BESTSELLER
Ostre strzelanie
(712 opinii) od 189 zł od 180 zł
Zostań rewolwerowcem
(27 opinii) od 129 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(871 opinii) od 79 zł od 75 zł
Strzelanie dla nastolatków
(35 opinii) od 99 zł od 84 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Przygoda
BESTSELLER
Poznaj strzelanie dla dwojga
(413 opinii) od 159 zł od 151 zł
Strzelanie bojowe
(3 opinie) od 265 zł
Strzelanie z broni maszynowej
(9 opinii) od 265 zł
Strzelanie z kałasznikowa
(5 opinii) od 189 zł
Strzelanie policyjne
(34 opinii) od 129 zł
Zostań snajperem
(12 opinii) od 199 zł
Przygoda na strzelnicy sportowej
(126 opinii) od 89 zł od 85 zł
Przygoda na strzelnicy sportowej dla dwojga
(64 opinii) od 169 zł od 161 zł
Ostre strzelanie dla dwojga
(68 opinii) od 369 zł od 351 zł
Zostań rewolwerowcem dla dwojga
(4 opinie) od 259 zł
BESTSELLER
Ekstremalne strzelanie
(151 opinii) od 95 zł od 90 zł
Ekstremalne strzelanie dla dwojga
(16 opinii) od 335 zł
Być jak Rambo - pakiet strzelecki
(39 opinii) od 249 zł
Rodzinna przygoda na strzelnicy sportowej
(13 opinii) od 325 zł 293 zł
Zimna wojna na strzelnicy
(9 opinii) 325 zł
NOWOŚĆ
Szkolenie strzeleckie

Załadowano 24 z 24 dostępnych

Wystrzałowy prezent, czyli wizyta na strzelnicy

Termin „wystrzałowy prezent” może mieć różne znaczenia. Zawsze jednak wiąże się ze świetną zabawą, emocjami i niezapomnianymi przeżyciami. Jeśli szukasz pomysłu na upominek z okazji urodzin albo Dnia Ojca, podaruj mu wizytę na profesjonalnej strzelnicy. Dzięki takiemu wystrzałowemu prezentowi zagwarantujesz obdarowanemu naprawdę ekstremalną rozrywkę, podczas której będzie mógł poczuć się jak wyborowy snajper, a nawet legendarny Rambo

Podróż po Polsce szlakiem strzelnic

Zastanawiając się, która strzelnica w kraju jest najlepsza, warto porównać ze sobą przynajmniej kilka z nich. Taką samą możliwość możesz dać swojej rodzinie i przyjaciołom, którym z okazji ważnego dla nich dnia podarujesz strzelanie na strzelnicy. Może odwiedzą Bydgoszcz i zrealizują swój voucher na prezent właśnie na tamtejszej strzelnicy? A może szukasz prezentu dla znajomych z Warszawy albo Łodzi? W takim razie uspokajamy – w tych miastach również nie zabraknie strzelnic, które konieczne musi odwiedzić każdy miłośnik amunicji! Przyjeżdżając do stolicy, dzięki prezentowi w formie strzelania na strzelnicy można na przykład na własnej skórze poczuć klimat, jaki towarzyszył Zimnej Wojnie, słynnemu wyścigowi zbrojeń Wschodu i Zachodu.

Nieważne, w którym punkcie Polski Ty albo twoi bliscy będziecie korzystać z prezentu w formie strzelania – każde z nich z pewnością jest wyjątkowe, a emocje przeżyte z bronią w ręku nie dają się porównać z niczym innym.

Strzelanie – prezent dla początkujących

Rozpoczynając przygodę ze strzelaniem, dobrze jest zaufać doświadczonym instruktorom. Doskonale obeznani z bronią i zasadami panującymi na strzelnicy, z pewnością wyjaśnią wszelkie wątpliwości nowicjuszy i odpowiedzą na każde pytanie. Jeśli zatem szukasz prezentu w postaci wizyty na strzelnicy dla nastolatka albo osoby, która przed tarczą będzie stawiała dopiero pierwsze kroki, zdecyduj się na dedykowany im kurs. Otrzymując taką wizytę na strzelnicy na prezent z okazji Gwiazdki, twoja mama albo rodzeństwo będą mogli spróbować swoich sił w roli legendarnego Rambo, a przy okazji przekonają się, że strzelectwo jest sportem absolutnie dla każdego.

Strzelanie z broni to rozrywka również dla kobiet!

Zastanawiasz się, jaki naprawdę zaskakujący prezent podarować swojej dziewczynie albo żonie z okazji Dnia Kobiet? Nie wahaj się ani chwili dłużej i wybierz strzelanie na strzelnicy w formie Misji Armageddon! Ta pełna pasji rozrywka spodoba się zarówno tym dziewczynom, które marzą o wielkiej przygodzie, jak i paniom, które nigdy wcześniej nie wyobrażały sobie siebie w roli prawdziwych superbohaterek. Kontakt z kilkunastoma rodzajami broni o różnym kalibrze pozwoli ocenić, która z nich najlepiej leży w dłoni. Kto wie, może dzięki takiemu prezentowi Twoja ukochana kobieta odkryje całkiem nową, wystrzałową pasję? Naprawdę dobrze dobrany prezent powinien zaskakiwać obdarowaną osobę i takie właśnie jest strzelanie na strzelnicy. Gwarantujemy!

Lekcja strzelania dla dwojga – emocje w parze z zabawą

Wizyta na strzelnicy może też być świetną alternatywą na romantyczną randkę. Wspólne trafianie do celu ramię w ramię, a może jednak pełne śmiechu mini-zawody o puchar najlepszego strzelca w parze? Wybór należy do Was! Decydując się na strzelanie na strzelnicy na prezent z okazji rocznicy ślubu, wybierz na przykład Pakiet Ostre Strzelanie dla Dwojga albo pakiet pod wiele mówiącą nazwą „Strzał Amora”.

Przed Wami dopiero pierwsza wizyta na strzelnicy? W takim razie świetnym pomysłem na prezent będzie lekcja pod hasłem „Poznaj strzelanie dla dwojga”. A może szukasz pomysłu na upominek strzelecki dla prawdziwych fanów klasycznych westernów, które w głębi duszy od dziecka chciały zostać kimś na kształt Billy’ego Kida? W Katalogu Marzeń znajdzie się również propozycja idealnego prezentu dla takich dwojga! Będzie nią voucher na strzelanie na strzelnicy „Zostań rewolwerowcem” dla dwojga, dzięki któremu twoi rodzice, dziadkowie albo para przyjaciół otrzymają niecodzienną szansę na oddanie kilkudziesięciu strzałów m.in. ze słynnego modelu Magnum Colt, doskonale znanego wszystkim bohaterom Dzikiego Zachodu!