To już wszystko, co znaleźliśmy dla Ciebie w mieście, zobacz atrakcje w okolicy oraz online!
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Toruń
Lot szybowcem | Toruń (35 opinii) 199 zł 179 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot motoparalotnią - Toruń (15 min)
Lot motoparalotnią | Toruń (15 min) (2 opinie) 499 zł 449 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot motoparalotnią - Toruń (30 min)
Lot motoparalotnią | Toruń (30 min) (4 opinie) 599 zł 539 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Symulator lotu - Toruń (Boeing 737, 20 min.)
PROMOCJA
BESTSELLER
Symulator lotu - Toruń (Boeing 737, 40 min.)
PROMOCJA
BESTSELLER
Symulator lotu - Toruń (Boeing 737, 60 min.)
BESTSELLER
Pakiet Marzeń Dla Niego
BESTSELLER
Pakiet Marzeń Dla Niej
Pakiet Marzeń Dla Niej (1 opinia) 219 zł
BESTSELLER
Pakiet Marzeń Dla Dwojga
BESTSELLER
Escape room - Cała Polska (online)
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 414 dostępnych

Prezenty z Grudziądza – odwiedź okoliczne SPA

Odwiedzając Grudziądz, warto poświęcić czas na obejrzenie tamtejszych zabytków. Są wśród nich m.in. dawne mury miejskie z bramą wodną i liczne kościoły. Ale kiedy już zmęczy nas tradycyjne zwiedzanie i pokonywanie kolejnych kilometrów, z powodzeniem możemy udać się do jednego z pobliskich salonów odnowy biologicznej, gdzie czekać będą najróżniejsze propozycje zabiegów relaksacyjnych. Świetnym pomysłem na prezent z okolic Grudziądza będzie wizyta w Vanilla SPA. Zlokalizowane jedynie 60 km od Grudziądza, oferuje na przykład masaż gorącymi kamieniami w Toruniu lub „Popołudnie SPA dla niej w Toruniu”. W obu przypadkach taki prezent z Grudziądza z pewnością spodoba się wszystkim kobietom, które po prostu marzą o chwili wytchnienia. A Ty, komu go podarujesz?

Szukasz upominku z Grudziądza? Postaw na wyścigowe emocje

Szukając pomysłu na prezent z Grudziądza dla mężczyzn, można natomiast zdecydować się na motoryzacyjne emocje zamknięte w niewielkiej kopercie. Jazda Ferrari Italia po jednym z wielu profesjonalnych torów z pewnością spodoba się tym, którzy od dziecka marzyli o karierze kierowcy wyścigowego. Dzięki 570 koniom mechanicznym ukrytym pod maską, Twój tata, mąż czy brat będą mogli poczuć się niczym prawdziwi mistrzowie kierownicy i uczestnicy największych wyścigów na międzynarodowych arenach.

Pomysły na prezent z Grudziądza i okolic dla rodziny

Jaki prezent z Grudziądza wybrać, jeśli chcemy obdarować nim ukochaną rodzinę z dziećmi? Odpowiedź może być tylko jedna: taki, który wszystkim pokoleniom dostarczy mnóstwa doskonałej zabawy! Ten warunek z pewnością spełnia Pakiet Marzeń dla Rodziny. Znalazły się w nim m.in. liczne atrakcje z okolic Grudziądza, w tym na przykład wstęp na cukierkowe warsztaty dla grupy albo rodzinny przejazd gokartem na torze nieopodal Grudziądza.

Najbliżsi są naszym największym oparciem w trudnych chwilach, dlatego przy ważnych dla nich okazjach warto podarować im coś szczególnego – na przykład wybrany z sercem prezent z Grudziądza i okolic!

Weekend blisko natury? Prezenty z Grudziądza polecają się miłośnikom trendu eko

Udział w dwudniowych bezkrwawych łowach to przeżycie, które wyzwala naprawę wiele emocji. Zamiast straszyć zwierzynę, zadaniem uczestników będzie podążanie za nią z aparatami fotograficznymi i poznawanie jej zwyczajów. Ale uwaga, to nie będzie takie łatwe! Doświadczeni leśnicy podpowiedzą, jak przygotować się do takiej aktywności i co zrobić, aby dzikie zwierzęta pozwoliły do siebie podejść naprawdę blisko.

Efektem takiej wyprawy w leśną gęstwinę w okolicach mazurskiego Siedliska Komarów będzie nie tylko zestaw fotografii, ale przede wszystkim wiedza z zakresu porozumiewania się bez słów czy tropienia fauny. Szukasz prezentu dla osoby z okolic Grudziądza i wiesz, że najbardziej uszczęśliwiłaby ją możliwość relaksu na łonie przyrody? W takim razie voucher z Katalogu Marzeń na bezkrwawe łowy będzie strzałem w dziesiątkę! Kto wie, może po udziale w takiej misji obdarowana osoba zapragnie zostać tropicielem...?