POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 137 dostępnych

Prezenty imieninowe dla Pań – odrobina zdrowej rywalizacji

Każdy z nas marzy czasem, żeby wziąć udział w prawdziwym wyścigu. Odrobina adrenaliny sprawia, że nasze życie staje się ciekawsze i właśnie dlatego, szukając prezentu imieninowego dla niej, wybierz taki, który wywoła ekscytację. Może to być wyścig za kierownicą Lamborghini albo kilka rundek za kierownicą gokarta na profesjonalnym torze. Twoja ukochana kobieta może również wziąć udział w przejażdżce legendarnym Astonem Martinem. Za każdym razem, pęd powietrza rozwieje włosy solenizantki, a ryk silnika wywoła na twarzy uśmiech prawdziwej radości. A jeśli ona od jazdy samochodem woli wirtualną rzeczywistość, wraz z nią wystartuj w wyścigu… przed monitorem! Dla miłośniczek naprawdę nietypowych wrażeń doskonałym prezentem na imieniny będzie natomiast jazda na niszczarce. 14-konny silnik daje możliwość rozpędzenia się nawet do 60 km/h, a sterowanie machiną polega na właściwym balansowaniu ciałem. Łatwe? Tylko pozornie! Niech Twoja ukochana kobieta zmierzy się z najbardziej wymagającymi drogami i spróbuje swoich sił na pokładzie maszyny do zadań specjalnych.

Podarunki na imieniny dla kobiet – aktywny wypoczynek

Indywidualna lekcja gry w golfa dla miłośniczej sportów eleganckich, sesja jogi dla pań, które potrzebują ukojenia skołatanych nerwów, a może czas spędzony w masce, rurce i płetwach w podwodnym królestwie? Pomysłów prezent imieninowy dla niej pełen sportowych aktywności nie brakuje. Kobiety, które chciałyby odkryć w sobie prawdziwego wojownika, powinny spróbować boksu. Trening pod okiem profesjonalistów to doskonały sposób na pozbycie się negatywnej energii, rozluźnienie organizmu i relaks po tygodniu pełnym ciężkiej pracy. Jeśli więc nadal myślisz, jaki upominek wręczyć jej z okazji imienin, wybierz właśnie voucher na udział w jednym z wielu treningów. A dla pani, która marzy o tym, aby rozpocząć swoją przygodę z siłownią, doskonałym pierwszym krokiem będzie indywidualne spotkanie z trenerem personalnym. Po gruntownym wprowadzeniu w tajniki ćwiczeń kolejne wizyty na siłowni będą dla niej prawdziwą przyjemnością.

Upominki imieninowe dla niej

A gdyby tak, z okazji imienin zabrać ważną dla Ciebie kobietę w najdalsze zakątki świata? Brzmi cudownie, prawda? A gdyby tak jeszcze móc zrobić to, bez przekraczania granicy i załatwiania dokumentów? Z prezentami z Katalogu Marzeń wszystko jest możliwe! Najprostsza droga do serca kobiety prowadzi przez żołądek, dlatego kulinarna uczta w jednej z najlepszych restauracji w kraju będzie doskonałym upominkiem imieninowy dla niej. Japońska kolacja pełna wielobarwnego sushi i cierpkiego sosu sojowego? Posiłek zjedzony w rytmie włoskiego Dolce Vita? A może pełna niespodzianek randka w ciemności? Bez względu na to, jaką opcję wybierzesz, solenizantka z pewnością będzie zachwycona takim prezentem imieninowym.