POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 61 dostępnych

Co podarować na prezent dla rodziny?

Czas spędzony z rodziną to gwarancja doskonałej zabawy i mnóstwa radości. Wspólny śmiech rozwieje nawet najgorszy humor, a bliskość krewnych spowoduje, że czas upłynie naprawdę szybko. Dzięki nim razem spróbujecie niecodziennych aktywności, odkryjecie nowe pasje i sprawdzicie się w całkiem nowych rolach. Może będzie to na przykład aktywny weekend dla całej rodziny? Z rodziną nigdy nie jest nudno, a jeśli dodać do tego upominek z Katalogu Marzeń – zapowiada się naprawdę wystrzałowy dzień!

Rodzinny weekend – pełna gama wspólnych przeżyć

A gdyby tak zaprosić swoich najbliższych na niezwykły wspólny weekend pełen atrakcji dla każdego? Jeśli szukasz prezentu dla rodziny na parapetówkę, mamy coś dla Ciebie. Aktywny rodzinny weekend to aż 18 pomysłów na spędzenie wolnego czasu w pomieszczeniu i na świeżym powietrzu. Może wspólnie zwiedzicie stolicę Polski albo spróbujecie swoich sił na najszybszych rollercoasterach podczas wizyty w Parku Rozrywki Energylandia?

Rodzinny weekend sprawdzi się zarówno jako prezent dla najbliższych, którzy niedawno stworzyli nowy dom, jak i dla rodziny z dzieckiem. Ciekawym pomysłem może się też okazać zwiedzanie Wrocławia i wspólna wizyta w tamtejszym ogrodzie zoologicznym. Takich wrażeń nie zapomina się naprawdę na długo.

Z rodziną świetnie wychodzi się (nie tylko) na zdjęciu

Najpiękniejsze i najbardziej wartościowe pamiątki to takie, które stworzyliśmy sami. Wie o tym każdy, kto mimo upływu lat wciąż przechowuje w pudełkach ręcznie robione ozdoby choinkowe albo ludziki z kasztanów. Inną ciekawą pamiątką rodzinną mogą być też zdjęcia, na których zatrzymane zostaną wyjątkowe chwile. Szukając ciekawego prezentu dla rodziny, warto więc zastanowić się nad sesją zdjęciową, podczas której każdy poczuje się jak prawdziwa gwiazda. Ciepła atmosfera, piękne widoki, a przede wszystkim bliskość wszystkich najważniejszych dla nas osób – oto co sprawi, że prezent dla rodziny w postaci sesji zdjęciowej będzie naprawdę trafionym prezentem. Voucher na taką wspólną aktywność można wręczyć rodzinie na przykład z okazji Wielkanocy albo pierwszego dnia wiosny. Bo każda chwila jest dobra do tego, aby wywoływać radość!

Prezent dla rodziny, który dodaje skrzydeł

Prawdziwa miłość uskrzydla i wie o tym każdy, kto ma wokół siebie najbliższych. Warto im za to podziękować i w ramach tej wdzięczności znaleźć naprawdę niezwykły prezent dla rodziny. Pomysłem na niego niech będzie wspólny przelot awionetką. Czas spędzony na pokładzie niewielkiego samolotu to świetna okazja do rozmów i wspomnień, ale przede wszystkim do przeżywania emocji związanych z możliwością oglądania świata z góry. Bliskość chmur i najważniejszych dla nas osób z pewnością sprawi, że każdy z obdarowanych członków rodziny poczuje się zrelaksowany, pełen sił i gotowy na spełnianie kolejnych marzeń. Nikt tak dobrze nie motywuje do działania, jak najbliższa rodzina. Przekonaj się o tym i wraz z nią wejdź na pokład awionetki, która uniesie was wprost pod niebo i sprawi, że z pozoru tradycyjna wycieczka stanie się naprawdę niezapomniana.

Rodzinny lot balonem – emocje gwarantowane

A może wolisz zafundować rodzinie nieco inny rodzaj podniebnej wycieczki? W takim razie wybierz lot balonem! Kolorowa czasza i niewielki kosz od wieków fascynują wszystkich miłośników wysokich lotów. Kto wie, może dzięki takiemu prezentowi dla rodziny któryś z twoich najbliższych odkryje całkiem nowe hobby? Rodzinny lot balonem to nie tylko szansa na piękne widoki, ale również na niezwykłe emocje. Błoga atmosfera, najpiękniejsze zakątki kraju widziane z wysokości i naprawdę wiele powodów do śmiechu – toto co czeka na rodzinę, której na przykład z okazji parapetówki podarujesz voucher na lot balonem.

Gwiazdka – najbardziej rodzinne święta w roku

Nie ma bardziej rodzinnych świąt niż Boże Narodzenie. Pachnąca choinka, mieniąca się światełkami i bombkami, aromatyczne ciasta, tradycyjne kolędy… W tym roku dodaj do tego jeszcze naprawdę trafiony prezent na Boże Narodzenie dla rodziny. Może będzie to gokartowy wyścig dla dwojga? A może postawisz raczej na voucher na wakacje Sun and Snow i wspólne wspomnienia? Wybór należy do Ciebie.

Każdy z upominków dla rodziny dawany z głębi serca to najlepszy sposób na to, aby powiedzieć im, jak bardzo są dla Ciebie ważni. Wykorzystaj do tego grudniowy czas i już dziś wybierz wyjątkowy prezent dla rodziny na Boże Narodzenie.