BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Gift Voucher
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 460 dostępnych

Jak znaleźć pomysł na prezent dla męża?

Czego pragną mężczyźni? To pytanie z pewnością chociaż raz w życiu zadała każda kobieta. W oczach płci pięknej odpowiedź na to pytanie często brzmi „Najstarsi górale tego nie wiedzą”. Podpytaliśmy wiekowych górali i zebraliśmy całą zdobytą wiedzę, aby każda żona mogła ze spokojną głową wybrać upominek dla swojego ukochanego. Jakie prezenty pamiętamy najbardziej? Te, które niosły ze sobą wielkie emocje! Te, które dają większą wartość emocjonalną i zostają w pamięci znacznie dłużej. Zamknij oczy i przez chwilę zastanów się, jaki prezent ucieszył Cię najbardziej... Może była to wymarzona lalka z dzieciństwa, którą dostałaś od ukochanej siostry? Złoty medalik, który wręczyła Ci babcia? Im jesteśmy starsi, tym ciężej wybrać jest prezent. Jesteśmy już w stanie kupić sobie wszystko, o czym marzyliśmy w dzieciństwie, więc rzeczy materialne nie cieszą już tak, jak kiedyś.

Aby zapakować do prezentu dla męża emocje, musisz zastanowić się, co tak naprawdę cieszy Twojego męża. Jak lubi spędzać wolny czas, kiedy ostatni raz szczerze się uśmiechał oraz co wywołuje u niego dziecięce emocje. Po takiej refleksji wybór pozostaje prosty – sprawdzą się tutaj vouchery na przeżycia, które zapewnią mężowi podniecenie i sprawią, że na jego twarzy pojawi się wielki uśmiech.

Ten wyjątkowy prezent dla męża

Prezent dla męża ze sporą ilością pozytywnych emocji to frajda dla każdego mężczyzny – zainspiruj się ekstremalnymi, sportowymi, kreatywnymi i degustacyjnymi przeżyciami! Co sprawdza się najlepiej na upominek dla męża?

#1 Strzelnica – to idealna opcja dla mężczyzn, którzy kochają filmowe emocje. Możliwość wypróbowania ulubionych modeli broni na strzelnicy to świetna zabawa dla każdego faceta i równie dobry pomysł na prezent dla męża.

#2 Podniebna frajda – Atrakcje lotnicze są bardzo chętnie wybierane przez mężczyzn. Możliwości jest wiele: lot szybowcem, lot paralotnią, lot wiatrakowcem czy widokowy lot Cessną.

#3 Szybkie auta – Jeśli już mowa o dziecięcych marzeniach to idealnie sprawdzą się przejażdżki sportowymi autami. Wybierz ulubiony model auta i podaruj mężczyźnie emocje za kierownicą Lamborghini, Porsche, Subaru, Audi lub inne flagowe marki sportowych aut.

#4 Degustacje trunków – Zamiast zwykłej butelki whisky, możesz zdecydować się na degustację pod okiem profesjonalisty. Dla miłośników wina proponujemy również spotkanie z sommelierem, a dla prawdziwych piwoszy sprawdzi się degustacja piwa z kiperem. Oto przepis na smakowity prezent dla męża.

Super prezent dla męża na już!

Kobietom też zdarza się zapominać. ;) Jeśli potrzebujesz upominku dla męża na już, przyjedziemy z pomocą naszym pogotowiem prezentowym. Każdy voucher możesz zamówić w formie eVouchera PDF. W tej samej chwili na Twoim mailu pojawi się voucher, który możesz wydrukować, przewiązać wstążeczką i wręczyć mężowi. Możesz wpisać również spersonalizowane życzenia lub jeśli nie masz głowy do tworzenia życzeń, wybrać spośród gotowych propozycji.