BESTSELLER
Kolacja we dwoje
(1265 opinii) od 150 zł
BESTSELLER
Weekend dla dwojga
(303 opinii) od 229 zł
BESTSELLER
Wieczór w teatrze dla dwojga
(567 opinii) od 100 zł
BESTSELLER
Masaż dla dwojga
(557 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
SPA dla dwojga
(156 opinii) od 379 zł
BESTSELLER
Romantyczna kolacja we dwoje
(535 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Weekend dla dwojga w Czarny Groń Hotel & Spa
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Dwojga
BESTSELLER
Degustacja win dla dwojga - warsztaty z sommelierem
(501 opinii) od 159 zł od 143 zł
Romantyczny weekend dla dwojga
(91 opinii) od 399 zł
BESTSELLER
Gokarty dla dwojga
(318 opinii) od 109 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie dla dwojga
(418 opinii) od 159 zł
BESTSELLER
Lot balonem dla dwojga
(34 opinii) od 1 209 zł
Weekend w SPA dla dwojga
(74 opinii) od 1 049 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Dwojga Premium
Lot szybowcem dla dwojga
(45 opinii) od 399 zł
BESTSELLER
Relaks w Grocie Solnej dla dwojga
(133 opinii) od 25 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią we dwoje
(52 opinii) od 399 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Ekskluzywny Weekend we Dwoje
Jazda quadem dla dwojga
(104 opinii) od 185 zł
Paintball laserowy dla dwojga
(95 opinii) od 25 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Kolacja dla Dwojga
Spływ kajakiem dla dwojga
(93 opinii) od 39 zł
Aktywny weekend we dwoje
(18 opinii) od 649 zł
Gokartowe intro dla dwojga
(135 opinii) od 59 zł
Skok ze spadochronem dla dwojga
(18 opinii) od 1 599 zł
Paintball dla dwojga
(17 opinii) od 119 zł
Zestaw sushi dla dwojga
(59 opinii) od 99 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 125 dostępnych

Pomysły na romantyczne upominki

Tradycyjne bukiety kwiatów albo czekoladki w pudełkach w kształcie serca po dziś dzień nie wychodzą z mody, jednak warto poznać bardziej nowoczesnej i nietuzinkowe sposoby na odnalezienie romantycznego prezentu. Wspólne podróże nie tylko zbliżają do siebie ludzi, ale również są gwarancją niezwykłych wspomnień i tematów do niekończących się rozmów. Sprawdźcie to podczas romantycznego weekendu dla dwojga.

Odrobina szaleństwa nie zaszkodziła jeszcze nikomu, a jeśli zechcemy podzielić się nią z najbliższymi ludźmi, frajda z całkiem nowej aktywności będzie jeszcze większa. Przekonają się o tym Ci, którzy jako romantyczny prezent dla swojej drugiej połówki wybiorą na przykład lot balonem we dwoje. Droga do serca od zawsze prowadziła przez żołądek, dlatego, jeśli wciąż zastanawiasz się, jak wyznać miłość w niebanalny i naprawdę wysmakowany sposób, zdecyduj się na romantyczną kolację dla dwojga i wykorzystaj atmosferę panującą w jednej z najlepszych restauracji w Polsce.

Miłość uskrzydla, czyli romantyczne prezenty w powietrzem w tle

„Fly me to the moon, let me play among the stars” – śpiewał w swoim niezapomnianym przeboju Frank Sinatra. I rzeczywiście, prawdziwa miłość dodaje skrzydeł i sprawia, że nawet najtrudniejsze wyzwania stają się nie tylko łatwe, ale również całkiem przyjemne. Uczucie zakochania przez wiele osób jest porównywane do motyli w brzuchu, a zatem analogii pomiędzy miłością a lataniem z pewnością nie brakuje.

A gdyby tak potraktować to porównanie nieco bardziej dosłownie i podarować osobie, którą kochamy, prezent bezpośrednio związany ze środowiskiem powietrznym? Wspólne uniesienie się ponad powierzchnię ziemi z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla zakochanej pary. Kto wie, być może stanie się również okazją do podjęcia ważnych kroków, umocnienia związku i rozpoczęcia jego całkiem nowego etapu?

Lotnicze atrakcje, czyli romantyzm w chmurach

Jeśli zastanawiasz się jaki romantyczny prezent podarować swojej drugiej połówce z okazji Walentynek, wybierz na przykład widokowy lot nad Warszawą. Stolica widziana z góry zachwyci swoim niecodziennym klimatem i pozwoli się odkryć całkowicie na nowo.

Równie niezwykle zapowiada się rejs samolotem nad Bydgoszczą albo Toruniem, które pełne są nieodkrytych przez turystów zakamarków i wąskich uliczek. Dzięki romantycznemu prezentowi w formie vouchera na przelot dla dwojga, wspólnie spójrzcie na województwo kujawsko-pomorskie z lotu ptaka i rozkoszujcie się zapierającym dech w piersiach widokiem.

Śladami smaków, czyli kolacja dla dwojga i nie tylko

Całkiem inną drogę w poszukiwaniu romantycznych prezentów dla ukochanych wybiorą z pewnością miłośnicy dobrego jedzenia. Na nich w Katalogu Marzeń również czeka jednak wiele różnorodnych propozycji. Pomysłem na upominek z okazji rocznicy ślubu niech stanie się w tym roku wieczór w winnicy, połączony z degustacją wina i opowieściami o jego powstawaniu. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że dobrze dobrany napój z winogron jest jednym z najlepszych afrodyzjaków. Romantyczny prezent w postaci wizyty w winnicy to zatem świetny pomysł na niespodziankę dla chłopaka lub męża.

Jeżeli natomiast szukacie prezentu w stylu Vintage, bez obaw postawcie na voucher gwarantujący pobyt w Villi Toscana w stylu retro. Położony w Zakopanem budynek pełen klimatycznych wnętrz i wygodnych pokoi jak nic innego sprzyja wypoczynkowi we dwoje i zacieśnianiu więzi.

Bajeczne rejsy, czyli okazja do najczulszych wyznań

Alternatywą dla lotów mogą się okazać również rejsy i inne wodne aktywności dedykowane parom. Możliwość podziwiania brzegów rzeki Odry i rozpostartego na nich Wrocławia z pokładu niewielkiej, ale komfortowo wyposażonej łodzi to przepis na niezapomniane popołudnie, które z pewnością stanie się ciekawym wstępem do romantycznej randki. Jeśli natomiast zależy Wam na tym, aby tradycyjny rejs przerodził się w coś jeszcze bardziej wyjątkowego, postawcie na rejs połączony z klimatyczną kolacją i poczujcie się niczym w najbardziej wykwintnym lokalu z widokiem na stale zmieniający się krajobraz miasta. Romantyzm gwarantowany!