochodzi ona nawet do kilkuset km/h! Czy trzeba mówić coś więcej? Z pewnością nie!

Przygotowując się do lotu helikopterem warto pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Aby rejs był naprawdę przyjemny, wybierz wygodne, sportowe ubranie i buty na płaskiej podeszwie. Dzięki takiemu kompletowi będziesz mieć pewność, że zarówno wsiadanie, jak i wysiadanie z maszyny odbędzie się bezpiecznie, a Ty będziesz mógł swobodnie podziwiać najpiękniejsze widoki rozpościerające się za szybami okien helikoptera.

Loty wiatrakowcem – solo i dla dwojga

Taki przelot to coś znacznie więcej niż minuty spędzone na pokładzie tradycyjnego helikoptera czy samolotu. Pomysłodawcą i konstruktorem wiatrakowca w 1923 roku został hiszpański inżynier Juan de la Cierva. Ten niezwykły wynalazca swoje pierwsze machiny zaczął budować już w wieku 15 lat i od tej pory na dobre zawojował europejskie niebo. Teraz, dzięki voucherowi na lot wiatrakowcem z Katalogu Marzeń, również Ty i Twoim najbliżsi możecie poczuć zew przygody i oderwać się od ziemi.

Nie ma znaczenia, czy wybierzesz się w tę podróż samotnie czy z ukochaną osobą. Lot zajmie od 15 do nawet 45 minut, a jego ostateczna długość będzie zależała od wariantu, który wybierzecie. Lot wiatrakowcem może się odbyć w aż pięciu miastach w całej Polsce, w tym m.in. na terenie Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego i Białegostoku.

Co więcej, jeśli szukasz pomysłu na przykład na wyjątkowe spędzenie święta zakochanych albo nadchodzącego Bożego Narodzenia, wybierz rejs wiatrakowcem dla dwojga. Każdy z Was uniesie się ponad powierzchnię ziemi i poczuje wolny jak ptak. Po takiej aktywności z pewnością nie zabraknie Wam wspólnych tematów do rozmów, a przeżyte razem emocje na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Lot helikopterem – pomysł na wyjątkową randkę

Tradycyjna kolacja przy świecach albo seans w starym kinie to tylko niektóre sposoby na spędzenie wspaniałego wieczoru. Właśnie dlatego tym razem warto postawić na mniej oczywistą opcję i zdecydować się na lot podniebny rejs pośród chmur. Taki rejs helikopterem dla dwojga będzie idealnym prezentem dla rodziców z okazji rocznicy ślubu albo dla przyjaciół, którzy właśnie rozpoczynają nową, wspólną drogę życia.

Romantyczny rejs helikopterem nad Wrocławiem daje możliwość spojrzenia na miasto z nowej, wyjątkowo interesującej perspektywy. Już 10 minut wystarczy, aby móc zorganizować niezapomnianą wycieczkę dla zakochanych, którzy ramię w ramię chcieliby spróbować czegoś zupełnie nowego.

Voucher na lot helikopterem – ciekawy prezent dla przyszłych podróżników

Jeśli masz w rodzinie lub wśród przyjaciół prawdziwego miłośnika atrakcji wysokich lotów, z okazji jego święta podaruj voucher na lot helikopterem. To znacznie więcej niż rejs na pokładzie tradycyjnego samolotu, bo oprócz wzniesienia się w powietrze, podróżujący będzie miał okazję poczuć się niemal jak doświadczony pilot. Lot helikopterem to świetny pomysł na prezent dla kolegów z pracy. Wspólnie spędzony w powietrzu czas pozwoli zacieśnić więzi i sprawi, że Wasza praca zespołowo przyniesie jeszcze lepsze efekty. Wciąż zastanawiasz się, jaki upominek podarować najbliższym? Wybierz lot helikopterem i spełnij ich marzenie o podniebnych przygodach! Z Katalogiem Marzeń to znacznie łatwiejsze, niż myślisz. Wystarczy wybrać i wydrukować voucher ze sklepu internetowego, a następnie zapakować go w elegancką kopertę. Nie ma wątpliwości, że obdarowani w ten sposób będą zadowoleni i zaskoczeni.