To już wszystko, co znaleźliśmy dla Ciebie w mieście, zobacz atrakcje w okolicy oraz online!
BESTSELLER
Lot szybowcem - Toruń
Lot szybowcem | Toruń (40 opinii) 199 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią - Toruń (15 min)
BESTSELLER
Lot motoparalotnią - Toruń (30 min)
BESTSELLER
Escape room - Cała Polska (online)
BESTSELLER
Lot motolotnią - Toruń (20 min)
BESTSELLER
Lot motolotnią - Toruń (30 min)
BESTSELLER
Pakiet Marzeń Przygoda
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 398 dostępnych

Prezenty z Grudziądza – odwiedź okoliczne SPA

Odwiedzając Grudziądz, warto poświęcić czas na obejrzenie tamtejszych zabytków. Są wśród nich m.in. dawne mury miejskie z bramą wodną i liczne kościoły. Ale kiedy już zmęczy nas tradycyjne zwiedzanie i pokonywanie kolejnych kilometrów, z powodzeniem możemy udać się do jednego z pobliskich salonów odnowy biologicznej, gdzie czekać będą najróżniejsze propozycje zabiegów relaksacyjnych. Świetnym pomysłem na prezent z okolic Grudziądza będzie wizyta w Vanilla SPA. Zlokalizowane jedynie 60 km od Grudziądza, oferuje na przykład masaż gorącymi kamieniami w Toruniu lub „Popołudnie SPA dla niej w Toruniu”. W obu przypadkach taki prezent z Grudziądza z pewnością spodoba się wszystkim kobietom, które po prostu marzą o chwili wytchnienia. A Ty, komu go podarujesz?

Szukasz upominku z Grudziądza? Postaw na wyścigowe emocje

Szukając pomysłu na prezent z Grudziądza dla mężczyzn, można natomiast zdecydować się na motoryzacyjne emocje zamknięte w niewielkiej kopercie. Jazda Ferrari Italia po jednym z wielu profesjonalnych torów z pewnością spodoba się tym, którzy od dziecka marzyli o karierze kierowcy wyścigowego. Dzięki 570 koniom mechanicznym ukrytym pod maską, Twój tata, mąż czy brat będą mogli poczuć się niczym prawdziwi mistrzowie kierownicy i uczestnicy największych wyścigów na międzynarodowych arenach.

Pomysły na prezent z Grudziądza i okolic dla rodziny

Jaki prezent z Grudziądza wybrać, jeśli chcemy obdarować nim ukochaną rodzinę z dziećmi? Odpowiedź może być tylko jedna: taki, który wszystkim pokoleniom dostarczy mnóstwa doskonałej zabawy! Ten warunek z pewnością spełnia Pakiet Marzeń dla Rodziny. Znalazły się w nim m.in. liczne atrakcje z okolic Grudziądza, w tym na przykład wstęp na cukierkowe warsztaty dla grupy albo rodzinny przejazd gokartem na torze nieopodal Grudziądza.

Najbliżsi są naszym największym oparciem w trudnych chwilach, dlatego przy ważnych dla nich okazjach warto podarować im coś szczególnego – na przykład wybrany z sercem prezent z Grudziądza i okolic!

Weekend blisko natury? Prezenty z Grudziądza polecają się miłośnikom trendu eko

Udział w dwudniowych bezkrwawych łowach to przeżycie, które wyzwala naprawę wiele emocji. Zamiast straszyć zwierzynę, zadaniem uczestników będzie podążanie za nią z aparatami fotograficznymi i poznawanie jej zwyczajów. Ale uwaga, to nie będzie takie łatwe! Doświadczeni leśnicy podpowiedzą, jak przygotować się do takiej aktywności i co zrobić, aby dzikie zwierzęta pozwoliły do siebie podejść naprawdę blisko.

Efektem takiej wyprawy w leśną gęstwinę w okolicach mazurskiego Siedliska Komarów będzie nie tylko zestaw fotografii, ale przede wszystkim wiedza z zakresu porozumiewania się bez słów czy tropienia fauny. Szukasz prezentu dla osoby z okolic Grudziądza i wiesz, że najbardziej uszczęśliwiłaby ją możliwość relaksu na łonie przyrody? W takim razie voucher z Katalogu Marzeń na bezkrwawe łowy będzie strzałem w dziesiątkę! Kto wie, może po udziale w takiej misji obdarowana osoba zapragnie zostać tropicielem...?