POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 141 dostępnych

Co na prezent dla dziadka, aby wywołać na jego twarzy uśmiech?

To pytanie zadaje sobie niejeden wnuczek, który stoi przed wyborem upominku dla ukochanego dziadka. W Katalogu Marzeń wierzymy, że senior ucieszy się z pary kolorowych skarpet albo kolejnej książki. Jednak prezentem dla ukochanego dziadka, który sprawi mu prawdziwą radość, będzie niewielki voucher zamknięty w kopercie. Może w ten sposób sprawisz, że dziadek odkryje w sobie duszę wojownika i kowboja? To możliwe dzięki wizycie na strzelnicy i treningowi pod okiem profesjonalnego instruktora.

Miłośnikom mocnych wrażeń polecamy też degustację whisky. Ten bursztynowy napój nie bez przyczyny cieszy się tak dużą popularnością niemal na całym świecie. Jak wybrać idealną whisky? Czym się kierować? Na wszystkie te pytania odpowiedź pozna Twój dziadek, który weźmie udział w degustacji whisky.

Jaki niebanalny prezent dla dziadka wybrać?

Wręczanie upominków bliskim zawsze jest prawdziwą przyjemnością, jednak dziadek zasługuje na coś naprawdę specjalnego. Może na przykład samodzielnie upieczesz ciasto, ozdobisz mieszkanie balonami i zadbasz o niebanalny prezent dla dziadka na każdą okazję? Widokowy lot nad Warszawą pozwoli obdarowanemu spojrzeć na stolicę z lotu ptaka i naprawdę oderwać się od codziennych obowiązków. Dzięki takiemu podniebnemu rejsowi, Twój dziadek nie tylko obejrzy zapierające dech w piersiach widoki, ale też pozna wszystkie tajemnice legendarnej Cessny. Ten samolot brał udział w niejednym ważnym wydarzeniu, więc taki voucher świetnie sprawdzi się jako prezent dla dziadka bez względu na świętowaną obecnie okazję.

Szukającym mocnych wrażeń polecamy natomiast Pakiet Marzeń Przygoda, w którym znajduje się aż 555 atrakcji. Nurkowanie, latanie, a może relaks? Wybór zależy od obdarowanego właśnie takim prezentem dla dziadka - miłośnika mocnych wrażeń!

Praktyczne prezenty dla dziadka na każdą okazję

Wielu dziadków jak nic innego ceni sobie praktyczne podarunki, które przydają się w codziennym życiu. Jeśli zatem szukasz naprawdę praktycznego prezentu dla dziadka, postaw na vouchery z serii DIY. Kurs sushi to propozycja dla tych, którzy nie boją się nowych wyzwań. Pod okiem mistrza, Twój dziadek pozna tajniki komponowania niecodziennych składników w kolorową i aromatyczną całość. Owoce morza, ryby, ryż, algi, warzywa… W sushi właściwie nie ma ograniczeń. Czas spędzony na kursie sushi to gwarancja, że taki praktyczny prezent dla dziadka na pewno mu się spodoba.

Wręczając dziadkowi voucher na dostęp do e-booków i audiobooków bez limitu sprawiasz, że fraza „praktyczny prezent dla dziadka” nabiera całkiem nowego znaczenia. Kto z nas nie kocha wieczorów spędzonych wraz z bohaterami ulubionych książek? Teraz Twój dziadek nie tylko będzie miał pod ręką naprawdę wiele tytułów, ale też bez trudu zabierze je wszystkie nawet w najdłuższą podróż.

Prezent dla dziadka od wnuka – wyjątkowa pamiątka

Marzysz o tym, aby móc spędzić z ukochanym dziadkiem nieco więcej czasu? W takim razie wybierzcie się razem na przykład do teatru! Podczas tak zaplanowanego wieczoru, będziecie mogli podziwiać najlepszych polskich aktorów w ich popisowych rolach. Voucher otwarty do teatru dla dwóch osób to prezent dla dziadka od wnuka, który będzie symbolem łączącej ich więzi.