BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
  • Gift Voucher
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 499 dostępnych

modeli broni na strzelnicy to świetna zabawa dla każdego faceta.

#2 Podniebna frajda – Atrakcje lotnicze są bardzo chętnie wybierane przez mężczyzn. Możliwości jest wiele: lot szybowcem, lot paralotnią, lot wiatrakowcem czy widokowy lot Cessną.

#3 Szybkie auta – Jeśli już mowa o dziecięcych marzeniach to idealnie sprawdzą się przejażdżki sportowymi autami. Wybierz ulubiony model auta i podaruj mężczyźnie emocje za kierownicą Lamborghini, Porsche, Subaru, Audi lub inne flagowe marki sportowych aut.

#4 Degustacje trunków – Zamiast zwykłej butelki whisky, możesz zdecydować się na degustację pod okiem profesjonalisty. Dla miłośników wina proponujemy również spotkanie z sommelierem, a dla prawdziwych piwoszy sprawdzi się degustacja piwa z kiperem.

Super prezent dla męża na już!

Kobietom też zdarza się zapominać. ;) Jeśli potrzebujesz upominku dla męża na już, przyjedziemy z pomocą naszym pogotowiem prezentowym. Każdy voucher możesz zamówić w formie eVouchera PDF. W tej samej chwili na Twoim mailu pojawi się voucher, który możesz wydrukować, przewiązać wstążeczką i wręczyć mężowi. Możesz wpisać również spersonalizowane życzenia lub jeśli nie masz głowy do tworzenia życzeń, wybrać spośród gotowych propozycji.