Paintball dla dwojga
(17 opinii) od 119 zł
Paintball dla 4 osób
(13 opinii) od 239 zł
Paintball laserowy dla grupy
(55 opinii) od 65 zł
Paintball laserowy dla dwojga
(97 opinii) od 25 zł
Paintball laserowy dla dzieci
(3 opinie) od 65 zł

Załadowano 6 z 6 dostępnych

Paintball, czyli rozgrywka dla znajomych

Miłośników emocji i silnych przeżyć nie brakuje wśród osób w niemal każdym wieku. Rozrywka na najwyższym poziomie to często taka, która zapewnia jej uczestnikom wspomnienia na długi czas, warto więc podarować najbliższym właśnie taki prezent z okazji urodzin czy świąt Bożego Narodzenia. Odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających fanów aktywnej rozrywki będzie paintball w profesjonalnych warunkach. Tu adrenalina związana ze współzawodnictwem pomiędzy drużynami miesza się z widocznymi gołym okiem efektami pracy zespołowej i dziecięcą frajdą.

Paintball to sport dla dużych i małych, bo każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Jedni będą mogli sprawdzić się w roli profesjonalnych snajperów, inni spróbują swoich sił jako uczestnicy zagadkowej misji specjalnej, a jeszcze inni postawią przede wszystkim na spędzenie czasu z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. A tym, którzy wolą pozostać pod dachem i bawić się bez względu na pogodę, polecamy paintball laserowy. Frajda i emocje gwarantowane, dlatego voucher na paintball na prezent to doskonała propozycja.

Paintball dla najmłodszych – przygoda od dziecka

Niezwykłe wspomnienia warto pielęgnować od najmłodszych lat, dlatego prezenty wręczane dzieciom z okazji imienin albo Dnia Dziecka powinny być szczególnie przemyślane. Warto, aby łączyły w sobie walor edukacyjny i skłaniały do zabawy, a przy okazji zachęcały do aktywności sportowej. Wszystkie te elementy łączy w sobie paintball dla dzieci.

Pod czujnym okiem trenera, pociecha, która otrzymała voucher na paintball laserowy dla dzieci, będzie mogła poznać podstawy strategii, która nieobca jest najlepszym wojownikom. W specjalnym labiryncie czeka na nich mnóstwo niespodzianek i prawdziwy świetlny spektakl, od którego świat zmieni się nie do poznania.

Co ważne, decydując się na paintball laserowy dla dzieci na prezent, możemy być pewni, że młodzi wojownicy nie ubrudzą się ani nie zrobią sobie krzywdy. Zabawa jest w pełni bezpieczna i z pewnością zachęci jej uczestników do rozwijania swoich pasji.

Prezent dla wymagających – paintball nocą

Być może szukasz pomysłu na unikatowy prezent dla kogoś, kto oczekuje od życia naprawdę silnych emocji? Jeśli tak, postaw na prezent w postaci udziału w rozgrywce paintballowej nocą. Zastosowane w rozgrywce laserowe karabiny zapewnią doskonałą widoczność pocisków, ale z dostrzeżeniem przeciwnika nie będzie już tak łatwo!

Z podobnej formy zajęć na co dzień korzystają żołnierze amerykańskich sił zbrojnych, co czyni grę jeszcze bardziej ekscytującą. Misja rozgrywa się na otwartym terenie, więc miejsc idealnych na ryjówki z pewnością nie zabraknie. Taki paintball na prezent do świetna propozycja dla taty albo przyjaciela, który fascynuje się bronią.

Paintball jako prezent dla pary? Czemu nie!

Kto powiedział, że paintball to rozrywka zarezerwowana wyłącznie dla mężczyzn? Udział w takiej potyczce może okazać się doskonałym pomysłem na niezapomnianą randkę. Być może twoi rodzice zechcą spróbować paintballu w Warszawie albo Wrocławiu i wspólnie przekonają się, jak wiele radości może przynieść ta niecodzienna forma zabawy? Jeśli chciałbyś podarować im właśnie taki voucher, zdecyduj się na paintball laserowy dla dwojga albo wizytę w specjalnie przygotowanym, pełnym zakamarków labiryncie laserowym.

Rywalizacja grupowa, czyli paintball jako prezent dla grupy

Najlepsze emocje to takie, które przeżywamy wspólnie. Z rodziną lub przyjaciółmi wszystko przynosi jeszcze więcej radości. Nic w tym dziwnego, bowiem bliskość ważnych dla nas osób to dodatkowy powód do uśmiechu. Z pewnością nie zabraknie go, jeśli swoim krewnym i znajomym podarujesz na przykład voucher na paintball na prezent. Klasyczna odmiana tej dyscypliny dla czterech osób albo paintball laserowy dla nawet 10 to propozycje, które znajdziesz w Katalogu Marzeń.

W pierwszej wersji Ty i Twoi znajomi będziecie musieli przedzierać się przez zarośla i ostrożnie badać teren przeciwnika. Laserowa rozgrywka w paintball to natomiast propozycja dla miłośników nowoczesności. Za każdym razem, uczestnicy przejdą krótkie, ale intensywne szkolenie z zasad gry i obsługi broni, dzięki czemu aktywność będzie w pełni bezpieczna i przyniesie możliwie najwięcej radości.