PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Kalisz
Lot szybowcem | Kalisz (3 opinie) 519 zł 467 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent - Kalisz
BESTSELLER
Poznaj strzelanie - Kalisz
BESTSELLER
Ostre strzelanie - Kalisz
Ostre strzelanie | Kalisz (2 opinie) 375 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie dla dwojga - Kalisz
PROMOCJA
NOWOŚĆ
Masaż czekoladowy w Yasumi - Kalisz
BESTSELLER
Ekstremalne strzelanie - Kalisz
PROMOCJA
Lot szybowcem za samolotem - Kalisz
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 500 dostępnych

Fotograficzne prezenty z Kalisza – pamiątki na lata

Szukasz pomysłu na prezent z Kalisza, który zapadnie w pamięć obdarowanym w ten sposób osobom? Doskonałym wyborem będzie jeden z voucherów na prawdziwie fotograficzną atrakcję. Najmłodszym i ich rodzicom polecamy na przykład profesjonalną sesję zdjęciową dla dzieci. Jej tłem staną się zabytki i urokliwe uliczki Kalisza, które na co dzień znają tylko mieszkańcy. Być może Twoja pociecha marzy o wizycie w studio zdjęciowym i o tym, aby poczuć się niczym mały model z okładki magazynu dziecięcego? Nic trudnego! Sesja zdjęciowa w Kaliszu dla dzieci to również niepowtarzalna szansa na współpracę z fotografem i wspólne stworzenie wyjątkowych pamiątek dla całej rodziny.

Jeśli natomiast masz obok siebie kobietę, która już wkrótce zostanie mamą, pomóż jej zatrzymać ten wyjątkowy stan w pięknych kadrach. Sesja zdjęciowa dla kobiet w ciąży w Kaliszu to prezent, który z pewnością pokocha każda dziewczyna, która spodziewa się potomstwa. Czy można wyobrazić sobie piękniejszy upominek z Kalisza dla najbliższych?

Paintball, czyli wystrzałowy prezent z Kalisza

Innym pomysłem na prezent-niespodziankę z Kalisza jest udział w rozgrywce paintballowej. W Katalogu Marzeń możesz wybierać spośród vouchera na paintball dla dwojga lub dla czteroosobowej ekipy. Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent z Kalisza, który pomoże zorganizować niezapomnianą randkę? Paintball dla dwojga w Kaliszu to okazja do wspólnego spędzenia czasu, a voucher na rozgrywkę dla czterech osób będzie doskonałym pomysłem na rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego albo rodzinny weekend spędzony na świeżym powietrzu.

Pomysły na upominki z Kalisza dla mężczyzn? Wizyty na strzelnicy!

Nie mogło być inaczej – odwiedzając Kalisz i szukając pomysłu na aktywność, która spodoba się zarówno bratu, jak i tacie czy dziadkowi, po prostu trzeba postawić na odwiedziny na strzelnicy! Tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą dyscypliną sportu, z pewnością przypadnie do gustu vouchera na kurs „Poznaj strzelanie” w Kaliszu. W ciągu kilku godzin będzie można poznać wiele różnych rodzajów broni i na własnej skórze przekonać się, jak wielkie emocje wiążą się z ich wypróbowywaniem.

Nieco bardziej doświadczonym, podaruj voucher „Zostań rewolwerowcem w Kaliszu”. To będzie przygoda rodem z Dzikiego Zachodu, podczas którego ważny dla Ciebie mężczyzna poczuje się niczym legendarny Billy Kid. Część praktyczną szkolenia doskonale uzupełni teoretyczne wprowadzenie, a wszystko to razem stworzy okazję do spełnienia naprawdę niezwyczajnego marzenia.

Odpocznij i wybierz się do… groty solnej

Taka porada powinna znaleźć się niemal w każdym przewodniku turystycznym po Kaliszu. Grota solna to miejsce, w którym można bez trudu rozluźnić spięte na co dzień mięśnie i zregenerować ciało oraz umysł. Szukasz pomysłu na prezent z Kalisza, który pomoże odpocząć nawet najbardziej zapracowanym? Voucher na 5 seansów w grocie solnej w Kaliszu będzie strzałem w dziesiątkę. Przekonaj się o tym i już dziś wybierz taki podarunek z Kalisza dla najbliższych.